Golf4,1,6benxin gas

Shitet nga: Adrian 03 Qer 19:39 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Blej këtë makinë për 8 990 LEK / muaj
Aplikoni tani >
Çmimi:

2 000 EUR

Viti: 2000
Transmetuesi: Manual
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
Karburanti: Gaz (TNG) / Benzinë
Targa: Shqiptare
Ngjyra: E hirit
Komuna: Lushnjë
Struktura e veturës:
Prodhuesi: Golf / VW Volkswagen
Modeli: Golf
Gjendje te mir motorike dhe xhenerike.letrat der ne mars2020.inpjanti stag.shum ekonomik.rripa te nderuar set.vaj filtra te nderuar para nje muaj.cmimi 2000 euro i pa diskutushem.drita kseno
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim