Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

Makina të përdorura dhe të reja në shitje | Njoftimet në Gjithë Shqipërinë

Acura , 44
Aixam , 6
Alfa Romeo , 22
Alpina , 6
Artega , 6
Audi , 1187
Bentley , 8
BMW , 783
Bugatti , 2
Buick , 1
Cadillac , 5
Chevrolet , 12
Chrysler , 10
Citroën , 271
Daihatsu , 1
Dodge , 8
Ferrari , 4
Fiat , 150
Ford , 146
GMC , 2
Grecav , 1
Honda , 4
Hummer , 3
Hyundai , 15
Infiniti , 4
Isuzu , 1
Jaguar , 15
Jeep , 21
Kia , 7
Lancia , 33
Land Rover , 130
Lexus , 12
Lifan , 2
Lincoln , 6
Maserati , 4
Maybach , 1
Mazda , 13
Mercedes-Benz , 3647
MG , 3
MINI , 13
Mitsubishi , 10
Nissan , 24
NSU , 1
Opel , 151
Peugeot , 72
Piaggio , 3
Porsche , 116
Renault , 47
Rover , 4
Saab , 5
Seat , 12
Škoda , 15
Smart , 1158
Ssangyong , 9
Subaru , 2
Suzuki , 2
Talbot , 1
Tata , 1
Tesla , 1
Toyota , 115
Triumph , 1
TVR , 5
UAZ , 1
Volvo , 51
Wiesmann , 2
Yugo , 2
Zastava , 12

Gjeni makina në shitje në mesin e mijëra njoftimeve në Merrjep.al. Shihni njoftime për makina në shitje që përmbajnë informata të vlefshme, për të gjetur ofertën e duhur. Filtroni njoftimet dhe gjeni pikërisht atë që ju nevojitet dhe të cilat ju interesojnë më shumë. Merrjep.al ju mundëson që në mënyrë efektive të shfletoni njoftimet dhe zbuloni informacione të rëndësishme në lidhje me makinat në shitje, dhe përfundimisht të kontaktoni shitësin e makinës.


Gjej makina në shitje, makina me qera, makina me këste në të gjitha qytetet e Shqipërisë si: Tiranë, Elbasan, Durrës, Fier etj.


Krijoni njoftime tani dhe shpërndani makinën tuaj për shitje në mesin e 70.000 vizitorëve ditor, që janë në kërkim për makina të përdorura dhe të reja.Sot 10:33
Linku:
Makina , Tiranë

Shitet Mercedes-Benz GLE350D 4MATIC

32 500 EUR

Viti: 2016
Kilometrazha: 180 000 - 189 999

Sot 10:42 Makina , Tiranë

Okazion Audi Q7 S Line 3.0 Dizel Viti 2014

Viti: 2014
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
Sot 10:38 Makina , Tiranë

Mercedes Benz C Class 220d 4Matic

Viti: 2017
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
Online
Sot 10:35 Makina , Tiranë

VOLKSWAGEN TIGUAN 2.0 TDI AUTOMAT 2011 FULL OPTION

120 LEK

Viti: 2011
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
Sot 10:33
Linku:
Makina , Tiranë

Shitet Mercedes-Benz GLE350D 4MATIC

32 500 EUR

Viti: 2016
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Sot 10:07 Makina , Tiranë

����BMW X5, vendet 6+1, CH (Zvicër)����

9 900 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 09:46 Makina , Tiranë

Smart 1.0 cabrio

6 300 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 70 000 - 74 999
Sot 09:45 Makina , Tiranë

Shitet gjendje perfekte

12 000 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 09:13 Makina , Pogradec

Audi A6 2.7TDI Quattro

6 200 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
Sot 09:08 Makina , Tiranë

Smart 451

5 000 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
Sot 09:03 Makina , Berat

Audi A6 3.0 TDI Quattro 2014

Viti: 2014
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
Sot 08:33 Dyqani Makina , Korçë

BMW X3 X-DRIVE

1 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
Sot 08:31 Makina , Korçë

Range Rover Vogue

1 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 08:21 Makina , Tiranë

Pasat cc 2014, full

10 000 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2014
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
Sot 08:19 Makina , Tiranë

Audi A6, viti 2013

10 500 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2013
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
Sot 08:15 Makina , Elbasan

Okazion Discovery

19 500 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Sot 08:14 Makina , Elbasan

Tiguan 2015, nafte

13 900 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
Sot 08:13 Makina , Elbasan

Okazion audi A4 ,2.0 nafte full

11 500 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
Sot 08:13 Makina , Tiranë

Audi Q3, nafte 2.0 full

13 500 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Sot 08:12 Makina , Tiranë

�� Q8 50 TDI*Quatro 3x Sline * ��

1 EUR

Viti: 2020
Kilometrazha: 40 000 - 44 999
Online
Sot 08:11 Makina , Korçë

Turbo nissan navara

Viti: 2010
Kilometrazha: 0 - 4 999
Sot 08:06 Makina , Tiranë

Shitet BMW

4 200 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2006
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Sot 08:02 Makina , Tiranë

Toyota yaris 1.4 naft tronik

4 800 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
Sot 07:34 Makina , Tiranë

Audi A6 3.0T

11 800 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 07:33 Makina , Tiranë

Audi A6 3.0T OKAZION

10 800 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2012
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 07:06 Makina , Tiranë

OKAZION AUDI A6 S-line

19 500 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2015
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Online
Sot 01:58 Makina , Kavajë

Porsche Panamera 4.8 4s EXTRA FULL OPTION

25 000 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Dje 21:11 Makina , Berat

VOLKSWAGEN CC

Viti: 2012
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Dje 21:11 Makina , Berat

AUDI A8L / 2015

Viti: 2015
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 21:11 Makina , Berat

Ford Mondeo 2016

Viti: 2016
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 21:11 Makina , Berat

Audi A6 / 2014

Viti: 2014
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Dje 17:40 Makina , Tiranë

LAND ROVER DISCOVERY 5 -18FULL MUNDESI NDERRIMI

Viti: 2017
Kilometrazha: 40 000 - 44 999
Dje 17:29 Makina , Tiranë

SHITET AUDI Q3 2016 S-line

20 300 EUR

Viti: 2016
Kilometrazha: 95 000 - 99 999
Dje 16:45 Makina , Tiranë

Shitet Toyota Auris D4D

6 400 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Dje 16:18 Makina , Tiranë

Bmv X3

19 800 EUR

Viti: 2016
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
Dje 16:04 Makina , Tiranë

Opel corsa 1.2 b/gaz Automat

1 600 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
Dje 15:56 Makina , Tiranë

Shitet x5

6 000 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
Dje 14:45 Makina , Tiranë

✅ SHITET Me Certefikate Pronesie ✅ ILIRIA '' Durres-Golem "

180 000 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 0 - 4 999
Online
Dje 13:26 Makina , Elbasan

GLE 350d 70.000KM DISTRONIC+

37 500 EUR

Viti: 2016
Kilometrazha: 70 000 - 74 999
Dje 12:53 Makina , Durrës

Audi A4 2014

12 500 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
Dje 11:12 Makina , Tiranë

Mercedes Benz Glk 220

20 000 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
Dje 11:05 Makina , Berat

Shitet Benz E Class 212

16 800 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Dje 10:47 Makina , Tiranë

198 MIJ KM .AUDI A-6QUATRO MATRIX 45TDI VITI 2015

13 999 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Dje 09:42 Makina , Shkodër

Smart Fortwo Cabriolet

2 900 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 110 000 - 119 999
23 Sht 21:11 Makina , Korçë

Audi A3 (S3) Quattro

6 500 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
23 Sht 20:22 Makina , Tiranë

Touran

Viti: 2008
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
23 Sht 19:02 Makina , Tiranë

Shitet Rimorkio

3 000 EUR

Viti: 2020
Kilometrazha: 0 - 4 999
23 Sht 15:39 Makina , Tiranë

Audi a6 viti 2005

4 500 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
23 Sht 13:14 Makina , Tiranë

Shitet B Class 200!

4 300 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
23 Sht 12:26 Makina , Tiranë

E class 550 4 matic ne gjendje 10/10 ose Nderrohet

15 000 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
23 Sht 11:51 Makina , Tiranë

Mercedes Benz

Viti: 2016
Kilometrazha: 190 000 - 199 999

Blej makina në shitje në MerrJep.al


Tani më lehtë se kurrë, ju mund të gjeni makinën, e cila i përshtatet më së miri nevojave tuaja. Gjej makina të përdorura apo të reja në shitje në gjithë Shqipërinë, me çmime konkuruese në treg. Mundësia e dhënë për ti shikuar njoftimet, si nga marka e tyre e veçantë ashtu dhe nga Çmimi, Viti, Karburanti, Kilometrazha dhe Targat e makinës, rrit mundësinë për gjetje të njoftimeve interesante dhe ofertës ideale. Ju mund të gjeni poashtu edhe Makina me qera ditore, Makina me keste mujore në të gjitha qytetet e Shqipërisë si Tiranë, Durrës, Elbasan, Fier, Lushnje etj.Nëse jeni në kërkim të një makine të përdorur apo të re, MerrJep.al është platforma e duhur për blerje. Me më shumë se 280.000 njoftime, MerrJep.al ju ofron një larishmëri të zgjedhjeve të ndryshme.


Bëhu pjesë e 280,000 njoftimeve për makina në shitje


Dëshironi ta shisni makinën tuaj shpejtë dhe sigurtë? Merrjep.al ju ofron mundësi për krijimin e njoftimeve në mënyrë efikase dhe të leht. Ju vetëm duhet të plotësoni formularin me të dhëna të nevojshme për blerësin potencial, që të marrë vendim a duhet të blejë makinë që ju shisni. Kështu krijohet një lidhje e blerësit me shitësin. Krijoni njoftime tani dhe gjeni blerës potencial të makinës në shitje.


Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione