Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

Makina të përdorura dhe të reja në shitje | Njoftimet në Gjithë Shqipërinë

Acura , 68
Aixam , 24
Alpina , 3
Artega , 3
Audi , 97
BAIC , 8
Bentley , 1
BMW , 47
Bugatti , 3
Cadillac , 2
Chevrolet , 5
Citroën , 6
Corvette , 1
Dacia , 1
Dodge , 3
Ferrari , 2
Fiat , 19
Ford , 27
GMC , 2
Honda , 14
Hyundai , 26
Isuzu , 1
Jaguar , 4
Jeep , 4
Kia , 6
KTM , 1
Land Rover , 18
Lexus , 6
Lifan , 2
Ligier , 1
Lincoln , 2
Lotus , 1
Maserati , 2
Maybach , 2
Mazda , 2
MG , 9
MINI , 1
Nissan , 9
Opel , 6
Peugeot , 11
Porsche , 5
Renault , 4
Seat , 3
Škoda , 8
Smart , 4
Subaru , 1
Suzuki , 4
Tesla , 12
Toyota , 44
TVR , 4
UAZ , 1
Volvo , 13
Wartburg , 3
Wiesmann , 2
Yugo , 4
Zastava , 2

Gjeni makina në shitje në mesin e mijëra njoftimeve në Merrjep.al. Shihni njoftime për makina në shitje që përmbajnë informata të vlefshme, për të gjetur ofertën e duhur. Filtroni njoftimet dhe gjeni pikërisht atë që ju nevojitet dhe të cilat ju interesojnë më shumë. Merrjep.al ju mundëson që në mënyrë efektive të shfletoni njoftimet dhe zbuloni informacione të rëndësishme në lidhje me makinat në shitje, dhe përfundimisht të kontaktoni shitësin e makinës.


Gjej makina në shitje, makina me qera, makina me këste në të gjitha qytetet e Shqipërisë si: Tiranë, Elbasan, Durrës, Fier etj.


Krijoni njoftime tani dhe shpërndani makinën tuaj për shitje në mesin e 70.000 vizitorëve ditor, që janë në kërkim për makina të përdorura dhe të reja.23 Sht 10:11
Linku:
Makina , Tiranë

Shitet VW ID3 2023 100% elektrik

29 500 EUR

Viti: 2023
Kilometrazha: 0 - 4 999
Sot 10:43
Linku:
Makina , Tiranë

SHITET TOYOTA LAND CRUISER PRADO 2021. 33 MIJE KM

65 700 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2021
Kilometrazha: 30 000 - 34 999
Online
Sot 08:43
Linku:
Makina , Tiranë

2021 Audi Q7 S-line

57 900 LEK

Viti: 2021
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
Dje 16:28
Linku:
Makina , Tiranë

GOLF 7 ELEKTRIK OKAZION!!!

21 500 EUR

Viti: 2021
Kilometrazha: 55 000 - 59 999
23 Sht 10:11
Linku:
Makina , Tiranë

Wv ID3 pure full 100 % electric

29 500 EUR

Viti: 2023
Kilometrazha: 0 - 4 999

Sot 11:49 Makina , Tiranë

TUCSON HYBRID 2021

1 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2021
Kilometrazha: 35 000 - 39 999
Sot 11:03 Dyqani Makina , Tiranë

AUDI A5

40 000 EUR

Viti: 2021
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
Sot 10:59 Dyqani Makina , Tiranë

Auto City - VW Golf VllI Style Edition, Automat ��������

29 900 EUR

Viti: 2021
Kilometrazha: 45 000 - 49 999
Online
Sot 10:59 Dyqani Makina , Tiranë

Auto City - Mercedes S400d- LUNGO-SuperFull ���� ����

120 000 EUR

Viti: 2021
Kilometrazha: 80 000 - 84 999
Online
Sot 10:59 Dyqani Makina , Tiranë

Auto City - Mercedes-Benz C220 ,03/2022,Full Options ����

56 000 EUR

Viti: 2022
Kilometrazha: 30 000 - 34 999
Online
Sot 10:59 Makina , Durrës

������SHITET S 350 2022������ SUPER FULL

139 000 EUR

Viti: 2022
Kilometrazha: 0 - 4 999
Sot 10:43
Linku:
Makina , Tiranë

SHITET TOYOTA LAND CRUISER PRADO 2021. 33 MIJE KM

65 700 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2021
Kilometrazha: 30 000 - 34 999
Online
Sot 09:09 Makina , Tiranë

GLE 53 AMG 2022 SUPER FULL OPSION

92 000 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2022
Kilometrazha: 50 000 - 54 999
Sot 08:43
Linku:
Makina , Tiranë

2021 Audi Q7 S-line

57 900 LEK

Viti: 2021
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
Sot 08:02 Makina , Tiranë

Volkswagen ID4/ID6

Viti: 2023
Kilometrazha: 0 - 4 999
Online
Dje 21:47 Dyqani Makina , Tiranë

Kia Picanto 2023

Viti: 2023
Kilometrazha: 0 - 4 999
Dje 21:20 Makina , Tiranë

Makina gjendje ne Tirane - ID6 Pro 2023 600km

45 000 EUR

Viti: 2023
Kilometrazha: 0 - 4 999
Dje 21:20 Makina , Tiranë

Volkswagen ID4 Pro 2023 600km

35 000 EUR

Viti: 2023
Kilometrazha: 0 - 4 999
Dje 21:02 Makina , Tiranë

Seat Ateca 2.0 Diesel -23

30 000 EUR

Viti: 2023
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
Dje 20:24 Makina , Durrës

����Goma Brigestone M+S nr 185/55/R15 Zvicra

135 EUR

Viti: 2021
Kilometrazha: 60 000 - 64 999
Dje 16:28
Linku:
Makina , Tiranë

GOLF 7 ELEKTRIK OKAZION!!!

21 500 EUR

Viti: 2021
Kilometrazha: 55 000 - 59 999
Dje 15:16 Makina , Tiranë

Goma 185 65 R15

100 LEK Çmimi me zbritje

Viti: 2023
Kilometrazha: 0 - 4 999
Dje 14:31 Makina , Tiranë

Cadillac Escalade Esv

Viti: 2023
Kilometrazha: 0 - 4 999
Online
Dje 12:16 Makina , Tiranë

SHITET TIMON SPORTIV PER MAKINA SPORTIVE

10 000 LEK

Viti: 2023
Kilometrazha: 0 - 4 999
Dje 11:16 Dyqani Makina , Tiranë

Jetour 1.6 benzine 2023

Viti: 2023
Kilometrazha: 0 - 4 999
23 Sht 12:04 Makina , Tiranë

Volvo XC40 2021

33 000 EUR

Viti: 2021
Kilometrazha: 0 - 4 999
23 Sht 11:47 Makina , Tiranë

Volkswagen Touareg

72 000 EUR

Viti: 2021
Kilometrazha: 30 000 - 34 999
23 Sht 11:42 Dyqani Makina , Berat

volvo 30.08

Viti: 2022
Kilometrazha: 0 - 4 999
Online
23 Sht 11:42 Dyqani Makina , Berat

Acura 03

3 000 LEK

Viti: 2021
Kilometrazha: 0 - 4 999
Online
23 Sht 11:42 Dyqani Makina , Berat

Acura 04 23.08

4 000 LEK

Viti: 2021
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
Online
23 Sht 10:15 Makina , Fier

Shitet Biznes Okazion ✅

2 000 EUR

Viti: 2023
Kilometrazha: 0 - 4 999
23 Sht 10:11
Linku:
Makina , Tiranë

Shitet VW ID3 2023 100% elektrik

29 500 EUR

Viti: 2023
Kilometrazha: 0 - 4 999
23 Sht 10:11
Linku:
Makina , Tiranë

Wv ID3 pure full 100 % electric

29 500 EUR

Viti: 2023
Kilometrazha: 0 - 4 999
23 Sht 09:58 Makina , Tiranë

Lexus es 300h 2021 benzin hybrid

19 500 EUR

Viti: 2021
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
23 Sht 08:37 Makina , Tiranë

Shitet Forthing S60

25 000 EUR

Viti: 2023
Kilometrazha: 0 - 4 999
23 Sht 08:37 Makina , Tiranë

Shitet Baic D50 Gati per Taxi

15 500 EUR

Viti: 2023
Kilometrazha: 0 - 4 999
23 Sht 08:36 Makina , Tiranë

Shitet Baic D20 Automatik me 0 KM

13 000 EUR

Viti: 2023
Kilometrazha: 0 - 4 999
23 Sht 01:54 Makina , Tiranë

Cla 45 amg

65 000 EUR

Viti: 2021
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
22 Sht 18:39 Makina , Lushnjë

Disqe dhe goma 19

600 LEK

Viti: 2023
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
22 Sht 13:29 Makina , Tiranë

Led Per cdo makine

1 LEK

Viti: 2023
Kilometrazha: 0 - 4 999
22 Sht 11:09 Makina , Durrës

Exclusive M4 Sport Fabrike E Para ne Shqiperi

1 EUR

Viti: 2021
Kilometrazha: 30 000 - 34 999
22 Sht 08:59 Makina , Tiranë

Disqe RSQ8 / SQ8 / Q8 23 INC 2021 •ORIGINAL•

3 200 EUR

Viti: 2021
Kilometrazha: 0 - 4 999
22 Sht 08:56 Makina , Tiranë

Audi A8 50TDI HD MATRIX

71 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2022
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
22 Sht 01:23 Makina , Tiranë

Okazion Audi Q3 Prestige S Line

1 EUR

Viti: 2021
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
22 Sht 01:16 Makina , Tiranë

Parfum

70 EUR

Viti: 2023
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
22 Sht 01:15 Makina , Tiranë

Jaguar f pace ,2022 okazion

Viti: 2022
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
21 Sht 20:49 Dyqani Makina , Tiranë

MERCEDES EQS 400 - ELEKTRIKE - 2021

Viti: 2021
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
21 Sht 20:48 Dyqani Makina , Tiranë

MERCEDES GLE 400d - AMG LINE - 2021

Viti: 2021
Kilometrazha: 35 000 - 39 999
21 Sht 19:58 Makina , Tiranë

Tesla Model 3 Performance

65 000 EUR

Viti: 2022
Kilometrazha: 30 000 - 34 999
21 Sht 08:34 Makina , Tiranë

OKAZION MITSUBISHI VITI 2023 MADEIN JAPAN

15 600 EUR

Viti: 2023
Kilometrazha: 0 - 4 999
20 Sht 22:25 Makina , Durrës

Jaguar F type SVR 550hp

Viti: 2022
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
20 Sht 18:34 Dyqani Makina , Tiranë

10K FOLLOWERS 30€

30 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2021
Kilometrazha: 40 000 - 44 999
20 Sht 12:47 Makina , Tiranë

BMW 760Li V12 2021 0KM Manufakur (full)

205 000 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2021
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
20 Sht 11:36 Makina , Tiranë

Shitet Volksvagen E-Lavida 100% Elektrik

21 000 EUR

Viti: 2021
Kilometrazha: 30 000 - 34 999
20 Sht 10:04 Makina , Tiranë

S KLASS 350d - LUNGO 2021

130 000 EUR

Viti: 2021
Kilometrazha: 55 000 - 59 999

Blej makina në shitje në MerrJep.al


Tani më lehtë se kurrë, ju mund të gjeni makinën, e cila i përshtatet më së miri nevojave tuaja. Gjej makina të përdorura apo të reja në shitje në gjithë Shqipërinë, me çmime konkuruese në treg. Mundësia e dhënë për ti shikuar njoftimet, si nga marka e tyre e veçantë ashtu dhe nga Çmimi, Viti, Karburanti, Kilometrazha dhe Targat e makinës, rrit mundësinë për gjetje të njoftimeve interesante dhe ofertës ideale. Ju mund të gjeni poashtu edhe Makina me qera ditore, Makina me keste mujore në të gjitha qytetet e Shqipërisë si Tiranë, Durrës, Elbasan, Fier, Lushnje etj.Nëse jeni në kërkim të një makine të përdorur apo të re, MerrJep.al është platforma e duhur për blerje. Me më shumë se 280.000 njoftime, MerrJep.al ju ofron një larishmëri të zgjedhjeve të ndryshme.


Bëhu pjesë e 280,000 njoftimeve për makina në shitje


Dëshironi ta shisni makinën tuaj shpejtë dhe sigurtë? Merrjep.al ju ofron mundësi për krijimin e njoftimeve në mënyrë efikase dhe të leht. Ju vetëm duhet të plotësoni formularin me të dhëna të nevojshme për blerësin potencial, që të marrë vendim a duhet të blejë makinë që ju shisni. Kështu krijohet një lidhje e blerësit me shitësin. Krijoni njoftime tani dhe gjeni blerës potencial të makinës në shitje.


Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione