BMW X6 4.0 xdrive vetem 76 mij klm

Shitet nga: Bmw x6 Sot 18:32 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Nuk i ke të gjitha paratë? Ne të japim pjesën që të mungon!
Aplikoni tani >
Çmimi:

-

Viti: 2010
Transmetuesi: Steptronic / Tiptronic
Kilometrazha: 70 000 - 74 999
Karburanti: Naftë
Targa: Shqiptare
Ngjyra: E bardhë
Komuna: Tiranë
Struktura e veturës:
Prodhuesi: X-modele / BMW
Modeli: X6
Shitet bmw x6 4.0 xdrive
Kamio s tronik 8 marshe.
Super full navi hd dvd aux MP3 usb .
Me 3 kamera dy ke pasqyrat nji mbrapa
Dmth 360 grad kamera
Navigator 3d etj.
. disce 20 te bmw x6 M origjinale goma 20 bridgeston te reja runflat dhe filtra e vaj te sapo nderruara super gjendje vetem 80 mij klm.makina eshte perdorur vetem nga nji pronar dhe eshte blere ne Koln te gjermanis me libers servisi .
Makina mund te kontrollohet ne cdo servis
Brenda dhe jashte shqiperise .siguracion dhe kualidim deri Ne mars te 2020
Cmimi me marrveshje
per cdo tel watsap 0698595777
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim