Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

BMW X6 ne Shitje | Njoftimet ne Gjithe Shqiperine


Ofertat per BMW X6 ne Shitje. Gjej mijera oferta per BMW ne shitje ne Gjithe Shqiperine. Shiko njoftimet per BMW X6 ne shitje, apo modele tjera si: BMW Seri 4, Seri 5, Seri 6, Seri 7, BMW X5, BMW X6, BMW X3, BMW 320, BMW M3, BMW M4 dhe shumë të tjera ne shitje. Filtro njoftimet apo kerko ne kutine e kerkimit dhe gjej oferten ideale per BMW X6 ne shitje ne Gjithe Shqiperine.Sot 08:46 Makina , Durrës

Shitet BMW X6 3.0 NAFT OKAZION

12 800 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Dje 21:19 Makina , Tiranë

BMW x6-

38 999 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Dje 20:58 Makina , Tiranë

BMW X6 5.0L INDIVIDUALE-11 FULL FULL MUNDESI NDERRIMI

Viti: 2010
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Dje 20:13 Makina , Tiranë

Bmw X6 disel 35x drive sapo ardhur nga zvicra ����

Viti: 2009
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 15:45 Makina , Korçë

SHITET BMW X6 GERMAN EDITION!

17 500 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
Dje 15:45 Makina , Tiranë

BMW X6 Diesel GERMAN EDITION

17 500 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
Dje 11:35 Makina , Korçë

Shitet Nderrohet BMW X6

13 900 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Dje 10:06 Dyqani Makina , Tiranë

Bmw X6 M30 D

39 500 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 09:36 Dyqani Makina , Tiranë

BMW X6 40i 2020

Viti: 2020
Kilometrazha: 85 000 - 89 999
Dje 06:33 Makina , Tiranë

BMW X6

18 500 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Dje 06:12 Makina , Tiranë

BMW X6-2015

36 499 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Dje 00:56 Makina , Tiranë

Shitet BMW X6 5.0 [dhe nderrohet me hyrje]

28 000 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
30 Maj 23:24 Makina , Lezhë

Bmw X6 3.0xdrive 2012

15 000 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
30 Maj 19:55 Makina , Tiranë

BMW X6 M PERFORMANCE 3.5 bi DIESEL

16 500 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
30 Maj 12:34 Makina , Tiranë

X6 2012

Viti: 2012
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
29 Maj 17:52 Makina , Tiranë

BMW X6 xDrive40d

48 000 EUR

Viti: 2018
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
29 Maj 12:28 Dyqani Makina , Durrës

����BMW X6 M50d Hamann 440 PS Zvicra ����

48 000 EUR

Viti: 2017
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
27 Maj 10:17 Makina , Tiranë

X6 SUPER E SHPEJT

Viti: 2012
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
27 Maj 10:12 Dyqani Makina , Durrës

Riparojme navigator,centralin kambio,bllok komande

Viti: 2018
Kilometrazha: 40 000 - 44 999
26 Maj 13:21 Dyqani Makina , Elbasan

SHITET NDERROHET BMW X6 LOOK M

79 000 EUR

Viti: 2020
Kilometrazha: 100 000 - 109 999
25 Maj 21:09 Makina , Tiranë

Bmw x6 40d 2012 shitet dhe mundesi nderrimi

19 000 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
25 Maj 14:27 Dyqani Makina , Tiranë

BMW X6 3.0.Diezel Viti 2015 Full.Ekstra

36 499 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
23 Maj 01:49 Makina , Tiranë

X6 2013 SUPER GJENDJE

Viti: 2013
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
22 Maj 19:48 Dyqani Makina , Tiranë

BMW X6 Viti Prodhimit Fundi 2016 3.0 Benzine 215.000 KM

37 700 EUR

Viti: 2016
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
20 Maj 11:59 Makina , Shkodër

Shitet X6

13 800 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
20 Maj 09:14 Makina , Berat

Shitet BMW X6 4.0xd

Viti: 2011
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
17 Maj 11:48 Makina , Tiranë

⛔️⛔️ ��OKAZION��⛔️⛔️ x6

11 999 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
15 Maj 01:54 Makina , Fier

BMW X6 3.0 Naft 2014 FULL Mundsi Nderrimi

18 500 EUR

14 Maj 15:57 Makina , Sarandë

OKAZION +30 6940064411( vetëm What's up ose Viber )

15 000 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2011
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
14 Maj 11:42 Makina , Tiranë

SHES BMW X6 Sport Pack XDRIVE Twin Turbo ❌SHITUR❌

16 500 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
13 Maj 22:31 Makina , Tiranë

BMW X6 2022 M-Paket New Model

98 000 EUR

Viti: 2022
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
12 Maj 15:56 Makina , Elbasan

Bmw x6 m50d

39 999 EUR

12 Maj 15:39 Makina , Tiranë

BMW X6 M-Paket New Model

98 000 EUR

Viti: 2022
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
12 Maj 12:29 Dyqani Makina , Kavajë

❌❌❌E SHITUR❌❌❌

1 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2009
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
12 Maj 04:14 Makina , Tiranë

Bmw X6 M50d 2019 e ardhur nga Zvicra ��������

Viti: 2019
Kilometrazha: 100 000 - 109 999
10 Maj 01:11 Dyqani Makina , Tiranë

BMW X6 Viti Prodhimit Fundi 2016 3.0 Benzine 215.00 KM

37 700 EUR

Viti: 2016
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
09 Maj 12:24 Makina , Durrës

BMW X6

17 500 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
08 Maj 12:30 Dyqani Makina , Tiranë

BMW X6 M POWER

Viti: 2015
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
26 Pri 15:06 Makina , Tiranë

BMW X6 2019 37000€

Viti: 2019
Kilometrazha: 100 000 - 109 999
22 Pri 16:41 Makina , Vlorë

BMW X6 3.0 NAFT 2010 FULL OPSION ��OKAZION��

16 000 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
20 Pri 23:07 Makina , Tiranë

Bmw X6

15 200 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
20 Pri 13:53 Makina , Durrës

OCAZION///SHITET///NDERROHET

15 000 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
20 Pri 13:23 Makina , Tiranë

BMW X6 E71

15 000 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
17 Pri 17:25 Makina , Durrës

X6 3.5x.drive

16 000 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
09 Pri 18:09 Makina , Durrës

BMW X6 M50d 381 HP " Super Full

22 500 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
05 Pri 21:49 Makina , Tiranë

OKAZION Shitet bmw X6

15 000 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
05 Pri 17:29 Makina , Tiranë

OKAZION Shitet X6 bmw

13 000 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
05 Pri 17:00 Makina , Tiranë

OKAZION!! Shitet bmw X6

13 000 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
02 Pri 11:25 Makina , Tiranë

Bmw X6 3.0d “PA DOGAN”��������

26 800 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
01 Pri 19:04 Makina , Korçë

SHITET X6 BITURBO 3,5 XDRIVE FULL EXTRA

Viti: 2010
Kilometrazha: 200 000 - 249 999

Jeni duke kerkuar per BMW X6 ne Shitje? Gjej mijera njoftime ne MerrJep.al per BMW te ndryshme ne shitje. Blini apo shisni BMW X5 ne tregun me te madhe online MerrJep.al.a


Blej BMW X6 ne MerrJep.al


Mijera oferta per BMW X6 ne shitje. Eksploro njoftimet ne MerrJep.al dhe gjej ofertn ideale per ju. Shiko njoftimet per BMW X6 ne shitje apo modele tjera te BMW si: BMW Seri 4, Seri 5, Seri 6, Seri 7, BMW X5, BMW X6, BMW X3, BMW 320, BMW M3, BMW M4, dhe shume modele te tjera ne shitje. Filtro njoftimet apo kerko ne kutine e kerkimit dhe gjej oferten ideale per BMW X6 ne shitje ne Gjithe Shqiperine.


Krijo Njoftime per BMW X6


Keni BMW X6 te perdorur apo te re qe deshironi te shisni? Krijo njoftime shpejt dhe leht ne MerrJep.al dhe gjej bleresit e interesuar ne mesin e mijera vizitoreve. Shperndaj njoftime dhe behu pjese e mijera shitesve ne tregun me te madhe online.


Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione