A Class

Shitet nga: A class 05 Korr 16:52 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Blej këtë makinë për 4 500 LEK / muaj
Aplikoni tani >
Çmimi:

1 000 EUR

Viti: 1999
Transmetuesi: Automatik
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Karburanti: Gaz (TNG) / Benzinë
Targa: Shqiptare
Ngjyra: E gjelbër
Komuna: Tiranë
Struktura e veturës:
Prodhuesi: A-Class / Mercedes-Benz
Modeli: A 140
Shitet a class ne gjendje perfekte motorrike e paster brenda dhe jashta me impiant gazi te montuar 9 muaj me pare me vlere500 euro ka vetem nje problem mee nje pakete kamjo letra deri ne fund te shtatorit
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim