Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

Të përdorura VW Volkswagen Touran Të gjitha në Tiranë

Ka shumë njoftime të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.al, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe,kategori Makina,ose lokacione Tiranë,MerrJep.al është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë njoftime të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për reklamim, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha njoftimet bazuar në kërkimin tuaj Të gjitha | Makina | VW Volkswagen Touran | Tiranë ose regjistroni një njoftime tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.al.

Sot 06:13 Makina  ·  VW Volkswagen  ·  Touran  ·  Tiranë

-VOLKSWAGEN TOURAN 1.6 TDI HIGHLINE EXECUTIVE OKAZION 2011

8 500 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Dje 23:43 Makina  ·  VW Volkswagen  ·  Touran  ·  Tiranë

Touran Okazion

Viti: 2007
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
Dje 23:25 Auto sallon Makina  ·  VW Volkswagen  ·  Touran  ·  Tiranë

Auto fortuzi

9 999 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Shitësit të Besuar
Dje 23:24 Auto sallon Makina  ·  VW Volkswagen  ·  Touran  ·  Tiranë

Auto fortuzi

9 500 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Shitësit të Besuar
Dje 22:32 Makina  ·  VW Volkswagen  ·  Touran  ·  Tiranë

Makina me Qera 6+1 Automatike

20 EUR / muaj

Viti: 2014
Kilometrazha: 40 000 - 44 999
Dje 19:18 Makina  ·  VW Volkswagen  ·  Touran  ·  Tiranë

Touran,2011,Automat,6+1��,2.0TDI

9 500 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Dje 19:18 Makina  ·  VW Volkswagen  ·  Touran  ·  Tiranë

���� VW, TOURAN,2.0TDI,DSG����

9 500 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 19:18 Makina  ·  VW Volkswagen  ·  Touran  ·  Tiranë

Touran, 2007, Automat, 2.0TDI

5 800 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 18:38 Makina  ·  VW Volkswagen  ·  Touran  ·  Tiranë

VOLKSWAGEN TOURAN 1.9 TDI AUTOMATIK 2010

6 400 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Dje 18:29 Makina  ·  VW Volkswagen  ·  Touran  ·  Tiranë

VW TOURAN 2013 AUTOMAT

8 500 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 18:29 Makina  ·  VW Volkswagen  ·  Touran  ·  Tiranë

VW TOURAN--1.9--2007

4 300 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Dje 18:26 Makina  ·  VW Volkswagen  ·  Touran  ·  Tiranë

TOURAN 1.9 TDI MANUAL VITI 2008

4 500 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Dje 18:26 Makina  ·  VW Volkswagen  ·  Touran  ·  Tiranë

TOURAN 2.0 TDI AUTOMAT VITI 2007

4 700 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Dje 17:40 Auto sallon Makina  ·  VW Volkswagen  ·  Touran  ·  Tiranë

VW Touran ����

4 500 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Shitësit të Besuar
Dje 17:40 Auto sallon Makina  ·  VW Volkswagen  ·  Touran  ·  Tiranë

U shit✅VW Touran ����

3 900 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Shitësit të Besuar
Dje 17:40 Auto sallon Makina  ·  VW Volkswagen  ·  Touran  ·  Tiranë

U shit✅VW Touran 6+1 ����

10 500 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
Shitësit të Besuar
Dje 17:40 Auto sallon Makina  ·  VW Volkswagen  ·  Touran  ·  Tiranë

U shit✅VW Touran 6+1 ����

4 600 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Shitësit të Besuar
Dje 17:40 Auto sallon Makina  ·  VW Volkswagen  ·  Touran  ·  Tiranë

U shit✅VW Touran ����

4 400 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Shitësit të Besuar
Dje 17:40 Auto sallon Makina  ·  VW Volkswagen  ·  Touran  ·  Tiranë

U shit✅VW Touran ����

5 200 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Shitësit të Besuar
Dje 17:40 Auto sallon Makina  ·  VW Volkswagen  ·  Touran  ·  Tiranë

U shit✅VW Touran ����

4 000 EUR

Shitësit të Besuar
Dje 17:40 Auto sallon Makina  ·  VW Volkswagen  ·  Touran  ·  Tiranë

U shit✅VW Touran ����

4 000 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Shitësit të Besuar
Dje 17:37 Makina  ·  VW Volkswagen  ·  Touran  ·  Tiranë

Touran per shitje

3 000 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2004
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Dje 16:34 Makina  ·  VW Volkswagen  ·  Touran  ·  Tiranë

Touran Automat Naft

9 300 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 16:27 Makina  ·  VW Volkswagen  ·  Touran  ·  Tiranë

(OKAZION)Vw Touran (Dhjetor 2005) Nafte Me Dogane

2 800 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2005
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 15:06 Makina  ·  VW Volkswagen  ·  Touran  ·  Tiranë

VW TOURAN 2.0 TDI CROSS HIGHLINE FULL OPTION INDIVIDUAL -07

7 400 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 13:06 Makina  ·  VW Volkswagen  ·  Touran  ·  Tiranë

VW Touran 1.4 TSI

2 700 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Dje 11:45 Makina  ·  VW Volkswagen  ·  Touran  ·  Tiranë

touran

9 500 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2013
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Dje 11:21 Makina  ·  VW Volkswagen  ·  Touran  ·  Tiranë

Vw Touran

3 900 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Dje 11:18 Makina  ·  VW Volkswagen  ·  Touran  ·  Tiranë

TOURAN 2.0 AUTOMAT 2010

6 500 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 10:50 Makina  ·  VW Volkswagen  ·  Touran  ·  Tiranë

Shitet VW Touran Nafte 2 Manual 2008 Zvicra������������

5 150 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 10:46 Auto sallon Makina  ·  VW Volkswagen  ·  Touran  ·  Tiranë

�� SHITET �� Vw Touran 1.9 Tdi Diesel Manuale 6+R Vende 4+1

4 500 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Shitësit të Besuar
Dje 10:41 Auto sallon Makina  ·  VW Volkswagen  ·  Touran  ·  Tiranë

✅ SHITET ✅ Vw Touran 1.9 Tdi Diesel Manuale 6+R

4 500 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Shitësit të Besuar
Dje 09:49 Auto sallon Makina  ·  VW Volkswagen  ·  Touran  ·  Tiranë

Makina me Qera 6-+1 Automatike

15 EUR / muaj

Viti: 2014
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Shitësit të Besuar
Dje 09:30 Makina  ·  VW Volkswagen  ·  Touran  ·  Tiranë

VW Touran 2.0 benzine/Gaz viti 2008

6 000 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Dje 08:55 Auto sallon Makina  ·  VW Volkswagen  ·  Touran  ·  Tiranë

Touran

5 500 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Shitësit të Besuar
Dje 08:30 Makina  ·  VW Volkswagen  ·  Touran  ·  Tiranë

VW TOURAN

10 800 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
Dje 07:38 Auto sallon Makina  ·  VW Volkswagen  ·  Touran  ·  Tiranë

VW touran 1.4 benzin manual 2007

4 300 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Shitësit të Besuar
Dje 07:16 Makina  ·  VW Volkswagen  ·  Touran  ·  Tiranë

tuaran

75 000 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
19 Maj 21:47 Makina  ·  VW Volkswagen  ·  Touran  ·  Tiranë

Touran turan

8 200 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
19 Maj 21:47 Makina  ·  VW Volkswagen  ·  Touran  ·  Tiranë

VW Touran 2.0 TDI

12 500 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
19 Maj 20:45 Makina  ·  VW Volkswagen  ·  Touran  ·  Tiranë

SHITET OKAZION

4 700 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
19 Maj 18:27 Makina  ·  VW Volkswagen  ·  Touran  ·  Tiranë

VOLKSWAGEN TOURAN OKAZION

6 500 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
19 Maj 17:39 Makina  ·  VW Volkswagen  ·  Touran  ·  Tiranë

VOLKSWAGEN TOURAN

3 900 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
19 Maj 17:23 Makina  ·  VW Volkswagen  ·  Touran  ·  Tiranë

TOURAN 2.0 VITI 2013

Viti: 2013
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
19 Maj 16:39 Makina  ·  VW Volkswagen  ·  Touran  ·  Tiranë

Okazion turan 1.9 i thjeshte automat 7G 2009 4800 euro

4 800 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
19 Maj 14:27 Makina  ·  VW Volkswagen  ·  Touran  ·  Tiranë

Vw tauran automat

4 500 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
19 Maj 13:36 Auto sallon Makina  ·  VW Volkswagen  ·  Touran  ·  Tiranë

VOLKSWAGEN TOURAN

3 900 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Shitësit të Besuar
19 Maj 11:57 Makina  ·  VW Volkswagen  ·  Touran  ·  Tiranë

Cross Touran

6 500 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
19 Maj 11:09 Makina  ·  VW Volkswagen  ·  Touran  ·  Tiranë

Tauran 1.9 automatik

3 800 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 30 000 - 34 999
19 Maj 10:02 Auto sallon Makina  ·  VW Volkswagen  ·  Touran  ·  Tiranë

OKAZION VW TOURAN

3 900 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Shitësit të Besuar

MerrJep.al- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.al plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të reklamave në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.al.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi. Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Makina, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Apartamente, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Soba druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera reklamash.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.al janë Disqe Goma Spasi, DES Real Estate, Tirana Real Estate, R&R Computer Service, Alba-TECH, SOLE Travel, Lerei Music Shop dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.al. Më shumë se 800.000 njoftime janë duke u prezantuar në MerrJep.al! Këtu, ju mund të gjeni gjithçka! Shitja e makinave, marrja me qira e apartamenteve, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.al në baza ditore!


Shitja dhe Blerja Makina në MerrJep.al


Nëse, gjatë kërkimin tuaj | Të gjitha | Makina | VW Volkswagen Touran | Tiranë juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një njoftim me të cilin do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një njoftim me titull " Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë) ", ose hidhni një vështrim të gjitha njoftimeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një njoftim me titull "Për shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)" , dhe prisni që të kontaktoheni nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.al është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.al me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Web-faqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e web-faqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione