Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

Makina të përdorura dhe të reja në shitje | Njoftimet në Gjithë Shqipërinë

Acura , 45
Aixam , 3
Alfa Romeo , 488
Alpina , 1
Artega , 7
Audi , 2992
BAIC , 2
Bentley , 4
BMW , 2921
Bugatti , 5
Buick , 8
Cadillac , 68
Chevrolet , 520
Chrysler , 250
Citroën , 777
Corvette , 1
Dacia , 50
Daewoo , 135
Daihatsu , 140
Dodge , 68
Ferrari , 2
Fiat , 2407
Ford , 4182
GMC , 30
Great Wall , 29
Grecav , 4
Honda , 395
Hummer , 87
Hyundai , 566
Infiniti , 33
Isuzu , 3
Jaguar , 415
Jeep , 292
Kia , 203
KTM , 1
Lada , 12
Lancia , 226
Land Rover , 235
Lexus , 37
Lincoln , 50
Lotus , 1
Mazda , 313
Mercedes-Benz , 12318
MG , 10
MINI , 525
Mitsubishi , 395
Nissan , 857
NSU , 1
Opel , 3406
Peugeot , 1259
Piaggio , 14
Pontiac , 3
Porsche , 604
Proton , 1
Renault , 1608
Rover , 95
Saab , 48
Seat , 672
Škoda , 444
Smart , 156
Ssangyong , 18
Subaru , 68
Suzuki , 415
Tata , 38
Toyota , 1034
Trabant , 1
TVR , 1
UAZ , 2
VW Volkswagen , 8287
Volvo , 780
Wiesmann , 1
Yugo , 3
Zastava , 3

Gjeni makina në shitje në mesin e mijëra njoftimeve në Merrjep.al. Shihni njoftime për makina në shitje që përmbajnë informata të vlefshme, për të gjetur ofertën e duhur. Filtroni njoftimet dhe gjeni pikërisht atë që ju nevojitet dhe të cilat ju interesojnë më shumë. Merrjep.al ju mundëson që në mënyrë efektive të shfletoni njoftimet dhe zbuloni informacione të rëndësishme në lidhje me makinat në shitje, dhe përfundimisht të kontaktoni shitësin e makinës.


Gjej makina në shitje, makina me qera, makina me këste në të gjitha qytetet e Shqipërisë si: Tiranë, Elbasan, Durrës, Fier etj.


Krijoni njoftime tani dhe shpërndani makinën tuaj për shitje në mesin e 70.000 vizitorëve ditor, që janë në kërkim për makina të përdorura dhe të reja.02 Tet 20:22
Linku:
Makina , Tiranë

Citroen

3 000 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 30 000 - 34 999
02 Tet 10:24
Linku:
Makina , Tiranë

FIAT BRAVO SHITET

1 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
Dje 01:47
Linku:
Dyqani Makina , Elbasan

TOYOTA LAND CRUISER SUPER GJENDJE OFERT

22 000 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
02 Tet 11:56
Linku:
Dyqani Makina , Durrës

TOYOTA YARIS -1.3 benzin gaz -automatike

Viti: 2007
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Shitësit të Besuar
Dje 23:00
Linku:
Makina , Durrës

Mercedes-Benz S 350 benzine/gaz SUPER FULL

14 800 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 140 000 - 149 999

Sot 04:10 Dyqani Makina , Tiranë

TOYOTA AUTOMAT 2.5 BENZIN GAZ 2014 MUNDESI NDRRIMI

9 900 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2014
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Shitësit të Besuar
Sot 04:10 Dyqani Makina , Tiranë

LANCIA DELTA 1.4 T-JET 150 CV BENZIN GAZ 2010 ZVICRA

5 300 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Shitësit të Besuar
Sot 04:08 Dyqani Makina , Tiranë

MERCEDES SPRINTER AUTOMAT 1.8 BENZIN GAZ 2010 ME DOGAN

13 900 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Shitësit të Besuar
Sot 04:08 Dyqani Makina , Tiranë

SUZUKI LIANA 1.6 BENZIN+GAZ AUTOMAT 2006

4 600 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
Shitësit të Besuar
Sot 03:16 Makina , Fier

Super

2 900 LEK

Viti: 2005
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 02:21 Makina , Berat

Bmw e36 318

2 150 EUR

Viti: 1998
Kilometrazha: 30 000 - 34 999
Sot 00:51 Makina , Tiranë

SHITET TOYOTA AURIS AUTOMATIKE

7 500 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
Sot 00:45 Makina , Korçë

Mercedes Benz S350 (Benzine+Gaz) Shitet/Ndrrohet

9 300 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2005
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Sot 00:44 Makina , Tiranë

Suzuki swift 1.3 benzin +gaz mundesi nderimi

3 500 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 00:43 Makina , Lushnjë

Audi A6

14 000 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Sot 00:38 Makina , Tiranë

Hyundai grandeur Vetem gaz fabrike

Viti: 2017
Kilometrazha: 80 000 - 84 999
Sot 00:37 Makina , Sarandë

Bmw x5 3.0i xdrive Benz/Gaz Prins 100%

13 000 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2010
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
Sot 00:06 Makina , Tiranë

♦️Jeep Wrangler Sahara Unlimited!!

15 500 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 00:05 Makina , Korçë

Honda Accord automat

3 400 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Sot 00:00 Makina , Tiranë

Okazion Opel Astra H benzin gaz fabrike

3 700 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2010
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 23:55 Makina , Tiranë

Okazion Opel Corsa 1.2 benzin-Gaz viti 2007

2 600 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 23:42 Makina , Elbasan

C300 benzin gaz 2012

11 300 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Dje 23:29 Makina , Tiranë

Skoda Octavia 1.6 8V Benzin + Gaz

7 000 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 23:18 Makina , Vlorë

OKAZION GOLF 6 PLUS 2011 GAZ-BENZIN FABRIKE.

7 200 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Dje 23:14 Makina , Tiranë

Super Volvo xc90

100 LEK

Viti: 2007
Kilometrazha: 0 - 4 999
Dje 23:13 Makina , Gjirokastër

shitet Honda CR-V benzin+ gaz

3 500 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2001
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
Dje 23:11 Makina , Pogradec

AUDI A4 AUTOMAT 200 GAZ/BENXIN FULL EKSTRA nderohet

3 300 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Dje 23:11 Makina , Tiranë

TOYOTA 1.3 ME GAZ STAGG VITI 2009

4 999 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2009
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Dje 23:09 Makina , Tiranë

TOYOTA 1.3 BENZIN GAZ STAGG AUTOMATIKEEEEEEEEEEEEEEE

5 200 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2008
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Dje 23:04 Makina , Durrës

XC60 2.0T GAZ / Benzinë PRINS

11 699 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
Dje 23:00
Linku:
Makina , Durrës

Mercedes-Benz S 350 benzine/gaz SUPER FULL

14 800 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
Dje 22:57 Makina , Tiranë

E class viti 2007 benzin gaz super gjendje 7400 euro

7 400 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Dje 22:51 Makina , Tiranë

OKAZION E 350 Benzin/Gaz

11 500 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
Dje 22:49 Makina , Durrës

Mercedes benz C300 4MATIC

8 700 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
Dje 22:43 Makina , Shkodër

Meriva Gaz-benzine

260 000 LEK

Viti: 2006
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 22:43 Makina , Shkodër

X5 2009 xdrive benzine gaz

12 700 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 22:42 Makina , Kavajë

AUDI Q5 2.0T BENZINE-GAZ AUTOMAT����

12 500 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
Dje 22:41 Makina , Fier

SHITET FUGON 8+1 VENDE, BENZIN +GAS

15 999 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
Dje 22:40 Makina , Durrës

C Class 180 Benzin Gaz

7 199 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 22:38 Makina , Tiranë

����Shitet c class 1.8 kompresor ����

4 700 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 22:35 Makina , Tiranë

Golf 6 Benzin_Gaz 2010

6 900 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Dje 22:31 Makina , Tiranë

TAKSI OKAZION 2023

16 800 EUR

Viti: 2023
Kilometrazha: 0 - 4 999
Dje 22:28 Makina , Durrës

M.Benz C180 Kompressor Automat Benzine+Gaz

4 799 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
Dje 22:28 Makina , Tiranë

OKAZION TOYOTA PRIUS 2016

13 500 EUR

Viti: 2016
Kilometrazha: 100 000 - 109 999
Dje 22:26 Dyqani Makina , Durrës

Peugeot 207 benzin gaz 2009

3 000 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Shitësit të Besuar
Dje 22:25 Makina , Durrës

Volvo xc90

6 800 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
Dje 22:24 Makina , Durrës

blej makina

3 500 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2004
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Dje 22:24 Makina , Durrës

makina me qera

30 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2004
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Dje 22:24 Makina , Durrës

blej makina

3 000 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Dje 22:14 Makina , Kucovë

BENZ PORTOBAGAZH BENZINE GAS

4 000 EUR

Viti: 1997
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
Dje 22:14 Makina , Berat

BENZ PORTOBAGAZH BENZIN GAS

4 000 EUR

Viti: 1998
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
Dje 22:14 Makina , Vlorë

❌️ Shitet Mercedes-Benz C-Class 300 Benzin-Gas 2012 ❌️

10 700 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 22:12 Makina , Elbasan

��Audi A5��

12 500 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Dje 22:06 Makina , Tiranë

Automat Benzin Gaz

4 500 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 22:06 Makina , Tiranë

Opel Corsa Benzin Gaz

4 300 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 180 000 - 189 999

Blej makina në shitje në MerrJep.al


Tani më lehtë se kurrë, ju mund të gjeni makinën, e cila i përshtatet më së miri nevojave tuaja. Gjej makina të përdorura apo të reja në shitje në gjithë Shqipërinë, me çmime konkuruese në treg. Mundësia e dhënë për ti shikuar njoftimet, si nga marka e tyre e veçantë ashtu dhe nga Çmimi, Viti, Karburanti, Kilometrazha dhe Targat e makinës, rrit mundësinë për gjetje të njoftimeve interesante dhe ofertës ideale. Ju mund të gjeni poashtu edhe Makina me qera ditore, Makina me keste mujore në të gjitha qytetet e Shqipërisë si Tiranë, Durrës, Elbasan, Fier, Lushnje etj.Nëse jeni në kërkim të një makine të përdorur apo të re, MerrJep.al është platforma e duhur për blerje. Me më shumë se 280.000 njoftime, MerrJep.al ju ofron një larishmëri të zgjedhjeve të ndryshme.


Bëhu pjesë e 280,000 njoftimeve për makina në shitje


Dëshironi ta shisni makinën tuaj shpejtë dhe sigurtë? Merrjep.al ju ofron mundësi për krijimin e njoftimeve në mënyrë efikase dhe të leht. Ju vetëm duhet të plotësoni formularin me të dhëna të nevojshme për blerësin potencial, që të marrë vendim a duhet të blejë makinë që ju shisni. Kështu krijohet një lidhje e blerësit me shitësin. Krijoni njoftime tani dhe gjeni blerës potencial të makinës në shitje.


Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione