BMW X6 ne Shitje | Njoftimet ne Gjithe Shqiperine


Ofertat per BMW X6 ne Shitje. Gjej mijera oferta per BMW ne shitje ne Gjithe Shqiperine. Shiko njoftimet per BMW X6 ne shitje, apo modele tjera si: BMW Seri 4, Seri 5, Seri 6, Seri 7, BMW X5, BMW X6, BMW X3, BMW 320, BMW M3, BMW M4 dhe shumë të tjera ne shitje. Filtro njoftimet apo kerko ne kutine e kerkimit dhe gjej oferten ideale per BMW X6 ne shitje ne Gjithe Shqiperine.Sot 15:40 Dyqani ,

�� OKAZION BMW X6 3.5 DIESEL ��

19 999 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 15:40 Dyqani ,

�� OKAZION BMW X6 M POWER /// 555 HP EXTRA FULL ��

21 900 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 110 000 - 119 999
Sot 15:31 ,

BMW X6 M 35i Xdrive

12 500 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 14:59 ,

Bmw X6 30d - 2010 okazion!!!

16 500 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 14:39 ,

BMW X6 3.5 X-drive

15 000 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 14:25 ,

BMW X6 3.5 Nafte

16 500 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Sot 11:20 ,

BMW X6 3.0 XDRIVE FULL OPSION VITI 2010

Viti: 2010
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
Sot 11:05 ,

BMW X6 2012 - Twin Turbo

17 000 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2012
Kilometrazha: 110 000 - 119 999
Sot 10:44 Dyqani ,

Bmw X6 M50i benzin 2020

Viti: 2020
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
Sot 09:49 ,

BMW X6 5.0L INDIVIDUALE-10 FULL FULL MUNDESI NDERRIMI

Viti: 2009
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Sot 09:49 ,

BMW X6 5.0L INDIVIDUALE-11 FULL FULL MUNDESI NDERRIMI

Viti: 2010
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 09:11 ,

BMW X6

15 900 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Sot 08:12 Dyqani ,

BMW CUPE X6 naft

11 500 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 00:03 ,

BMW X6 30Xdrive 2014

Viti: 2014
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
Dje 23:24 ,

jap me qera bmw x 6

Viti: 2012
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
Dje 21:26 Dyqani ,

BMW X6 3.0 XDRIVE DIESEL VITI FUNDI 2010 KM220.000

16 000 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 21:05 Dyqani ,

❌SHITUR❌

13 900 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 19:32 ,

BMW X6 30Xdrive 2014

Viti: 2014
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
Dje 18:13 ,

BMW X6 3.5 X-drive

15 000 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 17:57 ,

BMW X6 35d BITURBO

26 000 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 110 000 - 119 999
Dje 16:05 ,

Super mjet vtm per merakli

15 500 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
Dje 14:13 ,

Shitet per arsye transferimi

17 700 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 12:26 ,

X6 3.5 nafte Xdriver

Viti: 2009
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Dje 12:18 ,

BMW X6 M Paket Viti 2015 me 72 mije km Pa Dogan

35 000 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 70 000 - 74 999
Dje 10:08 ,

Bmw X6 full okazion pa takse lluksi

14 500 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2009
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
19 Pri 21:00 ,

BMW X6 3.5XDriver Full Opsion

16 999 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 0 - 4 999
19 Pri 16:34 ,

bmw x6 3.5xdrive fulll okazionnn

17 000 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
19 Pri 12:50 Dyqani ,

BMW X6 40D 3.0 Nafte 2012

22 000 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
19 Pri 12:16 ,

Vip Rent Car / Makina me qera Rinas

Viti: 2010
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
19 Pri 12:16 ,

VIP RENT CAR / MAKINA ME QERA RINAS

80 EUR / ditë

Viti: 2010
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
19 Pri 11:45 Dyqani ,

Auto City - BMW X6 3.5nafte XDrive, ��������

14 500 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
18 Pri 22:38 ,

X6 3.5 nafte Xdriver

Viti: 2009
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
17 Pri 21:10 ,

MAKINA ME QERA

1 EUR / muaj

Viti: 2009
Kilometrazha: 100 000 - 109 999
17 Pri 18:26 Dyqani ,

BMW X6--4.0 Diesel-2012LOOK M-POWER-FULL

26 500 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
17 Pri 17:53 ,

BMW X6

12 500 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
16 Pri 17:11 ,

SHITET BMW X6 XDRIVE 3.0D (Naft)

16 000 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
16 Pri 13:35 ,

X6 3.5D Xdriver

Viti: 2009
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
14 Pri 20:53 Dyqani ,

BMW X6 XDrive 35i

Viti: 2010
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
14 Pri 20:52 Dyqani ,

BMW X6 XDrive 35i

Viti: 2013
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
08 Pri 10:26 ,

BMW X6 3.5d

18 000 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2009
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
07 Pri 11:24 ,

Shitet BMW X6 40D XDrive 2011

Viti: 2011
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
06 Pri 09:55 ,

Bmw x6 viti 2010 Disqje 500€

500 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 0 - 4 999
05 Pri 19:54 ,

SHITET BMW X6

17 800 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
03 Pri 20:31 ,

Makine ne gjendje shume te mire

12 300 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 40 000 - 44 999
03 Pri 13:51 ,

Shitet Bmw X6 12€

Viti: 2008
Kilometrazha: 70 000 - 74 999
03 Pri 13:10 ,

Shes Makine X6

15 000 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2009
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
02 Pri 21:54 ,

BMW X6

16 000 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
01 Pri 23:18 ,

Okazion BMW X6

16 000 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 20 000 - 24 999

Jeni duke kerkuar per BMW X6 ne Shitje? Gjej mijera njoftime ne MerrJep.al per BMW te ndryshme ne shitje. Blini apo shisni BMW X5 ne tregun me te madhe online MerrJep.al.a


Blej BMW X6 ne MerrJep.al


Mijera oferta per BMW X6 ne shitje. Eksploro njoftimet ne MerrJep.al dhe gjej ofertn ideale per ju. Shiko njoftimet per BMW X6 ne shitje apo modele tjera te BMW si: BMW Seri 4, Seri 5, Seri 6, Seri 7, BMW X5, BMW X6, BMW X3, BMW 320, BMW M3, BMW M4, dhe shume modele te tjera ne shitje. Filtro njoftimet apo kerko ne kutine e kerkimit dhe gjej oferten ideale per BMW X6 ne shitje ne Gjithe Shqiperine.


Krijo Njoftime per BMW X6


Keni BMW X6 te perdorur apo te re qe deshironi te shisni? Krijo njoftime shpejt dhe leht ne MerrJep.al dhe gjej bleresit e interesuar ne mesin e mijera vizitoreve. Shperndaj njoftime dhe behu pjese e mijera shitesve ne tregun me te madhe online.


Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione