Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

VW Volkswagen Touran ne Shitje | Njoftimet ne Gjithe Shqiperine


Mijera njoftime për VW Volkswagen Touran në Shitje me çmimet më të volitshme. Shiko njoftimet për VW Volkswagen Touran në shitje me ofertat me të mira në MerrJep.al. Gjej VW Volkswagen Touran,Passat cc, Golf 5, Golf 6, Touran, Touareg dhe shumë të tjerë në shitje. Filtro njoftimet apo kerko njoftime dhe gjej VW Volkswagen Touran ne shitje me ofertat me te mira. Blini dhe Shisni makina ne MerrJep.al shpejt dhe leht.26 Sht 11:54
Linku:
Makina , Tiranë

VW VOLKSWAGEN TOURAN 2.0 TDI

4 800 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Dje 20:53
Linku:
Makina , Tiranë

Toruan 2008

Viti: 2008
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
25 Sht 12:07
Linku:
Makina , Tiranë

Shitet/Nderrohet Touran Automatic

4 000 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2007
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
Dje 14:18
Linku:
Makina , Tiranë

Shitet Volgsvagen Touran 2011 1.6 nafte Automat

9 500 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 20 000 - 24 999

Sot 08:44 Dyqani Makina , Fier

VOLKSWAGEN TOURAN 1.9 TDI VITI 2008

Viti: 2008
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Online
Sot 08:39 Makina , Tiranë

♦️♦️♦️Turan Fantastik Automat♦️♦️♦️

6 500 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
Sot 08:25 Makina , Tiranë

Vw Touran 2.0 TDI •AUTOMAT•

4 699 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 08:23 Makina , Durrës

Touran 1.9 Naft

4 200 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Online
Sot 08:16 Makina , Tiranë

Vw Touran, automat, 4650 euro,tel: 0694030404

4 650 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Sot 08:09 Makina , Tiranë

TOURAN AUTOMAT VITI 2005 2.0 NAFT

3 800 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 08:09 Makina , Tiranë

TOURAN MANUAL VITI 2008 1.9 TDI

4 200 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Sot 08:07 Makina , Durrës

Touran nafte 1.9

3 900 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 08:00 Dyqani Makina , Tiranë

VW Touran Viti 2013 1.6 Nafte Kambio Automarike

8 500 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Online
Sot 07:44 Makina , Tiranë

Touran

3 999 EUR

Sot 07:40 Makina , Tiranë

Shitet Touran 2.0TDI

9 000 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2014
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Sot 07:35 Makina , Fier

Volkswagen touran//2011//1.6 naft//manuale

7 400 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
Sot 07:35 Makina , Durrës

VW Touran 1.9 TDI Highline 2006

4 300 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 07:35 Makina , Durrës

VW Touran 1.9 TDI Automat DSG

5 600 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Sot 07:35 Makina , Tiranë

Makina Me Qera 6+1 Automatike

16 EUR / muaj

Viti: 2008
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
Sot 07:35 Makina , Tiranë

Makina me Qera

18 EUR / muaj

Viti: 2008
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Sot 07:34 Makina , Tiranë

Makina me Qera "ORA"

15 EUR / muaj

Viti: 2006
Kilometrazha: 50 000 - 54 999
Sot 01:35 Makina , Tiranë

❌OKAZION❌ Per 3 dit ✅5500€

5 500 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Sot 01:30 Makina , Tiranë

0683954741

3 800 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
Sot 01:30 Makina , Tiranë

VW, TOURAN,2.0TDI,DSG,2007

5 900 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 22:37 Makina , Tiranë

Touran ylber

3 650 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 22:33 Makina , Tiranë

Touran ylber

2 800 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Dje 21:42 Makina , Tiranë

VW Touran 1.9TDI

4 800 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 21:31 Makina , Shkodër

Touran 2.0 TDI automat 2011

9 500 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Dje 21:30 Makina , Tiranë

TOURAN 2.0 AUTOMAT HIGHLINE ‼️

8 500 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Dje 21:19 Makina , Tiranë

TOURAN 2.0 NAFTE AUTOMAT 2012

10 000 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
Dje 21:10 Makina , Lushnjë

4.300 euro

4 300 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
Dje 21:02 Makina , Tiranë

shitet

4 300 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
Dje 20:59 Makina , Tiranë

Touran viti 2008 Automatik

5 900 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Dje 20:55 Dyqani Makina , Durrës

Volkswagen touran 2.0 Naft

4 900 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 20:53
Linku:
Makina , Tiranë

Toruan 2008

Viti: 2008
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Dje 20:46 Makina , Vlorë

Shitet Touran 1.9 nafte

5 500 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 20:32 Makina , Shkodër

Shitet ose nderrohet Touran

4 500 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 35 000 - 39 999
Dje 20:04 Makina , Kukës

Shetet

2 300 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
Dje 19:47 Makina , Elbasan

Touran

3 500 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Dje 19:38 Makina , Durrës

VOLKSWAGEN TOURAN ❗️OKAZIOOON ❗️

4 600 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
Dje 19:36 Makina , Elbasan

VW Touran 2.0

4 600 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Dje 18:37 Makina , Elbasan

Touran Automat 2.0 TDI

3 799 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
Dje 18:08 Makina , Elbasan

4.299 €

4 299 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
Dje 18:06 Makina , Tiranë

VW TOURAN 2.0TDI AUTOMATIK ����

4 300 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 18:02 Makina , Fier

VW Touran 2.0 Diesel Viti 2005 , kamio automatike ,

Viti: 2005
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 18:01 Makina , Tiranë

Makina me Qera Shtat Vendeshe

15 EUR / muaj

Viti: 2009
Kilometrazha: 60 000 - 64 999
Dje 15:24 Makina , Kukës

Tauran 1.9 Manual 2009 7 sendillje

3 600 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 15:24 Makina , Kukës

Tauran 2.0 Manual 2005

2 800 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 15:23 Makina , Kukës

Tauran 1.9 manual 2006

2 999 EUR

Dje 14:44 Makina , Tiranë

touran

7 999 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2011
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Dje 14:18 Makina , Tiranë

Shitet Volgsvagen Touran 2011 1.6 nafte Automat

9 500 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Dje 14:04 Makina , Tiranë

Shes TOURAN

3 400 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2004
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Online
Dje 13:44 Dyqani Makina , Durrës

Vw Touran - Automat - 7 vende

Viti: 2006
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 13:24 Makina , Tiranë

Okazion pak dite 4410

4 410 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2006
Kilometrazha: 200 000 - 249 999

Jeni duke kërkuar për VW Volkswagen Touran në shitje? Shiko njoftimet për VW Volkswagen Touran në shitje me ofertat më të mira. Kerko njoftime dhe gjej makina në shitje në Gjithë Shqipërinë. Blej apo shit makina në tregun me të madhë online - MerrJep.al.


Blej VW Volkswagen Touran në Shitje


Eksploro njoftimet në MerrJep.al dhe gjej VW Volkswagen Touran në shitje në Gjithë Shqipërinë me ofertat më të mira. Shiko njoftimet për VW Volkswagen Touran,Volkswagen Passat, Passat cc, Golf 5, Golf 6, Touran, Touareg, Golf 4 dhe shumë të tjerë në shitje me çmimet më të volitshme. Kerko njoftime dhe gjej VW Volkswagen Touran që të përshtatet. Filtro njoftimet apo kerko ne kutine e kerkimit dhe gjej ofertat me te mira. Blej Golf ne Merrjep.al.


Shit VW Volkswagen Touran


Keni VW Volkswagen Touran që dëshironi te shisni? Krijo njoftime ne MerrJep.al dhe gjej bleresit e interesuar ne mesin e mijera vizitoreve. Shperndaj njoftime dhe shit makina shpejt dhe lehte.


Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione