Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

Të përdorura Mercedes-Benz C 320 Të gjitha në Tiranë

Ka shumë njoftime të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.al, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe,kategori Makina,ose lokacione Tiranë,MerrJep.al është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë njoftime të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për reklamim, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha njoftimet bazuar në kërkimin tuaj Të gjitha | Makina | Mercedes-Benz C 320 | Tiranë ose regjistroni një njoftime tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.al.

Sot 08:49 Makina , Tiranë

C-CLASS 320 DISSEL 2008

7 500 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
11 Shk 08:18 Makina , Tiranë

Mercedes Benz C -Clas

77 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
30 Jan 18:35 Makina , Tiranë

Mercedes Benz Nafte Automat

77 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
10 Jan 14:43 Makina , Tiranë

Mercedes Benz C class 320 cdi 4 Matic OKAZION

5 999 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2008
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
02 Jan 08:18 Makina , Tiranë

c class 4 matic amg look

9 000 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
02 Jan 08:18 Makina , Tiranë

c class 4 matic amg look

9 000 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
30 Nën 00:53 Makina , Tiranë

Shitet Mercedes-Benz C320

8 000 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
25 Nën 14:50 Makina , Tiranë

C 320

4 500 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
24 Sht 21:44 Makina , Tiranë

Shitet Mercedes benz me portobagazh sport

4 500 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
14 Sht 17:26 Makina , Tiranë

Mercedes Benz C Class Full Opsion

4 800 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
11 Sht 18:42 Makina , Tiranë

Shitet c klas okazion ����

7 200 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
04 Sht 18:18 Makina , Tiranë

Shitet C klass W204

7 000 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
11 Gush 11:50 Makina , Tiranë

Mercedes Benz 320 dizel 4Matic

8 900 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
06 Gush 11:46 Makina , Tiranë

Mercedes Benz C Class Full Opsion

4 800 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
18 Korr 10:57 Makina , Tiranë

c 320 4 matic full option !!!

9 000 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
17 Korr 20:23 Makina , Tiranë

c 320 4 matic full option !!!

9 000 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
17 Korr 20:23 Makina , Tiranë

c 320 4 matic full option !!!

9 000 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
10 Korr 23:32 Makina , Tiranë

c klas amg look!!!

9 500 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
20 Qer 13:21 Makina , Tiranë

Okazion

3 100 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
15 Qer 06:52 Makina , Tiranë

Shitet c klas ����

7 990 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
14 Qer 19:21 Makina , Tiranë

mercedes benz

9 500 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
31 Maj 02:25 Makina , Tiranë

c320 4matic Amg look !

10 000 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
31 Maj 02:24 Makina , Tiranë

c320 4 matic full option

10 000 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2008
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
15 Maj 08:35 Makina , Tiranë

Shitet C 320 CDI 4 matic /2009

8 000 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
14 Pri 12:03 Makina , Tiranë

Mercedes Benz ��������

6 300 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
07 Pri 13:52 Makina , Tiranë

C class 320 (AMG)

8 500 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
31 Mar 10:36 Makina , Tiranë

Mercedes Benz C class 320Cdi

9 000 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
21 Mar 15:27 Makina , Tiranë

❌Okazion❌Mercedes Benz

3 200 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
18 Mar 19:58 Makina , Tiranë

❌Okazion❌Mercedes Benz

1 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
18 Mar 19:46 Makina , Tiranë

Mercedes Benz

1 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
18 Mar 13:15 Makina , Tiranë

Mercedes Benz

3 500 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
20 Nën 19:47 Makina , Tiranë

Mercedes benz c320 cdi

6 299 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
11 Nën 08:19 Makina , Tiranë

Mercedes Benz w204 c320 cdi 4matic

10 000 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
27 Tet 09:05 Makina , Tiranë

Mercedes C320 dizel

6 000 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
19 Tet 12:45 Makina , Tiranë

C class 2006

4 800 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
07 Tet 10:07 Makina , Tiranë

Mercedes Benz C Class

4 800 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
23 Sht 14:38 Makina , Tiranë

Mercedes C320 CDI AMG Full Option

8 000 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
17 Sht 08:31 Makina , Tiranë

Mercedes Benz C Class

5 300 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
17 Sht 08:27 Makina , Tiranë

Mercedes Benz C Class

5 300 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
27 Gush 20:41 Makina , Tiranë

Shitet

7 500 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
11 Qer 23:21 Makina , Tiranë

Mercedes

6 500 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
10 Qer 08:34 Makina , Tiranë

Shitet C clas 320 4 matic

8 000 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
06 Qer 21:11 Makina , Tiranë

Benz c320

8 500 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
03 Qer 16:05 Makina , Tiranë

C klas 204

7 300 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
30 Maj 13:41 Makina , Tiranë

Mercedes C320

7 500 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 95 000 - 99 999
25 Maj 16:17 Makina , Tiranë

W203 c320 cdi v6

6 499 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
21 Maj 13:30 Makina , Tiranë

Shitet

5 900 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
17 Maj 10:40 Makina , Tiranë

Ml 320cdi

8 000 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
12 Maj 17:02 Makina , Tiranë

Mercedes Benz C320 evo v6 2006

5 900 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 250 000 - 299 999

MerrJep.al- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.al plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të reklamave në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.al.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi. Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Makina, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Apartamente, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Soba druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera reklamash.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.al janë Disqe Goma Spasi, DES Real Estate, Tirana Real Estate, R&R Computer Service, Alba-TECH, SOLE Travel, Lerei Music Shop dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.al. Më shumë se 800.000 njoftime janë duke u prezantuar në MerrJep.al! Këtu, ju mund të gjeni gjithçka! Shitja e makinave, marrja me qira e apartamenteve, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.al në baza ditore!


Shitja dhe Blerja Makina në MerrJep.al


Nëse, gjatë kërkimin tuaj | Të gjitha | Makina | Mercedes-Benz C 320 | Tiranë juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një njoftim me të cilin do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një njoftim me titull " Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë) ", ose hidhni një vështrim të gjitha njoftimeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një njoftim me titull "Për shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)" , dhe prisni që të kontaktoheni nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.al është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.al me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione