Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

Makina të përdorura dhe të reja në shitje | Njoftimet në Gjithë Shqipërinë

Acura , 90
Aixam , 52
Alfa Romeo , 1974
Alpina , 10
Artega , 4
Audi , 24111
BAIC , 20
Bentley , 20
BMW , 16629
Bugatti , 8
Buick , 20
Cadillac , 129
Chevrolet , 1000
Chrysler , 666
Citroën , 4082
Corvette , 14
Dacia , 136
Daewoo , 267
Daihatsu , 203
DeTomaso , 1
Dodge , 227
Ferrari , 6
Fiat , 9537
Ford , 23466
GMC , 46
Great Wall , 35
Grecav , 7
Honda , 666
Hummer , 111
Hyundai , 2381
Infiniti , 46
Isuzu , 98
Jaguar , 768
Jeep , 1213
Kia , 966
KTM , 13
Lada , 13
Lancia , 1253
Land Rover , 4409
Landwind , 3
Lexus , 67
Lifan , 3
Ligier , 1
Lincoln , 89
Maserati , 51
Maybach , 4
Mazda , 1009
Mercedes-Benz , 88110
MG , 44
MINI , 1107
Mitsubishi , 2144
Morgan , 2
Nissan , 4207
NSU , 4
Opel , 12849
Peugeot , 5502
Piaggio , 42
Pontiac , 5
Porsche , 1351
Proton , 1
Renault , 7122
Rover , 386
Saab , 219
Seat , 2484
Škoda , 1488
Smart , 3562
Spyker , 2
Ssangyong , 300
Subaru , 112
Suzuki , 867
Talbot , 1
Tata , 43
Tesla , 5
Toyota , 10067
Trabant , 2
Triumph , 2
TVR , 4
UAZ , 6
VW Volkswagen , 47382
Volvo , 2788
Wartburg , 3
Wiesmann , 3
Yugo , 9
Zastava , 13

Gjeni makina në shitje në mesin e mijëra njoftimeve në Merrjep.al. Shihni njoftime për makina në shitje që përmbajnë informata të vlefshme, për të gjetur ofertën e duhur. Filtroni njoftimet dhe gjeni pikërisht atë që ju nevojitet dhe të cilat ju interesojnë më shumë. Merrjep.al ju mundëson që në mënyrë efektive të shfletoni njoftimet dhe zbuloni informacione të rëndësishme në lidhje me makinat në shitje, dhe përfundimisht të kontaktoni shitësin e makinës.


Gjej makina në shitje, makina me qera, makina me këste në të gjitha qytetet e Shqipërisë si: Tiranë, Elbasan, Durrës, Fier etj.


Krijoni njoftime tani dhe shpërndani makinën tuaj për shitje në mesin e 70.000 vizitorëve ditor, që janë në kërkim për makina të përdorura dhe të reja.20 Sht 13:44
Linku:
Makina , Tiranë

B Class 200 CDI

4 500 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 08:01
Linku:
Makina , Shkodër

S350L AMG-line Fulloption

13 500 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Dje 15:14
Linku:
Dyqani Makina , Durrës

Pjese kembimi volvo xc60

1 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 120 000 - 129 999
Shitësit të Besuar
Dje 08:43
Linku:
Makina , Tiranë

2021 Audi Q7 S-line

57 900 LEK

Viti: 2021
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
20 Sht 13:54
Linku:
Makina , Tiranë

BMW X5

68 000 EUR

Viti: 2019
Kilometrazha: 95 000 - 99 999

Sot 08:31 Dyqani Makina , Tiranë

FORD FOCUS 1.6 BENZIN 2009 ZVICRA ME DOGAN

3 300 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2009
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 08:31 Dyqani Makina , Tiranë

AUDI A4 AUTOMATIC 2.0 NAFT 2010

6 300 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2010
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 08:31 Dyqani Makina , Tiranë

TOYOTA AUTOMAT 2.5 BENZIN GAZ 2014

8 800 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2014
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 08:31 Dyqani Makina , Tiranë

PEUGEOT EXPERT TEPEE 2.0 BENZIN VITI 2010 ZVICRA

9 900 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 08:31 Makina , Tiranë

Mercedes benz GLC 250.

30 000 EUR

Viti: 2017
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 08:31 Makina , Lushnjë

Toyota corolla Verso 7 vende viti 2007

5 300 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 08:31 Makina , Vlorë

Toyota corolla Verso 7 vende viti 2007

5 300 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 08:31 Makina , Fier

•Toyota corolla Verso 7 vende 2007•

5 300 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Online
Sot 08:31 Dyqani Makina , Elbasan

SHITET VW GOLF V 2006 AUTOMAT 2.0 DIESEL

4 999 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Online
Sot 08:31 Dyqani Makina , Tiranë

FIAT DUCATO FUGON FRIGORIFER NGRIRES VITI 2013 NDERROHET

9 900 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 08:31 Dyqani Makina , Tiranë

SEAT ALTEA XL AUTOMAT 2.0 NAFTE 2009 ZVICRA FULL OPTIONS

5 300 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 08:31 Dyqani Makina , Tiranë

RENAULT LAGUNA AUTOMATIC 2007 ZVICRA

3 700 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Sot 08:31 Dyqani Makina , Tiranë

OPEL ASTRA VITI 2012 ZVICRA ME DOGAN

5 900 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 08:31 Dyqani Makina , Tiranë

SEAT IBIZA 1.2 NAFT VITI 2012 ZVICRA ME DOGAN

3 900 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
Sot 08:31 Dyqani Makina , Tiranë

FIAT 500L VITI 2014 MOTOR 1.3 NAFT ZVICRA

10 900 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
Sot 08:31 Dyqani Makina , Tiranë

FORD S MAX 2.0 NAFTE 2007 ME 7 VENDE ZVICRA

4 900 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 08:31 Dyqani Makina , Tiranë

MERCEDES SPRINTER AUTOMAT 1.8 BENZIN GAZ 2010 ME DOGAN

12 300 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2010
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Sot 08:31 Makina , Fier

Shitet ose Nderrohet bmw x5 ��������

11 700 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 08:31 Makina , Tiranë

BMW 750Li M SkyLounge - Super Okazion

36 700 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2017
Kilometrazha: 110 000 - 119 999
Sot 08:31 Dyqani Makina , Tiranë

OPEL AGILA 1.2 BENZIN KAMBJO AUTOMATIKE 2008

4 600 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Sot 08:31 Dyqani Makina , Tiranë

VOLKSVAGEN CADDY LIFE 2013 ZVICRA ME DOGAN

8 800 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Sot 08:31 Dyqani Makina , Tiranë

FORD GRAND TOURNEO 1.8 NAFT 2008 ZVICRA ME DOGAN

4 900 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Sot 08:30 Dyqani Makina , Tiranë

SUZUKI LIANA AUTOMAT 1.6 BENZIN 2007 ZVICRA ME DOGAN

2 900 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Sot 08:30 Dyqani Makina , Tiranë

SUZUKI LIANA 1.6 BENZIN+GAZ AUTOMAT 2006

4 600 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
Sot 08:30 Makina , Tiranë

Golf 7 1.6 Nafte Automat Disctronic-16

11 900 EUR

Viti: 2016
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 08:30 Makina , Tiranë

BENX 200 CDI

1 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 08:30 Makina , Korçë

Toyota corolla Verso 7 vende viti 2007

5 300 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 08:30 Makina , Gjirokastër

Toyota corolla Verso 7 vende viti 2007

5 300 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 08:30 Makina , Vlorë

Mercedes-Benz C300 Benzin-Gas 2012 ❌10.700€❌

10 700 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Online
Sot 08:30 Makina , Vlorë

Mercedes Benz C300 Benzin-Gas 2012 ❌10.700€❌

10 700 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Online
Sot 08:30 Makina , Durrës

Porsche cayenne 3.0 diesel 2013

Viti: 2013
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Sot 08:30 Makina , Durrës

Mercedes benz C 230 4 Matic

6 200 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 08:30 Dyqani Makina , Elbasan

SHITET MERCEDES BENZ 220 DIESEL 2016

17 000 EUR

Viti: 2016
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Online
Sot 08:30 Makina , Durrës

Okazion C 300 look 63 AMG 2015 mundesi ndrrimi

Viti: 2015
Kilometrazha: 120 000 - 129 999
Sot 08:30 Dyqani Makina , Elbasan

SHITET BMW X5 FULL OPTION 2014

29 000 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
Online
Sot 08:30 Makina , Durrës

Audi A8 3.0T 2015 mundesi ndrrimi

Viti: 2015
Kilometrazha: 110 000 - 119 999
Sot 08:30 Dyqani Makina , Tiranë

SUZUKI SX4 AUTOMAT 4X4 VITI 2010 MUNDESI NDRRIMI

5 900 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 120 000 - 129 999
Sot 08:29 Makina , Tiranë

Mercedes benz 350

11 500 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 08:29 Makina , Tiranë

Okazion BMW ndrrohet me makin golf 5

1 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2005
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 08:29 Makina , Tiranë

AUDI Q5 S LINE 3.0 TDI 2014����

20 500 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 08:29 Makina , Tiranë

AUDI Q5 ����3X S LINE✅0684713464

22 500 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 08:29 Makina , Tiranë

NDERROHET BMW e70 x5 2009

Viti: 2009
Kilometrazha: 110 000 - 119 999
Sot 08:29 Makina , Durrës

Okazion Ml 350 bluetec

16 900 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 08:29 Makina , Tiranë

Benzin/Gaz Ford Fiesta 2007 2800€

2 800 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 08:28 Dyqani Makina , Tiranë

LANCIA DELTA 1.4 T-JET 150 CV BENZIN GAZ 2010 ZVICRA

5 300 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Sot 08:28 Dyqani Makina , Tiranë

CITROËN C 8 AUTOMATIC 2.0 BENZIN 2008 ZVICRA ME 7 VENDE

4 700 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 08:28 Dyqani Makina , Tiranë

VOLKSWAGEN TRANSPORTER 2.5 NAFT 2008 7+1

7 700 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2008
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Sot 08:28 Makina , Tiranë

Audi a8

Viti: 2011
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 08:28 Makina , Tiranë

Super Okazion Ford Escape 1.6 Benzine Automat -16

11 500 EUR

Viti: 2016
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 08:28 Makina , Tiranë

Golf VI okazion 2010

6 500 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 170 000 - 179 999

Blej makina në shitje në MerrJep.al


Tani më lehtë se kurrë, ju mund të gjeni makinën, e cila i përshtatet më së miri nevojave tuaja. Gjej makina të përdorura apo të reja në shitje në gjithë Shqipërinë, me çmime konkuruese në treg. Mundësia e dhënë për ti shikuar njoftimet, si nga marka e tyre e veçantë ashtu dhe nga Çmimi, Viti, Karburanti, Kilometrazha dhe Targat e makinës, rrit mundësinë për gjetje të njoftimeve interesante dhe ofertës ideale. Ju mund të gjeni poashtu edhe Makina me qera ditore, Makina me keste mujore në të gjitha qytetet e Shqipërisë si Tiranë, Durrës, Elbasan, Fier, Lushnje etj.Nëse jeni në kërkim të një makine të përdorur apo të re, MerrJep.al është platforma e duhur për blerje. Me më shumë se 280.000 njoftime, MerrJep.al ju ofron një larishmëri të zgjedhjeve të ndryshme.


Bëhu pjesë e 280,000 njoftimeve për makina në shitje


Dëshironi ta shisni makinën tuaj shpejtë dhe sigurtë? Merrjep.al ju ofron mundësi për krijimin e njoftimeve në mënyrë efikase dhe të leht. Ju vetëm duhet të plotësoni formularin me të dhëna të nevojshme për blerësin potencial, që të marrë vendim a duhet të blejë makinë që ju shisni. Kështu krijohet një lidhje e blerësit me shitësin. Krijoni njoftime tani dhe gjeni blerës potencial të makinës në shitje.


Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione