Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

Të përdorura Mercedes-Benz C 320 Të gjitha në Shqipëria

Ka shumë njoftime të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.al, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe,kategori Makina,ose lokacione,MerrJep.al është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë njoftime të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për reklamim, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha njoftimet bazuar në kërkimin tuaj Të gjitha | Makina | Mercedes-Benz C 320 | ose regjistroni një njoftime tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.al.

Dje 23:02 Makina , Tiranë

C-CLASS 320 DISSEL 2008

7 500 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 23:02 Makina , Shkodër

Okasion

7 000 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
19 Mar 09:34 Makina , Mat

Mercedes Benz: C-CLASS-320

7 000 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
15 Mar 15:50 Makina , Fier

C Klasse 320

6 999 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
15 Mar 15:39 Makina , Fier

C 320

7 999 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
11 Shk 08:18 Makina , Tiranë

Mercedes Benz C -Clas

77 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
02 Shk 05:52 Makina , Vlorë

Xhoni

1 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
30 Jan 18:35 Makina , Tiranë

Mercedes Benz Nafte Automat

77 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
29 Jan 09:44 Makina , Vlorë

AUTO_XHONI22

6 800 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
19 Jan 17:48 Makina , Mat

MERCEDES BENZ: C CLASS 320

7 000 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
16 Jan 22:39 Makina , Elbasan

C320 AMG LINE

8 000 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
16 Jan 16:54 Makina , Elbasan

C320 AMG LINE

8 000 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
16 Jan 16:29 Makina , Elbasan

C320 AMG LINE

8 000 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
10 Jan 14:43 Makina , Tiranë

Mercedes Benz C class 320 cdi 4 Matic OKAZION

5 999 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2008
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
02 Jan 08:18 Makina , Tiranë

c class 4 matic amg look

9 000 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
02 Jan 08:18 Makina , Tiranë

c class 4 matic amg look

9 000 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
09 Dhj 00:32 Makina , Elbasan

Benz c320 Full Option

8 000 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
01 Dhj 11:16 Makina , Elbasan

Full Option Super Gjendje

8 000 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
30 Nën 00:53 Makina , Tiranë

Shitet Mercedes-Benz C320

8 000 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
29 Nën 06:48 Makina , Lezhë

Shitet benc 320cdi

Viti: 2009
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
25 Nën 14:50 Makina , Tiranë

C 320

4 500 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
29 Tet 14:21 Makina , Shkodër

Benz

5 000 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
24 Tet 17:09 Makina , Elbasan

C Class Full Option

9 000 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
17 Tet 17:46 Makina , Mallakastër

shitet makina ne gjende te mir 6200€

Viti: 2008
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
01 Tet 12:30 Makina , Lezhë

Shitet benc cklas

9 500 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
24 Sht 21:44 Makina , Tiranë

Shitet Mercedes benz me portobagazh sport

4 500 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
14 Sht 17:26 Makina , Tiranë

Mercedes Benz C Class Full Opsion

4 800 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
11 Sht 18:42 Makina , Tiranë

Shitet c klas okazion ����

7 200 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
10 Sht 21:35 Makina , Elbasan

SHITET C -CLAS- 204 - 320- CDI AUTOMAT AMG

7 500 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
04 Sht 18:18 Makina , Tiranë

Shitet C klass W204

7 000 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
27 Gush 19:32 Makina , Vlorë

Mercedes benz c320 avangard

5 000 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
27 Gush 01:16 Makina , Elbasan

C class 320 naft Full Option

8 500 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
22 Gush 12:25 Makina , Elbasan

Mercedes-Benz C320

6 800 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
13 Gush 20:27 Makina , Dibër

Shitet C204 320cdi

Viti: 2008
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
11 Gush 11:50 Makina , Tiranë

Mercedes Benz 320 dizel 4Matic

8 900 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
06 Gush 11:46 Makina , Tiranë

Mercedes Benz C Class Full Opsion

4 800 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
30 Korr 19:26 Makina , Sarandë

Mercedes-Benz C-class sport edition

5 700 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
18 Korr 10:57 Makina , Tiranë

c 320 4 matic full option !!!

9 000 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
17 Korr 20:23 Makina , Tiranë

c 320 4 matic full option !!!

9 000 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
17 Korr 20:23 Makina , Tiranë

c 320 4 matic full option !!!

9 000 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
16 Korr 23:52 Makina , Lezhë

Shitet

8 500 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
10 Korr 23:32 Makina , Tiranë

c klas amg look!!!

9 500 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
01 Korr 22:09 Makina , Elbasan

Shitet/Mundesi Nderrimi

9 000 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
20 Qer 13:21 Makina , Tiranë

Okazion

3 100 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
15 Qer 06:52 Makina , Tiranë

Shitet c klas ����

7 990 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
14 Qer 19:21 Makina , Tiranë

mercedes benz

9 500 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
04 Qer 15:09 Makina , Lezhë

Shitet

9 500 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
02 Qer 15:55 Makina , Lezhë

Mercedes benz

7 800 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
01 Qer 09:24 Makina , Lezhë

Mercedes Benz

9 500 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
31 Maj 02:25 Makina , Tiranë

c320 4matic Amg look !

10 000 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 250 000 - 299 999

MerrJep.al- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.al plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të reklamave në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.al.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi. Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Makina, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Apartamente, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Soba druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera reklamash.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.al janë Disqe Goma Spasi, DES Real Estate, Tirana Real Estate, R&R Computer Service, Alba-TECH, SOLE Travel, Lerei Music Shop dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.al. Më shumë se 800.000 njoftime janë duke u prezantuar në MerrJep.al! Këtu, ju mund të gjeni gjithçka! Shitja e makinave, marrja me qira e apartamenteve, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.al në baza ditore!


Shitja dhe Blerja Makina në MerrJep.al


Nëse, gjatë kërkimin tuaj | Të gjitha | Makina | Mercedes-Benz C 320 | juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një njoftim me të cilin do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një njoftim me titull " Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë) ", ose hidhni një vështrim të gjitha njoftimeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një njoftim me titull "Për shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)" , dhe prisni që të kontaktoheni nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.al është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.al me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione