Njoftimet e kompanisë Publikuar: Qer 03 2023 06:27

Honda M-NV Range 480km

EUR

Publikuar: Qer 03 06:27
Shikime: 13
M-NV shang cheng
Parameter
Class:small SUV
Fuel type:BEV
Range (NEDC)480
(h) Quick Charge0.5
(h)Slow charge9
Quick Charge capacity80%
(kW) Max power120
(N.m) Max torque280
(Ps)Motor163
(mm)L*W*H4324*1785*1637
Body type: 5-door 5-seat SUV
(mm)Wheelbase2610
(kg) Weight 1575
Motor
Motor type:Permanent magnet / synchronous
Total power(kW)120
Total torque(N.m)280
Motor qty:Single motor
Motor position:Front
Battery type: Lithium Phosphate Battery
Battery energy(kWh)61.3
Chassis steering
Drive type:FF
Front suspension type:McPherson independent suspension
Rear suspension type:Torsion beam dependent suspension
Power type:Electric
body structure: self-supporting
Braking
front brake: disc
Rear brake: disc
Parking brake: electronic
Front tire 215/55 R18
Rear tire215/55 R18
Spare tire:Non full size
Assistance
Front/rear parking radar:Front - Rear ●
Driving assistance image:Reversing image
External / anti-theft configuration
Sunroof type-
Rim material● aluminium alloy
Interior
Steering wheel material:leather
Dashboard size:12.3-inch
Seat
Seat material●imitation leather
Central screen : Touch LCD
Central control screen size:8 inches
Përshkrimi i linkut

Shitësit të Besuar Autoex

Mjete te reja 
te reja per subjekte me tvsh ose per individe 

ne rast se jenite lodhur duke paguar per vetratat e dyqaneve te makinave atehere ky kanal eshte per JU. 

Nuk shesim per individe 
ne rast se jeni individ dhe ju perqen ndonje mjet ne kete liste ju lutem na kontaktoni dhe ju bejme me dije dealerat qe furnizojme. 
Vizitoni faqen e dyqanit tonë
Siguro dërgesën me TNT
Pagesa pas kontrollit të mallrave
Dërgesë direkte
Blej tani
Dërgesa me “TNT”: nga ALL
nëse ky njoftim prish Rregullat e Njoftimeve ose Shkëmbim i sigurtë

Shitësi

Mjete te reja 
te reja per subjekte me tvsh ose per individe 

ne rast se jenite lodhur duke paguar per vetratat e dyqaneve te makinave atehere ky kanal eshte per JU. 

Nuk shesim per individe 
ne rast se jeni individ dhe ju perqen ndonje mjet ne kete liste ju lutem na kontaktoni dhe ju bejme me dije dealerat qe furnizojme. 
Laprake 672033591 https://www.autoex.lu
13
Blej tani

Dërgesa me “TNT”: nga 37630 ALL

Siguro dërgesën me TNT

Pagesa pas kontrollit të mallrave

Dërgesë direkte

Adresa:

Blini

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione