Tiranë | Automjete | Makina | Mercedes-Benz | A 140

Ka shumë shpallje të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.al, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe,kategori Makina,ose vendndodhje Tiranë,MerrJep.al është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë njoftime të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për reklamim, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha shpalljet bazuar në kërkimin tuaj Të gjitha | Makina | Mercedes-Benz A 140 | Tiranë ose regjistroni një shpallje tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.al.

03 Maj 15:39 ,

A class

1 700 EUR

Viti: 1999
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
02 Maj 11:37 ,

Shitet A class

900 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
30 Pri 23:09 ,

Aclas

1 600 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
29 Pri 18:33 ,

a class 1.4 benzin

1 400 EUR

Viti: 1999
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
29 Pri 16:26 ,

Shes makine

1 350 EUR

Viti: 1999
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
25 Pri 23:08 ,

Mercedes benz A140

1 550 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
25 Pri 23:08 ,

Shitet

1 600 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
25 Pri 11:56 ,

Shitet.

1 800 EUR

Viti: 1998
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
21 Pri 00:02 ,

Mercedes benz

1 200 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
19 Pri 18:55 ,

Mercedes benz

1 300 LEK

Viti: 2001
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
09 Pri 18:12 ,

Shitet.

1 800 EUR

Viti: 1998
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
30 Mar 19:11 ,

Shitet

1 200 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
27 Mar 22:29 ,

Shitet a class 1.4b.gaz lovato

1 600 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 1999
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
27 Mar 15:05 ,

mersedes benz

1 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
23 Mar 17:19 ,

Okazinn

1 300 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
14 Mar 21:44 ,

Shitet A Class

1 900 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
02 Mar 11:04 ,

Vetem nderrohet

1 500 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
02 Mar 09:59 ,

Okazjon

2 000 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
01 Mar 17:53 ,

Shitet ose ndrrohet me makin me te me mir

1 400 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
27 Shk 10:40 ,

Okazjon vetem per 2 dit nzitoni

2 300 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
26 Shk 10:39 ,

A class okazjon.

1 100 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
25 Shk 18:30 ,

Benxin gaz shitet ose nderrohet

1 600 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
09 Shk 15:30 ,

benxin gaz mundesi nderrimi

1 600 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 1999
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
07 Shk 21:27 ,

Okazjon

2 300 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
07 Shk 13:25 ,

Shitet A -Class

1 500 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
04 Shk 13:29 ,

Aclass

1 550 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
31 Jan 17:36 ,

Okazjon

2 500 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
25 Jan 13:26 ,

Shitet nderrohet me makin automate

2 500 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
24 Jan 12:12 ,

Shitet dhe nderrohet me makin automat pershembull gulf 4

2 500 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
24 Jan 09:20 ,

Shitet

1 700 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
23 Jan 20:57 ,

Shitet dhe nderohet me makin automate

2 500 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
18 Jan 13:56 ,

Letra te bera per 1 vit

1 700 LEK

Viti: 2002
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
05 Jan 05:10 ,

a class

1 500 EUR

Viti: 1999
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
30 Nën 14:27 ,

A-class

1 000 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
20 Nën 18:49 ,

Mercedes A Class

1 700 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
19 Nën 03:53 ,

Aklas okazion

1 300 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2002
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
17 Nën 14:27 ,

Ne gjendje shum te mir pune

1 600 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
15 Nën 17:35 ,

Aklass gaz/benzin

2 100 LEK

Viti: 1999
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
13 Nën 13:34 ,

Shitet A class

1 900 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
08 Nën 16:13 ,

A Class Lungo Benzin Gas 2004

2 100 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
03 Nën 13:26 ,

Mercedes A140 benzin+gaz

1 600 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
30 Tet 11:55 ,

shitet

1 700 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 0 - 4 999
17 Tet 09:36 ,

Aklass gaz/benzin

210 000 LEK

09 Tet 22:24 ,

A clas 1.4 benzin gaz lovato

2 000 EUR

Viti: 1999
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
09 Tet 19:54 ,

Makine

1 200 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
08 Tet 18:53 ,

shitet

1 500 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
02 Tet 16:31 ,

A clas 1.4 benzin/gaz

2 200 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
02 Tet 16:15 ,

a class

1 800 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
27 Sht 20:33 ,

Okazion.A class.1800 euro

1 800 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
15 Sht 18:43 ,

Shitet A class 1.4 benzine / gas

1 300 EUR

Viti: 1999
Kilometrazha: 250 000 - 299 999

MerrJep.al- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.al plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të reklamave në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.al.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi. Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Makina, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Apartamente, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Soba druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera reklamash.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.al janë Disqe Goma Spasi, DES Real Estate, Tirana Real Estate, R&R Computer Service, Alba-TECH, SOLE Travel, Lerei Music Shop dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.al. Më shumë se 800.000 njoftime janë duke u prezantuar në MerrJep.al! Këtu, ju mund të gjeni gjithçka! Shitja e makinave, marrja me qira e apartamenteve, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.al në baza ditore!


Shitja dhe Blerja Makina në MerrJep.al


Nëse, gjatë kërkimin tuaj | Të gjitha | Makina | Mercedes-Benz A 140 | Tiranë juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një njoftim me të cilin do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një njoftim me titull " Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë) ", ose hidhni një vështrim të gjitha njoftimeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një njoftim me titull "Për shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)" , dhe prisni që të kontaktoheni nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.al është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.al me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione