Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

Makina të përdorura dhe të reja në shitje | Njoftimet në Gjithë Shqipërinë

Acura , 339
Aixam , 82
Alfa Romeo , 495
Alpina , 44
Artega , 35
Audi , 16073
BAIC , 12
Bentley , 34
BMW , 10451
Bugatti , 29
Buick , 14
Cadillac , 80
Chevrolet , 762
Chrysler , 155
Citroën , 2232
Corvette , 10
Dacia , 200
Daewoo , 6
Daihatsu , 41
DeTomaso , 2
Dodge , 246
Ferrari , 31
Fiat , 4673
Ford , 9128
GMC , 48
Great Wall , 35
Grecav , 5
Honda , 267
Hummer , 28
Hyundai , 1424
Infiniti , 39
Isuzu , 35
Jaguar , 331
Jeep , 581
Kia , 406
KTM , 16
Lada , 5
Lancia , 424
Land Rover , 2956
Landwind , 3
Lexus , 59
Lifan , 8
Ligier , 3
Lincoln , 30
Lotus , 2
Maserati , 71
Maybach , 11
Mazda , 456
Mercedes-Benz , 38266
MG , 14
MINI , 407
Mitsubishi , 539
Morgan , 3
Nissan , 2108
NSU , 4
Opel , 4055
Peugeot , 2265
Piaggio , 28
Plymouth , 1
Pontiac , 1
Porsche , 1161
Proton , 2
Renault , 1433
Rover , 177
Saab , 36
Seat , 805
Škoda , 1115
Smart , 1332
Ssangyong , 85
Subaru , 73
Suzuki , 333
Talbot , 1
Tata , 90
Tesla , 23
Toyota , 4704
Trabant , 1
TVR , 20
UAZ , 6
VW Volkswagen , 21844
Volvo , 1663
Wartburg , 6
Wiesmann , 4
Yugo , 18
Zastava , 24

Gjeni makina në shitje në mesin e mijëra njoftimeve në Merrjep.al. Shihni njoftime për makina në shitje që përmbajnë informata të vlefshme, për të gjetur ofertën e duhur. Filtroni njoftimet dhe gjeni pikërisht atë që ju nevojitet dhe të cilat ju interesojnë më shumë. Merrjep.al ju mundëson që në mënyrë efektive të shfletoni njoftimet dhe zbuloni informacione të rëndësishme në lidhje me makinat në shitje, dhe përfundimisht të kontaktoni shitësin e makinës.


Gjej makina në shitje, makina me qera, makina me këste në të gjitha qytetet e Shqipërisë si: Tiranë, Elbasan, Durrës, Fier etj.


Krijoni njoftime tani dhe shpërndani makinën tuaj për shitje në mesin e 70.000 vizitorëve ditor, që janë në kërkim për makina të përdorura dhe të reja.20 Sht 17:50
Linku:
Makina , Tiranë

OKAZION

6 600 EUR

Viti: 2017
Kilometrazha: 110 000 - 119 999
16 Sht 18:02
Linku:
Makina , Tiranë

SWISS IMPORT

4 700 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2008
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Dje 15:14
Linku:
Dyqani Makina , Durrës

Pjese kembimi toyota prius benzin hybrid

1 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 110 000 - 119 999
Shitësit të Besuar
20 Sht 22:54
Linku:
Makina , Tiranë

GLK 250 Mercedes

18 000 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
21 Sht 15:31
Linku:
Makina , Durrës

Audi Q5

1 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2010
Kilometrazha: 170 000 - 179 999

Sot 13:29 Dyqani Makina , Tiranë

MERCEDES SPRINTER AUTOMAT 1.8 BENZIN GAZ 2010 ME DOGAN

12 300 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2010
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Sot 13:28 Dyqani Makina , Tiranë

SEAT IBIZA 1.2 NAFT VITI 2012 ZVICRA ME DOGAN

3 900 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
Sot 13:28 Dyqani Makina , Tiranë

CITROËN C 8 AUTOMATIC 2.0 BENZIN 2008 ZVICRA ME 7 VENDE

4 700 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 13:28 Dyqani Makina , Tiranë

FORD FOCUS 1.6 BENZIN 2009 ZVICRA ME DOGAN

3 300 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2009
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 13:28 Dyqani Makina , Tiranë

OPEL AGILA 1.2 BENZIN KAMBJO AUTOMATIKE 2008

4 600 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Sot 13:28 Dyqani Makina , Tiranë

VOLKSWAGEN TRANSPORTER 2.5 NAFT 2008 7+1

7 700 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2008
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Sot 13:28 Dyqani Makina , Tiranë

TOYOTA AUTOMAT 2.5 BENZIN GAZ 2014

8 800 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2014
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 13:28 Dyqani Makina , Tiranë

FIAT DUCATO FUGON FRIGORIFER NGRIRES VITI 2013 NDERROHET

9 900 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 13:28 Dyqani Makina , Tiranë

SUZUKI SX4 AUTOMAT 4X4 VITI 2010 BENZIN 2.0

4 900 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2011
Kilometrazha: 120 000 - 129 999
Sot 13:28 Makina , Fier

Volvo V40 Automat, 1.6 Nafte Super Gjendje e sapo ardhur...

Viti: 2014
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
Sot 13:28 Makina , Fier

Audi A6 Full Opsion...3.0 Nafte Automat Super Gjendje

Viti: 2016
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 13:28 Makina , Fier

Opel corsa 1.2 benzine

3 300 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Sot 13:28 Makina , Fier

Shitet ose ndrrohet e class

8 700 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
Sot 13:28 Dyqani Makina , Tiranë

AUDI A5

40 000 EUR

Viti: 2021
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
Online
Sot 13:28 Makina , Korçë

Mercedes-Benz C300 4 Matic 2012

12 500 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Online
Sot 13:27 Dyqani Makina , Tiranë

LANCIA DELTA 1.4 T-JET 150 CV BENZIN GAZ 2010 ZVICRA

5 300 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Sot 13:27 Dyqani Makina , Tiranë

OPEL ASTRA VITI 2012 ZVICRA ME DOGAN

5 900 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 13:27 Dyqani Makina , Tiranë

VOLKSVAGEN CADDY LIFE 2013 ZVICRA ME DOGAN

8 800 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Sot 13:27 Dyqani Makina , Tiranë

FORD GRAND TOURNEO 1.8 NAFT 2008 ZVICRA ME DOGAN

4 900 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Sot 13:27 Makina , Fier

Golf 7 Look GTI Fabrike, 2.0 Nafte Automat Super Gjendje...

Viti: 2014
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 13:27 Makina , Tiranë

Audi A5 2011 TDI

10 500 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 13:27 Makina , Fier

Opel Astra 1.4 Benzine-Gaz 2009

4 000 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Sot 13:27 Makina , Fier

Opel Astra 1.4 Benzin-Gaz

4 000 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Sot 13:27 Dyqani Makina , Tiranë

AUDI A6

Viti: 2020
Kilometrazha: 95 000 - 99 999
Online
Sot 13:27 Dyqani Makina , Tiranë

AUDI A6

21 800 EUR

Viti: 2016
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Online
Sot 13:27 Dyqani Makina , Tiranë

VOLKSWAGEN PASSAT CC

12 500 EUR

Viti: 2016
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Online
Sot 13:27 Dyqani Makina , Tiranë

PEUGEOT EXPERT TEPEE 2.0 BENZIN VITI 2010 ZVICRA

9 900 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 13:26 Dyqani Makina , Tiranë

FIAT 500L VITI 2014 MOTOR 1.3 NAFT ZVICRA

10 900 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
Sot 13:26 Dyqani Makina , Tiranë

AUDI A6

12 500 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Online
Sot 13:26 Dyqani Makina , Tiranë

AUDI A7 3X SLINE

28 900 EUR

Viti: 2017
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Online
Sot 13:25 Dyqani Makina , Tiranë

SEAT ALTEA XL AUTOMAT 2.0 NAFTE 2009 ZVICRA FULL OPTIONS

5 300 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 13:25 Makina , Berat

Kia C’EED 1.6 NAFTE 6 MARSHA 2014

4 650 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
Sot 13:25 Makina , Tiranë

Land Rover Discovery Sport 2.0 SD4

Viti: 2017
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Sot 13:25 Dyqani Makina , Fier

VOLKSWAGEN TOURAN 1.9 TDI VITI 2008

Viti: 2008
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Online
Sot 13:25 Dyqani Makina , Fier

MERCEDES-BENZ E 200 KOMPRESSOR AVANTGARDE

Viti: 2008
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Online
Sot 13:25 Makina , Tiranë

Audi A4 2.0 TDI S4 PACKET

24 000 EUR

Viti: 2018
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
Sot 13:25 Dyqani Makina , Fier

MERCEDES-BENZ C180 KOMPRESSOR BENZIN GAS

Viti: 2008
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Online
Sot 13:25 Makina , Tiranë

Land Rover Discovery Sport 2.0 Nafte

21 300 EUR

Viti: 2018
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Sot 13:25 Dyqani Makina , Fier

Mercedes-Benz GLE 350d

Viti: 2016
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
Online
Sot 13:25 Makina , Durrës

mercedes benz

7 500 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 13:24 Makina , Tiranë

Audi Q8 3.0 quatro

67 000 EUR

Viti: 2019
Kilometrazha: 70 000 - 74 999
Sot 13:24 Makina , Tiranë

AUDI A6 2018

47 999 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2018
Kilometrazha: 75 000 - 79 999
Sot 13:24 Makina , Tiranë

Audi a4

7 800 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 13:24 Makina , Vlorë

OKAZION! MERCEDES GLK ����

13 333 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 13:24 Makina , Tiranë

TOYOTA RAV4 2.2 AUTOMAT

10 600 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 13:24 Dyqani Makina , Tiranë

Mercedez-Benz E220

16 200 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Online
Sot 13:24 Dyqani Makina , Tiranë

Mercedez -Benz

Viti: 2019
Kilometrazha: 110 000 - 119 999
Online
Sot 13:24 Dyqani Makina , Tiranë

AUDI A6

15 500 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Online
Sot 13:24 Dyqani Makina , Tiranë

AUDI A6 35 TDI

19 800 EUR

Viti: 2016
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Online
Sot 13:23 Makina , Tiranë

VW-Golf 6 ( 2011 1.6 Naft Automatike )

6 500 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 200 000 - 249 999

Blej makina në shitje në MerrJep.al


Tani më lehtë se kurrë, ju mund të gjeni makinën, e cila i përshtatet më së miri nevojave tuaja. Gjej makina të përdorura apo të reja në shitje në gjithë Shqipërinë, me çmime konkuruese në treg. Mundësia e dhënë për ti shikuar njoftimet, si nga marka e tyre e veçantë ashtu dhe nga Çmimi, Viti, Karburanti, Kilometrazha dhe Targat e makinës, rrit mundësinë për gjetje të njoftimeve interesante dhe ofertës ideale. Ju mund të gjeni poashtu edhe Makina me qera ditore, Makina me keste mujore në të gjitha qytetet e Shqipërisë si Tiranë, Durrës, Elbasan, Fier, Lushnje etj.Nëse jeni në kërkim të një makine të përdorur apo të re, MerrJep.al është platforma e duhur për blerje. Me më shumë se 280.000 njoftime, MerrJep.al ju ofron një larishmëri të zgjedhjeve të ndryshme.


Bëhu pjesë e 280,000 njoftimeve për makina në shitje


Dëshironi ta shisni makinën tuaj shpejtë dhe sigurtë? Merrjep.al ju ofron mundësi për krijimin e njoftimeve në mënyrë efikase dhe të leht. Ju vetëm duhet të plotësoni formularin me të dhëna të nevojshme për blerësin potencial, që të marrë vendim a duhet të blejë makinë që ju shisni. Kështu krijohet një lidhje e blerësit me shitësin. Krijoni njoftime tani dhe gjeni blerës potencial të makinës në shitje.


Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione