Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

E250 - Kërkohet (Kërkoj te blej), Me qera, Në shitje (Shitet, Shes), Kërkohet me qera, Kerkoj punë, Oferta punë (punesim), Ndërrohet në Berat

Ka shumë njoftime të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.al, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe E250,kategori,ose lokacione Berat,MerrJep.al është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë njoftime të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për reklamim, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha njoftimet bazuar në kërkimin tuaj E250 Kërkohet (Kërkoj te blej), Me qera, Në shitje (Shitet, Shes), Kërkohet me qera, Kerkoj punë, Oferta punë (punesim), Ndërrohet | Berat ose regjistroni një njoftime tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.al.

Dje 23:10 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  E 250  ·  Berat

Mercedes Benz E250 4Matic 2014

15 500 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 11:02 Makina  ·  VW Volkswagen  ·  Polo  ·  Berat

VW polo 2015��1.4 nafte

9 500 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 70 000 - 74 999
Dje 08:15 Auto sallon Makina  ·  Nissan  ·  Qashqai  ·  Berat

Nisan Qashqai 2.0 naft kamjo manuale viti 2010

7 000 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
Shitësit të Besuar
Dje 08:15 Auto sallon Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  GLK 220  ·  Berat

Glk 220 automat 4-matic viti 2013

14 500 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Shitësit të Besuar
Dje 08:11 Dyqan Të tjera  ·  Berat

Makina me qera POBRAT-BERAT

11 111 LEK

Shitësit të Besuar
Dje 08:11 Auto sallon Makina  ·  Audi  ·  A6  ·  Berat

Audi A6 3.0 naft automat viti 2012

12 900 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Shitësit të Besuar
Dje 08:11 Auto sallon Makina  ·  VW Volkswagen  ·  Golf  ·  Berat

Golf 7 2.0 naft automat viti 2014

11 500 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
Shitësit të Besuar
Dje 08:11 Auto sallon Makina  ·  Audi  ·  Q3  ·  Berat

Audi Q3 2.0 naft viti 2013

13 500 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Shitësit të Besuar
Dje 08:10 Auto sallon Makina  ·  Audi  ·  A6  ·  Berat

Audi A6 3.0 naft viti 2016

17 700 EUR

Viti: 2016
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
Shitësit të Besuar
Dje 08:10 Auto sallon Makina  ·  VW Volkswagen  ·  Caddy  ·  Berat

Kadi maxi 1.9 naft viti 2010

8 500 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Shitësit të Besuar
Dje 08:10 Auto sallon Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  E 220  ·  Berat

Mercedes 220 automat viti 2014

15 500 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Shitësit të Besuar
Dje 08:10 Auto sallon Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  E 220  ·  Berat

Mercedes 220 automat viti 2012

10 900 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Shitësit të Besuar
Dje 08:10 Auto sallon Makina  ·  VW Volkswagen  ·  Golf  ·  Berat

Golf 7 automat 2.0 naft viti 2013

10 900 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
Shitësit të Besuar
Dje 08:08 Auto sallon Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  C 220  ·  Berat

Mercedes 220 automat viti 2008

7 900 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Shitësit të Besuar
Dje 08:08 Auto sallon Makina  ·  Nissan  ·  Qashqai  ·  Berat

Nisan qashqai 1.6 naft viti 2016

12 500 EUR

Viti: 2016
Kilometrazha: 120 000 - 129 999
Shitësit të Besuar
Dje 08:04 Auto sallon Makina  ·  Audi  ·  A6  ·  Berat

Audi A6 3.0 tdi viti 2013

12 500 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Shitësit të Besuar
Dje 08:04 Auto sallon Makina  ·  Audi  ·  A4  ·  Berat

Audi A4 2.0 tdi viti 2014

10 500 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
Shitësit të Besuar
Dje 08:04 Auto sallon Makina  ·  Audi  ·  Q7  ·  Berat

Audi Q7 3.0 benzin viti 2015

32 000 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
Shitësit të Besuar
Dje 08:03 Auto sallon Makina  ·  Hyundai  ·  Tucson  ·  Berat

Hyundai tucson viti 2013 motorr 2.0 naft automat

10 500 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
Shitësit të Besuar
Dje 08:03 Auto sallon Makina  ·  Volvo  ·  XC 60  ·  Berat

VOLVO XC-60 2.4 naft viti 2010

11 000 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Shitësit të Besuar
Dje 08:03 Auto sallon Makina  ·  Volvo  ·  XC 60  ·  Berat

Volvo XC-60 2.4 naft viti 2014

16 500 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Shitësit të Besuar
Dje 08:02 Auto sallon Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  B 200  ·  Berat

Mercedes B-klase automat viti 2012

9 500 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Shitësit të Besuar
Dje 08:02 Auto sallon Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  E 220  ·  Berat

Mercedes 220 automat viti 2014

15 900 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Shitësit të Besuar
Dje 08:02 Auto sallon Makina  ·  Hyundai  ·  Santa Fe  ·  Berat

Hyundai santafe 2.2 naft viti 2015

15 000 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Shitësit të Besuar
Dje 08:01 Auto sallon Makina  ·  Volvo  ·  XC 90  ·  Berat

VOLVO XC-90 7-vende 2.4 naft viti 2011

10 500 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
Shitësit të Besuar
Dje 08:01 Auto sallon Makina  ·  Audi  ·  A7  ·  Berat

Audi A7 3.0 viti 2013

15 500 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Shitësit të Besuar
Dje 08:01 Auto sallon Makina  ·  Nissan  ·  Qashqai  ·  Berat

Nisan qashqai 1.6 naft viti 2015

12 500 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
Shitësit të Besuar
Dje 08:00 Auto sallon Makina  ·  Audi  ·  SQ5  ·  Berat

Audi SQ5 3.0 naft viti 2015

19 500 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Shitësit të Besuar
19 Qer 22:56 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  B 200  ·  Berat

OKAZION Shitet Mercedes Benz B-Class

10 300 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
19 Qer 08:29 Auto sallon Pjesë këmbimi  ·  Të tjera  ·  Berat

Parakolp Audi A7 viti 2013

400 000 LEK

Shitësit të Besuar
19 Qer 08:24 Dyqan Materiale për ndërtim  ·  Berat

Blloka betoni me shumic-pakice

1 111 LEK

Shitësit të Besuar
19 Qer 08:23 Auto sallon Pjesë këmbimi  ·  Pjesë rezerve  ·  Berat

C-klase 2015 Parakolp+mbrapakolp

500 000 LEK

Shitësit të Besuar
15 Qer 08:05 Auto sallon Makina  ·  Audi  ·  A6  ·  Berat

Audi A6 3.0 viti 2013

13 000 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Shitësit të Besuar
14 Qer 16:57 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  250  ·  Berat

Cls 250��2014 full ✈️

13 900 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
12 Qer 00:03 Makina  ·  Audi  ·  A6  ·  Berat

Shitet Audi A6 Super Gjendje

3 800 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
09 Qer 20:09 Makina  ·  Land Rover  ·  Range Rover Sport  ·  Berat

Shitet Nderrohet Range Rover Sport Cmimi i disk

10 EUR

Viti: 2016
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
09 Qer 20:08 Makina  ·  VW Volkswagen  ·  Passat  ·  Berat

Shitet Vw Passat SEL Super Gjendje!!

94 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2013
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
29 Maj 08:48 Makina  ·  Seat  ·  Leon  ·  Berat

Shitet Seat Leon Super Gjendje!!

3 600 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
29 Maj 08:45 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  E 270  ·  Berat

Shitet Mercedes Benz E270 Cdi Super Gjendje

4 400 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
29 Maj 08:45 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  E 220  ·  Berat

Shitet Mercedes Benz E-Class 220CDI Super Gjendje!!

5 500 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
29 Maj 08:45 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  C 220  ·  Berat

Shitet Super C220

1 800 EUR

Viti: 1996
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
25 Maj 14:54 Makina  ·  Opel  ·  Astra  ·  Berat

OKAZION OPEL ASTRA 2012

3 600 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
14 Maj 20:08 Makina  ·  Ford  ·  Focus  ·  Berat

��Ford focus 1.6 benzinë/gaz manuale viti 2012

5 900 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
06 Maj 17:33 Pjesë këmbimi  ·  Goma dhe Bandazhe  ·  Berat

Shiten Disqe Hekuri

90 LEK Çmimi me zbritje

06 Maj 17:32 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  ML 350  ·  Berat

Shitet Mercedes Benz ML-350 Bluetec 4M

15 000 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
06 Maj 17:32 Makina  ·  VW Volkswagen  ·  Polo  ·  Berat

Shitet Super Vw Polo

2 100 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
06 Maj 17:32 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  S 320  ·  Berat

Shitet/Nderrohet Mercedes Benz S-Class 320Cdi

8 000 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2007
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
30 Pri 16:57 Makina  ·  VW Volkswagen  ·  Golf  ·  Berat

golf 2014��2.0 gtd luk full

11 900 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 200 000 - 249 999

MerrJep.al- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.al plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të reklamave në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.al.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi. Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Makina, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Apartamente, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Soba druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera reklamash.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.al janë Disqe Goma Spasi, DES Real Estate, Tirana Real Estate, R&R Computer Service, Alba-TECH, SOLE Travel, Lerei Music Shop dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.al. Më shumë se 800.000 njoftime janë duke u prezantuar në MerrJep.al! Këtu, ju mund të gjeni gjithçka! Shitja e makinave, marrja me qira e apartamenteve, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.al në baza ditore!


Shitja dhe Blerja në MerrJep.al


Nëse, gjatë kërkimin tuaj E250 | Kërkohet (Kërkoj te blej), Me qera, Në shitje (Shitet, Shes), Kërkohet me qera, Kerkoj punë, Oferta punë (punesim), Ndërrohet | Berat juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një njoftim me të cilin do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një njoftim me titull " Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë) ", ose hidhni një vështrim të gjitha njoftimeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një njoftim me titull "Për shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)" , dhe prisni që të kontaktoheni nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.al është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.al me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!


  • E250 në kategorinë All Category
  • E250 në kategorinë Makina

Në fillim

Web-faqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e web-faqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione