Lushnjë

Ka shumë shpallje të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.al, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe,kategori,ose vendndodhje Lushnjë,MerrJep.al është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë njoftime të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për reklamim, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha shpalljet bazuar në kërkimin tuaj Blihet Jepet me qera Shitet Kërkohet me qera Kërkohet punë Ofrohet punë | Lushnjë ose regjistroni një shpallje tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.al.

11 Qer 15:39
Linku:
Dyqani ,

MERCEDES BENZ ML350 BLUETEC VITI 2012 SUPER FULL

Viti: 2012
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
Sot 12:26
Linku:
,

Mercedes Benz ML 350 2014

22 000 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Sot 12:34
Linku:
,

MERCEDES BENZ C CLASS 300 4 MATIC

7 000 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Sot 01:19
Linku:
,

Fiat grande punto

2 350 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2007
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
11 Qer 11:44
Linku:
,

Ford Focus C-Max 1.6 nafte

3 000 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 200 000 - 249 999

Sot 16:45 ,

Mercedez-benz 250c v6

7 600 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
Sot 16:37 ,

Mercedes E350 Avantgarde Blutech Mega Full super gjendje

10 999 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 16:36 ,

Okazion aklas 18.naft ne gjendie perfekte me taksa te pagua

3 100 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Sot 16:27
Linku:
,

Jeep Cheeroke 2002

3 600 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 16:24 ,

Ford Fusion 1.4 Naft Titanium

2 500 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Sot 16:24 ,

Mercedes-Benz Klasse E 280 4 Matic Avantgarde

4 500 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 16:06 ,

JEEP COMPASS GAS BENZINE 2007

5 500 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 16:05 ,

Piaggo Ape

15 000 LEK

Viti: 2005
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
Sot 16:02 ,

MERCEDES BENZ E-CLASS 2013

16 500 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 15:58 ,

Fiat grande punto 1.3 naft

3 200 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Sot 15:55 ,

Ford fiesta

2 650 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Sot 15:52 ,

S klas

35 000 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Sot 15:46 ,

OKAZION

1 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 15:31 ,

Wpolo 1.2 2003 me letra te paguara

1 600 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 15:28 ,

Golf V 1.9TDI

Viti: 2006
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Sot 15:27 ,

Mercedes B clas Gaze benzine

5 300 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Sot 15:27 ,

volkswagen Golf V portobagazh Gaz benzin

Viti: 2008
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 15:27 ,

Ford Focus C Max 1.6 TDCI

Viti: 2008
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 15:27 ,

Audi Q5 Gaz Benzine 20 shitet

Viti: 2009
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
Sot 15:24 ,

Golf 6 Automat 2.0 Naft

7 200 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Sot 15:22 ,

Toyota Auris 1.4 Naft Viti 2008

5 000 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Sot 14:46 ,

Mercedes 220 automatike

3 500 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 14:46 ,

Golf plus 1.9 naft 2008

3 499 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 14:37 ,

Toyota Yaris 1.4 naft 2010 okazion

3 999 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2010
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 14:37 ,

Audi a5 s line

9 999 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 14:16 ,

Opel Astra

3 200 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 14:02 ,

Mercedes C 200 cdi 2009

7 000 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2009
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Sot 13:45 ,

Jaguar xf portfoil luxury 3.0 benzin/gas

8 800 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2009
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
Sot 13:34 ,

Toyota yaris 1.4 Naft Sapo Ardhur 2008

3 300 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
Sot 13:31 ,

Volkswagen Golf 5 2.0 2006 Automat DSG FULL Sapo Ardhur

4 200 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Sot 13:30 ,

Volkswagen Golf 5 1.9 LUK GTI Sapo Ardhur 2006

3 800 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Sot 13:27 ,

Mercedes Benc Sprinter 316 CDI 2.2 Sapo Ardhur 2009

7 800 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Sot 13:25 ,

Okazion Toyota Yaris 1,3 Benzine Gaz Automat Viti 2008

Viti: 2009
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 13:25 ,

‼️OKAZION‼️Citroen XSara Picasso 1.6 Benzine Gaz Viti 2009

Viti: 2009
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
Sot 13:25 ,

Ford Fiesta Titanium 1.6 Nafte Viti 2010 Full Options

Viti: 2010
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Sot 13:25 ,

‼️OKAZION‼️Mercedes Benz E220 Avantgarde Automat 2008

Viti: 2008
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 13:24 ,

Audi a3 SportBack 2.0 TDI Automat Viti 2007-2008

Viti: 2007
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 13:24 ,

Ford Fiesta Titanium 1.4 Benzine Gaz (Fabrike) Viti 2009

Viti: 2009
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Sot 13:23 ,

OKAZION///////MERCEDES BENZ C220-*EVO*AUTOMAT 2004

3 300 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Sot 13:20 ,

MERCEDES BENZ C 220 EVO* FUNDI 2006I SAPO ARDHUR

3 700 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2006
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Sot 13:19 ,

Okazion caddy

3 400 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 13:17 ,

Toyota auris full!! 1.6 benzin gas AUTOMATIKE

Viti: 2007
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
Sot 13:16 ,

PEUGEOT 207 1.4 benzin Gaz Sapo Ardhur 2007

Viti: 2007
Kilometrazha: 15 000 - 19 999

MerrJep.al- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.al plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të reklamave në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.al.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi. Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Makina, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Apartamente, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Soba druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera reklamash.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.al janë Disqe Goma Spasi, DES Real Estate, Tirana Real Estate, R&R Computer Service, Alba-TECH, SOLE Travel, Lerei Music Shop dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.al. Më shumë se 800.000 njoftime janë duke u prezantuar në MerrJep.al! Këtu, ju mund të gjeni gjithçka! Shitja e makinave, marrja me qira e apartamenteve, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.al në baza ditore!


Shitja dhe Blerja në MerrJep.al


Nëse, gjatë kërkimin tuaj | Blihet Jepet me qera Shitet Kërkohet me qera Kërkohet punë Ofrohet punë | Lushnjë juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një njoftim me të cilin do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një njoftim me titull " Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë) ", ose hidhni një vështrim të gjitha njoftimeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një njoftim me titull "Për shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)" , dhe prisni që të kontaktoheni nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.al është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.al me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione