Publikuar: Jan 18 2023 12:04

🇨🇭🇨🇭Touran Automat 7 vende🇨🇭🇨🇭

EUR

Publikuar: Jan 18 12:04
Shikime: 152
🇨🇭VW TOURAN 7 Vëndesh🇨🇭
➡️Viti (Fundi 2007)
➡️Letrat e sigurimet e sapo prera
➡️Motorri(2.0TDI)
➡️Kambjo(Automatike)
➡️Kilometrat(227Mije)Te verifikueshme
➡️Gjendje Te shkelqyer Estetike e Xhenerike
➡️Serviset e kryera ne kohe
➡️Gjendje shume te mire
➡️Sendiljet me Ngrohje
➡️6+1 Vende
➡️Makine e blere ne 🇨🇭 2 vite me parë
Përshkrim makine
Shitet Tourani ne gjendje shume te mire,Makine personale dhe shitet per arsye se eshte blere nje makine tjeter,Makine jo per tregti,Makina te kontrollohet ne cdo lloj servisi,
Siguro dërgesën me TNT
Pagesa pas kontrollit të mallrave
Dërgesë direkte
Blej tani
Dërgesa me “TNT”: nga ALL
nëse ky njoftim prish Rregullat e Njoftimeve ose Shkëmbim i sigurtë
152
Blej tani

Dërgesa me “TNT”: nga 37630 ALL

Siguro dërgesën me TNT

Pagesa pas kontrollit të mallrave

Dërgesë direkte

0693127865

Adresa:

Blini

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione