Njoftimet e kompanisë Publikuar: Sht 20 2022 02:22

Mustang Mach-E 2021 rear drive luxury 619km full elektrik

EUR

Publikuar: Sht 20 02:22
Shikime: 1
Mustang Mach-E 2021 rear drive luxury 619km

vetem kontakti me whatsupp please
vetem profesionista
Lexoni deri ne fund Please

Ford Mustang Mach-E 2021 Wujiang rear drive luxury


Parameter
Class:Midsize SUV
Fuel type: BEV
Range (CLTC)619
Quick Charge0.45
Slow charge3.9
Quick Charge capacity80%
Max power224kW
Max torque430N.m
Motor305(Ps)
(mm)L*W*H4730*1886*1621
Body type:5-door 5-seat SUV
Max speed 180km/h
Body
(mm)Wheelbase2984
Body structureSUV
Trunk 518-1385L
Weight 2077kg
Motor
Motor type: permanent magnet synchronous motor
Total power(kW)224
Total torque(N.m)430
Motor qty: Single
Motor position:Post
Battery type: Lithium Phosphate Battery
Battery cooling mode:Liquid cooling
Battery energy(kWh)80.3
(kWh/100km)14.3
Chassis steering
Drive type:RR
Front suspension type: McPherson independent suspension
Rear suspension type:Five link independent suspension
Power type: Electric
body structure: self-supporting
Braking
front brake: disc
Rear brake:disc
Parking brake: electronic
Front tire 225/55 R19
Rear tire225/55 R19
Spare tireN/A
Active/passive safety
Driver / passenger seat airbag:Driver ● / front passenger ●
Front/rear side airbag: - front● / rear-
Front / rear head airbag:●front● / rear●
Assistance
Front/rear parking radar: Front ● Rear ●
Driving assistance image:Reversing image
RCTA●
Cruise systemACC
Driving mode● Sports/ ● Eco/ ● Standard/● Comfort
External / anti-theft configuration
Sunroof type●No openable panoramic sunroof,Can't Add the openable panoramic sunroof
Rim material: aluminium alloy
Electric boot●
Induction boot●
Electric boot position memory●
Interior
Steering wheel material:leather
Dashboard size: 10.2-inch
Seat
Seat material● PVC
Driver seat adjustment :Back-forth/backrest adjustment/up-down (2-direction)/Lumbar Support(2-direction)
passenger seat adjustment:Back-forth/backrest adjustment/up-down (2-direction)/Lumbar Support(2-direction)
Multimedia
Central screen size:15.5-inch
Glass/rearview mirror
Wing mirror:Electric adjustment / electric folding / rearview mirror heating / lock automatic folding
Internal rearview mirror:Automatic anti glare
Rear-seat vent●
Temperature zoning control●
Car Purifier●
Interior PM2.5 filter●

JO telefonata BOSHE

JO TELEFONATA PER BLERES QE NUK JANE FAMILIAR ME TRANSFERTA JASHTE SHTETIT

JO TELEFONATA PER KLIENTA QE KERKOJNE GARANCIRA QESHARAKE(mjetet janeme garanci internacionale kush nuk e kupton te mos kontaktoje fare please!!!)

JO TELEFONATA per ata qe nuk jane gati te blejne fabrike

NE RAST SE JENI TEK NIVELI MENDIMIT <<e di une se ku i merr ky, me kaq i marr vete etj.etj. mendime qe vine nga jeta ne nje ekonomi jo reale)
JU LUTEM MOS ME KONTAKTONI FARE!!!!

Mjetet elektrike kane pesuar nje ndryshim Cilesor si pasoje e sasise se subvencioneve te shtetit Kinez.
Mund te themi shume cilesor dhe gjithashtu me nje cmim shume te pranueshem per ekonomine e nje pjese shume te madhe te globit
kujdo Individi qe ka kuriozitet per kete industri mund te informohet nepermjet internetit.
Individed e bindur ndryshe, nuk mund ti ndihmoje kjo oferte.

Mjetet jane Magazine doganore Shangai ose qytete te tjera varet nga modeli

Kemi (disponojme)edhe shume modele te tjera Ekonomike / Komerciale / Luksoze

Makinat e gjenerates se re te automobilizmit

Jo vaj
Jo karburant
jo marmite
Jo freksione
Jo graso
jo zhurme
jo mirembajtje
jo taksa
Jo dogane

VETEM KORENT

preferoj vetem kontaktin me whatsupp
Jo telefonata qe kerkojne ulje cmimi
info edhe ne fotoJu lutem vetem profesioniste
Mos hezitoni te kontaktoni per me shume informacion
Kemi edhe shume modele te tjera me 0-KM dhe zbritje nga 30% deri 50%

Ofrojme zgjidhje per sisteme karkimi per cdo lloj permase
Individuale ne garazhin tuaj
Komerciale prane bussinesit tuaj
Industriale per karkim Autobuzash apo mjete me kapacitet te larte baterie
Urbane per bashki minibashki
Sisteme te tjera teknologjike Wireless, Opp-Charge etc

Shenim:
Ne rast se jeni individ i cili ju pelqen ky mjet ju lutem me kontaktoni me emer mbiemer ne whatsapp tju bejme me dije emrat e koncesionareve qe furnizojme dhe mund te merrni kete mjet me financim tek concesionari qe deshironi nga lista.

Cdo individ apo kompani do te jete subjekt i nje
INTERNATIONAL LEGAL BACKGROUND CHECK
perpara se te marri informacion tekniko specifik apo proforma invoice per cfare do lloj mjeti.

Per konsultime teknike profesionale si ne rastin e administratoreve te flotave gjithashtu edhe per zgjedhjen e mjetit te pershtatshem per modelin e punes qe kryeni. Mos hezitoni te pyesni dhe te kerkoni keshilla.

Ne cmim nuk eshte perfshire transporti
Mjeti eshte i pershtatshem per Kompani qeraje
apo subjekte qe kane ne administrim Flota Automjetesh.

Per detajet e transportit dhe per sa i perket menyrave te levrimit
Ju lutem me kontaktoni me whatsapp

Nuk shesim per individe
ne rast se jeni individe dhe jeni te interesuar per te blere kete mjet, mund tju adresojme tek dealerat qe furnizojme. per me shume rreth kesaj, me kontaktoni.

Me respekt
Përshkrimi i linkut

Shitësit të Besuar Autoex

Mjete te reja 
te reja per subjekte me tvsh ose per individe 

ne rast se jenite lodhur duke paguar per vetratat e dyqaneve te makinave atehere ky kanal eshte per JU. 

Nuk shesim per individe 
ne rast se jeni individ dhe ju perqen ndonje mjet ne kete liste ju lutem na kontaktoni dhe ju bejme me dije dealerat qe furnizojme. 
Vizitoni faqen e dyqanit tonë
Siguro dërgesën me TNT
Pagesa pas kontrollit të mallrave
Dërgesë direkte
Blej tani
Dërgesa me “TNT”: nga ALL
nëse ky njoftim prish Rregullat e Njoftimeve ose Shkëmbim i sigurtë

Shitësi

Mjete te reja 
te reja per subjekte me tvsh ose per individe 

ne rast se jenite lodhur duke paguar per vetratat e dyqaneve te makinave atehere ky kanal eshte per JU. 

Nuk shesim per individe 
ne rast se jeni individ dhe ju perqen ndonje mjet ne kete liste ju lutem na kontaktoni dhe ju bejme me dije dealerat qe furnizojme. 
Laprake 672033591 https://www.autoex.lu
1
Blej tani

Dërgesa me “TNT”: nga 37630 ALL

Siguro dërgesën me TNT

Pagesa pas kontrollit të mallrave

Dërgesë direkte

672033591

Adresa:

Blini

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione