Publikuar: Jan 08 2017 02:52

Benz C 320

EUR

Publikuar: Jan 08 02:52
Shikime: 4
Shes Mercedes Benz C 320 4Matick Avangard ne gjendje te perkryer ne te gjitha aspektet. Makina sapo ka ardhur nga Italia dhe esht me targa italiane. Me sensor parkimi dhe telekamer mbrapa. Sedilet meshin ngjyr gri. Goma dhe disce te reja.
Siguro dërgesën me TNT
Pagesa pas kontrollit të mallrave
Dërgesë direkte
Blej tani
Dërgesa me “TNT”: nga ALL
nëse ky njoftim prish Rregullat e Njoftimeve ose Shkëmbim i sigurtë
4
Blej tani

Dërgesa me “TNT”: nga 37630 ALL

Siguro dërgesën me TNT

Pagesa pas kontrollit të mallrave

Dërgesë direkte

+355692167040

Adresa:

Blini

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione