Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

Tiranë | Automjete | Makina | BMW | X6

Ka shumë shpallje të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.al, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe,kategori Makina,ose vendndodhje Tiranë,MerrJep.al është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë njoftime të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për reklamim, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha shpalljet bazuar në kërkimin tuaj Të gjitha | Makina | BMW X6 | Tiranë ose regjistroni një shpallje tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.al.

18 Gush 13:54
Linku:
,

Bmw X6 Diesel, gjendje perfekte

13 900 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
18 Gush 00:42
Linku:
,

BMW X6 viti 2018

Viti: 2018
Kilometrazha: 120 000 - 129 999

Dje 21:53 ,

BMW X6 M-PERFORMANCE 2012 ( 90.000 KM )

Viti: 2012
Kilometrazha: 90 000 - 94 999
Dje 21:25 ,

SHITET BMW X6 4.0D X-Drive Full option.

21 000 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
Dje 21:00 ,

BMW X6 5.0L INDIVIDUALE-11 FULL FULL MUNDESI NDERRIMI

Viti: 2010
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Dje 17:02 ,

BMW X6

13 000 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 13:49 ,

BMW X6 M PERFORMANCE 3.5 bi Diesel .

18 500 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
18 Gush 22:00 ,

Bmw X6 e zeze, ne giendje te shkelqyer

13 900 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
18 Gush 13:54
Linku:
,

Bmw X6 Diesel, gjendje perfekte

13 900 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
18 Gush 09:01 ,

Shitet Urgjent Pastrim Kimik “JUSRA”

16 000 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2021
Kilometrazha: 0 - 4 999
18 Gush 00:42
Linku:
,

BMW X6 viti 2018

Viti: 2018
Kilometrazha: 120 000 - 129 999
17 Gush 14:04 ,

X6 full

14 500 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
16 Gush 14:24 ,

10k Followers 28$

28 EUR

Viti: 2021
Kilometrazha: 100 000 - 109 999
16 Gush 09:48 Dyqani ,

BMW X6 M////-4.4 Benzin-2010-X-DRIVER-M/// ORIGJINALE

22 500 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 110 000 - 119 999
15 Gush 23:32 ,

BMW X6 4.0 nafte 2011 OKAZION!!!!

19 000 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2011
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
14 Gush 08:55 ,

11 mij euro i diskutushem

11 000 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
13 Gush 22:59 ,

Shitet/Nderrohet BMW X6 - xDrive 35d

15 000 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
09 Gush 19:34 ,

X6 me qera ditore 100€ dita

Viti: 2010
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
07 Gush 16:03 ,

Bmw X6 e zeze, ne giendje te shkelqyer

14 500 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
07 Gush 15:57 ,

Bmw X6 e zeze, ne gjendje te shkelqyer

14 500 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
06 Gush 10:14 ,

Makina Me Qera ( Rental Car) X6 , X5 , M5 , M6 , CLS

55 EUR / muaj

Viti: 2010
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
05 Gush 16:59 ,

SUPER OKAZION SHITET BMW X6

13 500 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
03 Gush 19:28 ,

BMW X6 3.0L

19 500 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 110 000 - 119 999
03 Gush 14:52 ,

BMW X6 3.5i xDrive

13 900 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
21 Korr 15:36 ,

BMW X6 M-PERFORMANCE 2012 ( 90.000 KM )

27 000 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 85 000 - 89 999
20 Korr 22:24 ,

BMWx6 BMW x5 BMW PORCHE CAJENE RAANGE ROVER SPORT

60 EUR / ditë

Viti: 2013
Kilometrazha: 30 000 - 34 999
15 Korr 18:51 ,

Jepet me qera bmw x 6 , bmw x 5, porsche cayenne

1 EUR / ditë

Viti: 2012
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
14 Korr 14:16 Dyqani ,

2012 - BMW X6 30D XDRIVE

16 500 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
02 Korr 10:18 ,

Shitet X6 BMW 2009 .12500 €

12 500 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 120 000 - 129 999
13 Qer 13:48 ,

BMW X6 3.0L

17 500 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 110 000 - 119 999
09 Qer 21:30 ,

2009 BMW X6 HAMANN 425HP

17 300 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
08 Qer 03:29 ,

BMW X6 HAMANN 450HP

Viti: 2009
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
02 Qer 18:08 ,

Shes X6 M ose ndërrohet me X6 2015 + diferencën

14 999 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
31 Maj 02:24 ,

BMW X6 30Xdrive 2014

Viti: 2014
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
19 Maj 14:57 ,

Makina me Qera

1 EUR / ditë

Viti: 2009
Kilometrazha: 90 000 - 94 999
06 Maj 22:49 ,

Shitet makina ne gjendje te mire

17 000 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
06 Maj 19:28 ,

SHITET BMW X6 2010

Viti: 2010
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
05 Maj 13:04 ,

Bmw X6 3.0Diesel X/Drive 12999€

12 999 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
04 Maj 17:54 ,

Bmw X6 3.0Diesel X/drive 13999€

13 999 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
03 Maj 15:47 ,

Bmw X6 3.0 X/drive ❌OKAZION 13999€ ❌

13 999 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
02 Maj 18:23 ,

Shitet

21 000 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
01 Maj 10:50 ,

Bmw X6 3.0D X/drive

14 900 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
01 Maj 00:56 ,

Bmw X6 3.0D X/drive

14 900 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
30 Pri 22:33 ,

Bmw X6 3.0D X/drive

14 900 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
29 Pri 19:31 ,

Shitet ose Nderrohet BMW X6 2010 benzine

13 000 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
27 Pri 22:19 ,

BMW X6 3.0d

14 500 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
22 Pri 00:28 ,

shes bmw x6

22 000 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
12 Pri 11:23 ,

Bmw x6 3.5nafte

12 500 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 120 000 - 129 999
09 Pri 19:43 ,

Shitet

40 000 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
07 Pri 16:59 ,

Shitet X6 M paket

23 000 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
31 Mar 12:24 ,

Shitet BMW X6

16 000 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
15 Mar 18:44 ,

BMW x6 me qera!!!Makina me qera ..

77 EUR / muaj

Viti: 2012
Kilometrazha: 200 000 - 249 999

MerrJep.al- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.al plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të reklamave në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.al.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi. Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Makina, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Apartamente, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Soba druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera reklamash.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.al janë Disqe Goma Spasi, DES Real Estate, Tirana Real Estate, R&R Computer Service, Alba-TECH, SOLE Travel, Lerei Music Shop dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.al. Më shumë se 800.000 njoftime janë duke u prezantuar në MerrJep.al! Këtu, ju mund të gjeni gjithçka! Shitja e makinave, marrja me qira e apartamenteve, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.al në baza ditore!


Shitja dhe Blerja Makina në MerrJep.al


Nëse, gjatë kërkimin tuaj | Të gjitha | Makina | BMW X6 | Tiranë juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një njoftim me të cilin do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një njoftim me titull " Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë) ", ose hidhni një vështrim të gjitha njoftimeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një njoftim me titull "Për shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)" , dhe prisni që të kontaktoheni nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.al është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.al me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione