Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

Të përdorura VW Volkswagen Golf Të gjitha në Lushnjë

Ka shumë njoftime të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.al, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe,kategori Makina,ose lokacione Lushnjë,MerrJep.al është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë njoftime të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për reklamim, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha njoftimet bazuar në kërkimin tuaj Të gjitha | Makina | VW Volkswagen Golf | Lushnjë ose regjistroni një njoftime tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.al.

Sot 17:16 Makina , Lushnjë

VW GOLF 6 ,1.6 NAFTE, VITI 2009

5 800 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 16:08 Makina , Lushnjë

Golf 5 benzin gas viti 2007 manual

4 500 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 15:39 Makina , Lushnjë

Golf V 1.9 nafte

Viti: 2005
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Sot 15:39 Makina , Lushnjë

Golf 5

Viti: 2008
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Sot 15:38 Makina , Lushnjë

Golf 6 1.6 benzin

Viti: 2010
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Sot 14:15 Makina , Lushnjë

Golf

7 300 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 14:15 Makina , Lushnjë

Golf

4 500 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 14:11 Makina , Lushnjë

���� Volkswagen Golf 5 GT ����

1 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2007
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 09:58 Makina , Lushnjë

Golf

4 200 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Sot 07:18 Makina , Lushnjë

VW GOLF 5 1.9 TDI,,VITI 2006 ����

4 200 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 07:30 Makina , Lushnjë

��2015 VW GOLF 7 DSG��2.0 NAFTE��

Viti: 2015
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
21 Mar 13:15 Makina , Lushnjë

��Super okazion��

1 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
21 Mar 07:24 Makina , Lushnjë

VW Golf 5

4 700 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
20 Mar 01:44 Makina , Lushnjë

Golf 6 2.0 2011

7 700 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
19 Mar 15:34 Makina , Lushnjë

Golf 5 tdi

3 500 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
19 Mar 11:16 Makina , Lushnjë

Golf 5 plus

3 900 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
18 Mar 18:49 Makina , Lushnjë

Volkswagen

4 000 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
18 Mar 11:35 Makina , Lushnjë

Golf

4 000 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
18 Mar 10:53 Makina , Lushnjë

Golf 6 1.6 automat 2010

6 950 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
17 Mar 23:00 Makina , Lushnjë

Okazion

7 500 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
17 Mar 22:51 Makina , Lushnjë

GOLF 6 ( 7,500€)

7 500 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
17 Mar 16:49 Makina , Lushnjë

Shitet makina golf 5 TDI

4 000 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
16 Mar 11:54 Makina , Lushnjë

��GOLF 5 GOAL 1.6 BENZIN/GAS 2006��

4 000 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
15 Mar 22:52 Makina , Lushnjë

Golf 6 ���� ���� ���� ���� ����

7 300 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
15 Mar 22:49 Makina , Lushnjë

GOLF 5 GT 1.9 tdi 2008

6 000 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
15 Mar 14:27 Makina , Lushnjë

��Golf 5 Goal 1.6 Benzin/Gas 2006��

4 250 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
15 Mar 07:57 Makina , Lushnjë

��GOLF 5 GOAL 1.6 BENZIN/GAS 2006��

4 250 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
13 Mar 22:09 Makina , Lushnjë

Golf 5 1.9 TDI

4 200 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
12 Mar 22:40 Makina , Lushnjë

Wv golf 1.9tdi Automat

5 500 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
12 Mar 16:58 Makina , Lushnjë

Golf 5 (Gas-benzin)

3 999 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
12 Mar 14:56 Makina , Lushnjë

��Wv golf 1.6naft Automat��

7 500 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
10 Mar 02:22 Makina , Lushnjë

Golf 5 AUTOMAT

Viti: 2007
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
10 Mar 01:40 Makina , Lushnjë

Shitet golf 4

Viti: 2001
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
09 Mar 12:24 Makina , Lushnjë

Golf 5

4 200 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
09 Mar 06:45 Makina , Lushnjë

WOLKSWAGEN golf 6

3 000 EUR

04 Mar 21:34 Makina , Lushnjë

Golf 5

Viti: 2005
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
04 Mar 21:31 Makina , Lushnjë

Vw golf 5

Viti: 2005
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
04 Mar 21:28 Makina , Lushnjë

Golf 5

Viti: 2005
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
04 Mar 21:28 Makina , Lushnjë

Golf 5

Viti: 2005
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
04 Mar 19:04 Makina , Lushnjë

Golf 5

Viti: 2005
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
04 Mar 19:00 Makina , Lushnjë

Vw golf 5

Viti: 2005
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
04 Mar 18:57 Makina , Lushnjë

Golf 5

Viti: 2005
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
04 Mar 18:29 Makina , Lushnjë

Golf 5

Viti: 2005
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
04 Mar 10:07 Makina , Lushnjë

SHITET GOLF 5 AUTOMAT

6 000 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
03 Mar 20:53 Makina , Lushnjë

Golf 5

Viti: 2005
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
03 Mar 20:53 Makina , Lushnjë

Vw golf 5

Viti: 2005
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
03 Mar 20:53 Makina , Lushnjë

Golf 5

Viti: 2005
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
03 Mar 12:19 Makina , Lushnjë

Vw golf 5

Viti: 2005
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
03 Mar 12:19 Makina , Lushnjë

Golf 5

Viti: 2005
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
03 Mar 12:16 Makina , Lushnjë

Vw golf 5

Viti: 2005
Kilometrazha: 25 000 - 29 999

MerrJep.al- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.al plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të reklamave në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.al.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi. Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Makina, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Apartamente, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Soba druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera reklamash.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.al janë Disqe Goma Spasi, DES Real Estate, Tirana Real Estate, R&R Computer Service, Alba-TECH, SOLE Travel, Lerei Music Shop dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.al. Më shumë se 800.000 njoftime janë duke u prezantuar në MerrJep.al! Këtu, ju mund të gjeni gjithçka! Shitja e makinave, marrja me qira e apartamenteve, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.al në baza ditore!


Shitja dhe Blerja Makina në MerrJep.al


Nëse, gjatë kërkimin tuaj | Të gjitha | Makina | VW Volkswagen Golf | Lushnjë juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një njoftim me të cilin do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një njoftim me titull " Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë) ", ose hidhni një vështrim të gjitha njoftimeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një njoftim me titull "Për shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)" , dhe prisni që të kontaktoheni nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.al është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.al me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione