Njoftimet e kompanisë Publikuar: Pri 29 2023 11:23

BYD song plus 505km

EUR

Publikuar: Pri 29 11:23
Shikime: 16
BYD song plus new energy
Cmimi CIF KINE Shanghai

Class Class Compact SUV Compact SUV
Energy type Fuel type pure electric BEV
MIIT pure electric cruising range (NEDC) 505
Quick Charge Time (H) Quick Charge 0.5
Quick Charge capacity 80%
Max power 135kW
Max torque 280N.m
Motor Motor 184 (Ps)
L*W*H(mm) L*W*H 4705*1890*1680
Body Structure Body type 5-door 5-seat SUV; 5-door 5-seat SUV
Max speed 160km/h
Body
Length (mm) L 4705
Width (mm) W 1890
Height (mm) H 1680
Wheelbase (mm) Wheelbase 2765
Body structure SUV
Number of doors (pcs) Door 5
Number of seats (pieces) Seat 5
Trunk volume Trunk -
electric motor
Motor type Motor type permanent magnet synchronous motor
Motor total power Total power (kW) 135
Motor total torque Total torque (N.m) 280
Number of drive motors Motor qty Single motor Single
Motor layout Motor position Front Front
Battery type Battery type Lithium iron phosphate battery
Battery energy Battery energy (kWh) 71.7
Gearbox Gearbox
Number of gears Gear 1
Gearbox type Fixed gear ratio gearbox
Chassis steering
Drive mode Drive type Front-drive FF
Front suspension type Front suspension type McPherson independent suspension
Rear suspension type Rear suspension type Multi link independent suspension
Power type Power type Electric power
body structure self-supporting
Wheel Braking
Front brake type front brake ventilated disc disc
Rear brake type Rear brake disc disc
Parking brake type Parking brake electronic parking electronic
Front tire specification Front tire 235/50 R19
Rear tire specification Rear tire 235/50 R19
Spare tire specification Spare tire None
Active/passive safety
Main/passenger seat airbag Driver / passenger seat airbag Main Driver ● / assistant front passenger ●
Front/rear side airbag Front / rear - front / rear-
Front / rear head airbag
Tire pressure detection function TPMS Tire pressure display
Seatbelt warning Seatbelt warning Whole car
ISOFIX child seat interface ●
ABS anti-lock braking ●
Brake force distribution (EBD/CBC) ●
Brake Assist (EBA/BAS/BA) ●
Traction Control (ASR/TCS/TRC) ●
Vehicle Stability Control (ESC/ESP/DSC) ●
Assistance/Control configuration Assistance
Front / rear parking radar Front / rear parking radar
Driving assistance image Driving assistance image 360 ​​degree panoramic image
Cruise system Cruise system Cruise control
Driving mode switching Driving mode ●Sports Sports/ ●Economic Eco/ ●Snow/ ●Standard Standard/ Comfortable
Auto hold Auto hold ●
Hill Assist HAC ●
Steep descent ●
External / anti-theft configuration
Sunroof type Openable
Përshkrimi i linkut

Autoex

Mjete te reja 
te reja per subjekte me tvsh ose per individe 

ne rast se jenite lodhur duke paguar per vetratat e dyqaneve te makinave atehere ky kanal eshte per JU. 

Nuk shesim per individe 
ne rast se jeni individ dhe ju perqen ndonje mjet ne kete liste ju lutem na kontaktoni dhe ju bejme me dije dealerat qe furnizojme. 
Vizitoni faqen e dyqanit tonë
Siguro dërgesën me TNT
Pagesa pas kontrollit të mallrave
Dërgesë direkte
Blej tani
Dërgesa me “TNT”: nga ALL
nëse ky njoftim prish Rregullat e Njoftimeve ose Shkëmbim i sigurtë

Shitësi

Mjete te reja 
te reja per subjekte me tvsh ose per individe 

ne rast se jenite lodhur duke paguar per vetratat e dyqaneve te makinave atehere ky kanal eshte per JU. 

Nuk shesim per individe 
ne rast se jeni individ dhe ju perqen ndonje mjet ne kete liste ju lutem na kontaktoni dhe ju bejme me dije dealerat qe furnizojme. 
Laprake 672033591 https://www.autoex.lu
16
Blej tani

Dërgesa me “TNT”: nga 37630 ALL

Siguro dërgesën me TNT

Pagesa pas kontrollit të mallrave

Dërgesë direkte

Adresa:

Blini

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione