Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

Porsche ne Shitje | Njoftimet ne GJithe Shqiperine

Sunbird , 1
911 , 14
991 , 1
997 , 2
918 , 1
924 , 2
928 , 2
944 , 3
Boxster , 15
Cayenne , 1527
Cayman , 11
Macan , 22
Panamera , 214

Gjej mijera njoftime per Porsche ne Shitje te perdorur apo te ri. Blej Porsche me oferta te ndryshme ne GJithe Shqiperine. Shiko njoftimet per Porsche nga modelet e ndryshme si Porsche Panamera, Cayenne, Carrera GT, Cayman, Macan, 911, 356 dhe shume te tjere. Blej apo shit makina te perdorura apo te reja ne MerrJep.al.04 Qer 10:23
Linku:
Makina , Tiranë

<<OKAZION>> PORSCHE CAYENNE Platinum Edition

39 000 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2017
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
04 Qer 19:17
Linku:
Makina , Tiranë

Porsche Cayenne 3.0 2013

25 000 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Dje 20:38
Linku:
Dyqani Makina , Tiranë

Porsche CAYENNE 3.6 Benzine

Viti: 2012
Kilometrazha: 170 000 - 179 999

Sot 07:33 Makina , Fier

Porsche cayenne 3.6 benzine 2014

26 000 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Sot 07:29 Makina , Tiranë

•Porsche Cayenne 3.0 Diesel 2014•

22 900 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 07:20 Makina , Tiranë

PORCHE CAYENE 4.5 BENZIN GAZ VITI 2005

5 500 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2005
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 07:20 Makina , Tiranë

PORCHE CAYENNE 3.6 BENZINE 2016

32 000 EUR

Viti: 2016
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Sot 07:17 Dyqani Makina , Fier

❌️ OKAZION ❌️ PER 3 DIT PORSCHE CAYENNE 4.8 BENZIN FULL

15 800 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2011
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Sot 02:09 Makina , Fier

Porsche Cayenne Carbon Design 3.0 Nafte 2016 163.000 Km Orig

46 000 EUR

Viti: 2016
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
Sot 01:51 Makina , Korçë

Porsche Cayenne 3.2 GAZ+BENZINE Automatike 2005 LooK 2010 GT

7 999 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 01:30 Makina , Tiranë

Porche Cayenne Okazion

25 000 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Dje 21:55 Makina , Tiranë

PORSCHE CAYENNE 3.0 PLATINIUM EDITION GTS DESIGN FACELIFT-15

Viti: 2015
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
Dje 21:55 Makina , Tiranë

PORCHE CAYENE 4.5 BENZIN GAZ VITI 2005

5 500 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2005
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 21:55 Makina , Shkodër

‼️Okazion‼️Porsche

20 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2011
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 21:55 Makina , Shkodër

‼️OKAZION‼️Porsche Cayenne

20 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2011
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 21:53 Makina , Tiranë

PORSCHE CAYENNE S

11 800 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 20:38 Dyqani Makina , Tiranë

Porsche CAYENNE 3.6 Benzine

Viti: 2012
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Dje 18:26 Makina , Durrës

Shitet Porsche Cayenne 3.0 D

26 900 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 120 000 - 129 999
Dje 18:25 Makina , Durrës

PORSCHE CAYENNE 4.8S BENZIN 2012 FULL OPSION

17 900 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2012
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Dje 18:15 Makina , Fier

PORSCHE CAYENNE 4.8S TURBO BENZIN 2012 FULL OPSION

22 500 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2012
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Dje 18:11 Makina , Fier

Porsche Panamera 3.0 Naft 2014 Full

38 000 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
Dje 18:11 Makina , Fier

Porsche cayenne 4.8 benzin-gaz

26 000 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 17:24 Dyqani Makina , Elbasan

Porsche Cayene 3.0 nafte

38 000 EUR

Viti: 2016
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Dje 17:07 Makina , Tiranë

Porsche Cayenne 3.0 diesel

22 800 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Dje 16:42 Makina , Tiranë

PORSCHE PANAMERA 4S

1 EUR

Viti: 2018
Kilometrazha: 0 - 4 999
Dje 14:36 Makina , Berat

Porsche cayenne 3.0 nafte /nderrohet

22 300 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 14:21 Dyqani Makina , Tiranë

Auto City - Porsche Cayenne 3.0Diesel,11/2015 ���� ����

37 000 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Dje 13:24 Makina , Tiranë

Porsche Panamera

20 700 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2012
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Dje 13:05 Makina , Durrës

shitet ndrohet

17 000 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
Dje 12:31 Makina , Tiranë

PORSCHE CAYENNE 2013 DIESEL 3.0

22 000 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
Dje 12:07 Makina , Fier

Porsche‼️

40 000 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 120 000 - 129 999
Dje 11:20 Makina , Fier

Porsche cayenne

22 050 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2012
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Dje 09:32 Makina , Elbasan

PORSCHE /CAYENNE 3.0 TDI / PERFORMANCEE FULL OPSIONE

25 000 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
Dje 08:50 Makina , Tiranë

Porsche cayenne 3.0 diesel okazion

25 000 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2011
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
04 Qer 19:37 Makina , Tiranë

Porche Cayene 4.5 Benzine Gaz 150.000 KM Origjinale

8 300 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
04 Qer 19:17
Linku:
Makina , Tiranë

Porsche Cayenne 3.0 2013

25 000 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
04 Qer 14:16 Makina , Tiranë

PORSCHE CAYENNE Panoramik 2011 3.6 ( behet 100% me gaz)

18 500 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
04 Qer 11:35 Makina , Tiranë

Porsche Cayenne

20 500 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
04 Qer 10:23
Linku:
Makina , Tiranë

<<OKAZION>> PORSCHE CAYENNE Platinum Edition

39 000 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2017
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
04 Qer 08:06 Makina , Durrës

Porche

Viti: 2008
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
04 Qer 05:20 Makina , Tiranë

Porsche Cayenne Turbo

20 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 90 000 - 94 999
03 Qer 22:42 Makina , Tiranë

Porsche

23 500 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
03 Qer 15:02 Makina , Tiranë

PORSCHE CAYENNE TURBO 500 Hp nga zvicra

14 000 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
03 Qer 13:43 Makina , Fier

Porsche cayenne 3.6 benzin gaz

24 500 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
03 Qer 10:00 Makina , Tiranë

PORSCHE CAYENNE 2011 127000KM

19 000 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 120 000 - 129 999
03 Qer 07:53 Dyqani Makina , Tiranë

Xiao Peng P7 480N+ 480km Full Elektrik

42 000 EUR

Viti: 2021
Kilometrazha: 0 - 4 999
02 Qer 22:29 Makina , Tiranë

Porsche Cayenne platinium edition 3.0 Diesel

24 000 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
02 Qer 22:29 Makina , Tiranë

PORSCHE CAYENNE 2011 3.6 FULL OPTION

21 500 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
02 Qer 19:17 Makina , Pogradec

Porsche CAYENNE

25 500 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
02 Qer 17:13 Makina , Tiranë

Porche Cayenne 3.6 Platinium Edition

22 000 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 120 000 - 129 999
02 Qer 16:06 Makina , Elbasan

Super Mjet

25 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
02 Qer 14:42 Makina , Tiranë

Porsche cayenne

39 000 EUR

Viti: 2016
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
02 Qer 14:35 Makina , Tiranë

Porsche Cayenne 3.0

39 000 EUR

Viti: 2016
Kilometrazha: 190 000 - 199 999

Nese jeni duke kerkuar per Porsche ne shitje, kjo eshte kategoria e duhur per ju. Shiko njoftimet dhe gjej ofertat me te mira ne MerrJep.al.


Njoftimet per Porsche ne shitje


Eksploro njoftimet ne MerrJep.al dhe gjej Porsche me çmimet me te volitshme. SHiko njoftimet per Porsche nga modelet e ndryshme si: Porsche Panamera, Cayenne, Carrera GT, Cayman, Macan, 911, 356, Boxster, Macana, dhe shume te tjere. Filtro njoftimet apo kerko ne kutine e kerkimit dhe gjej oferten ideale per ju. Blej Porsche ne shitje ne MerrJep.al.


Shit Porsche ne MerrJep.al


Nese keni Porsche qe deshironi te shisni, krijoni njoftime ne MerrJep.al shpejt dhe leht dhe gjej bleresit e interesuar ne mesin e mijera vizitoreve. Shperndaj njoftime dhe behu pjese e mijera shitesve.


Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione