Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

Makina të përdorura dhe të reja në shitje | Njoftimet në Gjithë Shqipërinë

Acura , 162
Aixam , 70
Alfa Romeo , 2340
Alpina , 33
Artega , 23
Audi , 27781
BAIC , 25
Bentley , 38
BMW , 19731
Bugatti , 11
Buick , 25
Cadillac , 154
Chevrolet , 1119
Chrysler , 782
Citroën , 4553
Corvette , 20
Dacia , 161
Daewoo , 282
Daihatsu , 234
DeTomaso , 1
Dodge , 251
Ferrari , 19
Fiat , 10689
Ford , 26682
GMC , 59
Great Wall , 43
Grecav , 8
Honda , 766
Hummer , 121
Hyundai , 2746
Infiniti , 60
Isuzu , 130
Jaguar , 859
Jeep , 1343
Kia , 1093
KTM , 19
Lada , 20
Lancia , 1383
Land Rover , 5021
Landwind , 4
Lexus , 79
Lifan , 4
Ligier , 3
Lincoln , 100
Lotus , 3
Maserati , 71
Maybach , 9
Mazda , 1138
Mercedes-Benz , 109828
MG , 64
MINI , 1188
Mitsubishi , 2588
Morgan , 3
Nissan , 4685
NSU , 4
Opel , 14595
Peugeot , 6231
Piaggio , 78
Pontiac , 10
Porsche , 1435
Proton , 2
Renault , 8101
Rover , 432
Saab , 258
Seat , 2829
Škoda , 1703
Smart , 4110
Spyker , 2
Ssangyong , 332
Subaru , 133
Suzuki , 975
Talbot , 2
Tata , 59
Tesla , 11
Toyota , 10741
Trabant , 4
Triumph , 3
TVR , 8
UAZ , 9
VW Volkswagen , 54789
Volvo , 3115
Wartburg , 3
Wiesmann , 5
Yugo , 16
Zastava , 16

Gjeni makina në shitje në mesin e mijëra njoftimeve në Merrjep.al. Shihni njoftime për makina në shitje që përmbajnë informata të vlefshme, për të gjetur ofertën e duhur. Filtroni njoftimet dhe gjeni pikërisht atë që ju nevojitet dhe të cilat ju interesojnë më shumë. Merrjep.al ju mundëson që në mënyrë efektive të shfletoni njoftimet dhe zbuloni informacione të rëndësishme në lidhje me makinat në shitje, dhe përfundimisht të kontaktoni shitësin e makinës.


Gjej makina në shitje, makina me qera, makina me këste në të gjitha qytetet e Shqipërisë si: Tiranë, Elbasan, Durrës, Fier etj.


Krijoni njoftime tani dhe shpërndani makinën tuaj për shitje në mesin e 70.000 vizitorëve ditor, që janë në kërkim për makina të përdorura dhe të reja.23 Sht 14:22
Linku:
Makina , Tiranë

Shite/Nderrohet jeep wrangler

36 000 EUR

Viti: 2016
Kilometrazha: 70 000 - 74 999
21 Sht 11:04
Linku:
Makina , Tiranë

Audi A8L Ekstra full

19 900 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 09:28
Linku:
Makina , Tiranë

MERCEDES BENZ B-CLASS 250, AUTOMAT, VITI 2014

12 000 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
15 Sht 13:34
Linku:
Makina , Tiranë

Mercedes benz c220

4 700 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
21 Sht 12:30
Linku:
Dyqani Makina , Tiranë

Seat Ibiza 1.2 TDI 2015

4 950 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2015
Kilometrazha: 180 000 - 189 999

Sot 12:27 Dyqani Makina , Tiranë

FORD FOCUS 1.6 BENZIN 2009 ZVICRA ME DOGAN

3 300 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2009
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 12:27 Dyqani Makina , Tiranë

SUZUKI SX4 AUTOMAT 4X4 VITI 2010 BENZIN 2.0

4 900 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2011
Kilometrazha: 120 000 - 129 999
Sot 12:27 Dyqani Makina , Tiranë

PEUGEOT EXPERT TEPEE 2.0 BENZIN VITI 2010 ZVICRA

9 900 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 12:27 Dyqani Makina , Tiranë

FIAT 500L VITI 2014 MOTOR 1.3 NAFT ZVICRA

10 900 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
Sot 12:27 Dyqani Makina , Tiranë

LANCIA DELTA 1.4 T-JET 150 CV BENZIN GAZ 2010 ZVICRA

5 300 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Sot 12:26 Dyqani Makina , Tiranë

OPEL AGILA 1.2 BENZIN KAMBJO AUTOMATIKE 2008

4 600 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Sot 12:26 Dyqani Makina , Tiranë

CITROËN C 8 AUTOMATIC 2.0 BENZIN 2008 ZVICRA ME 7 VENDE

4 700 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 12:26 Dyqani Makina , Tiranë

SUZUKI LIANA AUTOMAT 1.6 BENZIN 2007 ZVICRA ME DOGAN

2 900 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Sot 12:26 Dyqani Makina , Tiranë

SEAT IBIZA 1.2 NAFT VITI 2012 ZVICRA ME DOGAN

3 900 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
Sot 12:26 Dyqani Makina , Tiranë

VOLKSVAGEN CADDY LIFE 2013 ZVICRA ME DOGAN

8 800 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Sot 12:26 Dyqani Makina , Tiranë

FORD GRAND TOURNEO 1.8 NAFT 2008 ZVICRA ME DOGAN

4 900 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Sot 12:26 Dyqani Makina , Tiranë

SUZUKI LIANA 1.6 BENZIN+GAZ AUTOMAT 2006

4 600 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
Sot 12:26 Makina , Tiranë

����Auris Hybrid ����

9 500 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 110 000 - 119 999
Online
Sot 12:26 Makina , Tiranë

Mercedes c class 2013 cdi automat

11 700 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
Online
Sot 12:26 Makina , Tiranë

B Class 200 D Automat

5 000 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Online
Sot 12:26 Makina , Vlorë

MERCEDES BENZ E-CLASS

11 500 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Online
Sot 12:26 Dyqani Makina , Tiranë

MERCEDES VIANO AUTOMAT 2.2 NAFTE ZVICRA ME DOGAN

8 800 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Sot 12:26 Dyqani Makina , Kavajë

OKAZIOON.BENC.2013.NAFT.PERFEKT.

11 000 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 12:26 Makina , Tiranë

Audi A3 1.8 Turbo FSI Automat Zvicra -07 ����

5 500 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 12:26 Makina , Tiranë

Golf 7 1.6 Nafte Automat Disctronic-16

11 900 EUR

Viti: 2016
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 12:26 Makina , Tiranë

Shitet Mitsubishi Outlander viti 2012 super gjendje

Viti: 2012
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 12:26 Makina , Tiranë

Toyota Auris 1.4 Nafte 2008 ���� Belgjika ����

Viti: 2008
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Sot 12:26 Makina , Berat

Audi A8

5 500 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
Sot 12:26 Makina , Durrës

Tiguan

9 500 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Online
Sot 12:26 Makina , Tiranë

Shitet për arsye emigrimi

4 500 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Online
Sot 12:26 Dyqani Makina , Tiranë

MERCEDES SPRINTER AUTOMAT 1.8 BENZIN GAZ 2010 ME DOGAN

12 300 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2010
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Sot 12:26 Dyqani Makina , Tiranë

RENAULT LAGUNA AUTOMATIC 2007 ZVICRA

3 700 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Sot 12:26 Dyqani Makina , Tiranë

OPEL ASTRA VITI 2012 ZVICRA ME DOGAN

5 900 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 12:26 Dyqani Makina , Tiranë

DAIHATSU TERIOS 1.5 BENZIN AUTOMATIK 2007

5 600 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 12:25 Dyqani Makina , Tiranë

VOLKSWAGEN TRANSPORTER 2.5 NAFT 2008 7+1

7 700 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2008
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Sot 12:25 Makina , Durrës

Polo 1.4 Benzin

5 400 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
Online
Sot 12:25 Makina , Durrës

Ford Fiesta 1.4 Naft

3 200 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
Online
Sot 12:25 Makina , Durrës

Ford Kuga Automat

12 500 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Online
Sot 12:25 Makina , Durrës

Toyota Auris 1.4 Naft

Viti: 2008
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Online
Sot 12:25 Makina , Durrës

Polo 1.6 Naft

6 400 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Online
Sot 12:25 Makina , Durrës

Toyota Auris 1.4 Naft

4 900 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Online
Sot 12:25 Dyqani Makina , Tiranë

TOYOTA AUTOMAT 2.5 BENZIN GAZ 2014

8 800 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2014
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 12:24 Makina , Tiranë

Shitet Range Rover Vogue viti 2014 full option

Viti: 2014
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 12:24 Makina , Tiranë

Shitet Nissan Murano 2012 super ekonomik

Viti: 2012
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 12:24 Makina , Tiranë

Toyota Auris 1.4 Nafte 2008 ���� Belgjika ����

Viti: 2008
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Sot 12:24 Makina , Tiranë

Mercedes Benz C300 OKAZION

8 000 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
Sot 12:24 Makina , Durrës

Focus 1.6 Naft

4 200 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Online
Sot 12:24 Makina , Durrës

Ford Fiesta

4 500 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Online
Sot 12:24 Makina , Durrës

Fiat Panda 4x4 1.3 Naft

4 000 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Online
Sot 12:24 Makina , Durrës

Caddy Maxi

7 900 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Online
Sot 12:24 Makina , Durrës

Ford Focus 1.6 Benzin

6 500 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
Online
Sot 12:24 Makina , Fier

AUDI A5

11 000 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Online
Sot 12:23 Dyqani Makina , Tiranë

FIAT DUCATO FUGON FRIGORIFER NGRIRES VITI 2013 NDERROHET

9 900 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 12:23 Dyqani Makina , Tiranë

SEAT ALTEA XL AUTOMAT 2.0 NAFTE 2009 ZVICRA FULL OPTIONS

5 300 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 12:23 Makina , Mat

G Class

12 000 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 1990
Kilometrazha: 25 000 - 29 999

Blej makina në shitje në MerrJep.al


Tani më lehtë se kurrë, ju mund të gjeni makinën, e cila i përshtatet më së miri nevojave tuaja. Gjej makina të përdorura apo të reja në shitje në gjithë Shqipërinë, me çmime konkuruese në treg. Mundësia e dhënë për ti shikuar njoftimet, si nga marka e tyre e veçantë ashtu dhe nga Çmimi, Viti, Karburanti, Kilometrazha dhe Targat e makinës, rrit mundësinë për gjetje të njoftimeve interesante dhe ofertës ideale. Ju mund të gjeni poashtu edhe Makina me qera ditore, Makina me keste mujore në të gjitha qytetet e Shqipërisë si Tiranë, Durrës, Elbasan, Fier, Lushnje etj.Nëse jeni në kërkim të një makine të përdorur apo të re, MerrJep.al është platforma e duhur për blerje. Me më shumë se 280.000 njoftime, MerrJep.al ju ofron një larishmëri të zgjedhjeve të ndryshme.


Bëhu pjesë e 280,000 njoftimeve për makina në shitje


Dëshironi ta shisni makinën tuaj shpejtë dhe sigurtë? Merrjep.al ju ofron mundësi për krijimin e njoftimeve në mënyrë efikase dhe të leht. Ju vetëm duhet të plotësoni formularin me të dhëna të nevojshme për blerësin potencial, që të marrë vendim a duhet të blejë makinë që ju shisni. Kështu krijohet një lidhje e blerësit me shitësin. Krijoni njoftime tani dhe gjeni blerës potencial të makinës në shitje.


Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione