Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

Makina të përdorura dhe të reja në shitje | Njoftimet në Gjithë Shqipërinë

Acura , 15
Aixam , 5
Alpina , 3
Artega , 5
Audi , 25
BAIC , 2
Bentley , 2
BMW , 12
Bugatti , 4
Chevrolet , 5
Citroën , 3
Dacia , 1
Dodge , 1
Ferrari , 2
Fiat , 5
Ford , 11
GMC , 2
Honda , 11
Hyundai , 11
Jaguar , 1
Jeep , 1
KTM , 1
Lexus , 3
Ligier , 1
Lincoln , 1
Maserati , 1
Mazda , 1
MG , 6
MINI , 1
Nissan , 19
Opel , 1
Peugeot , 3
Porsche , 4
Renault , 4
Škoda , 1
Smart , 2
Tesla , 18
Toyota , 30
Volvo , 3
Wartburg , 2
Wiesmann , 1
Yugo , 3
Zastava , 1

Gjeni makina në shitje në mesin e mijëra njoftimeve në Merrjep.al. Shihni njoftime për makina në shitje që përmbajnë informata të vlefshme, për të gjetur ofertën e duhur. Filtroni njoftimet dhe gjeni pikërisht atë që ju nevojitet dhe të cilat ju interesojnë më shumë. Merrjep.al ju mundëson që në mënyrë efektive të shfletoni njoftimet dhe zbuloni informacione të rëndësishme në lidhje me makinat në shitje, dhe përfundimisht të kontaktoni shitësin e makinës.


Gjej makina në shitje, makina me qera, makina me këste në të gjitha qytetet e Shqipërisë si: Tiranë, Elbasan, Durrës, Fier etj.


Krijoni njoftime tani dhe shpërndani makinën tuaj për shitje në mesin e 70.000 vizitorëve ditor, që janë në kërkim për makina të përdorura dhe të reja.Dje 16:28
Linku:
Makina , Tiranë

GOLF 7 ELEKTRIK OKAZION!!!

21 500 EUR

Viti: 2021
Kilometrazha: 55 000 - 59 999
23 Sht 10:11
Linku:
Makina , Tiranë

Shitet VW ID3 2023 100% elektrik

29 500 EUR

Viti: 2023
Kilometrazha: 0 - 4 999
23 Sht 10:11
Linku:
Makina , Tiranë

Wv ID3 pure full 100 % electric

29 500 EUR

Viti: 2023
Kilometrazha: 0 - 4 999

Sot 10:59 Dyqani Makina , Tiranë

Auto City - VOLKSWAGEN ID3 100% Bateri

26 900 EUR

Viti: 2020
Kilometrazha: 60 000 - 64 999
Online
Sot 09:33 Makina , Tiranë

Nissan Leaf 100% Elektrike, 45000 km.

9 500 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 45 000 - 49 999
Sot 08:02 Makina , Tiranë

Volkswagen ID4/ID6

Viti: 2023
Kilometrazha: 0 - 4 999
Online
Dje 21:20 Makina , Tiranë

Makina gjendje ne Tirane - ID6 Pro 2023 600km

45 000 EUR

Viti: 2023
Kilometrazha: 0 - 4 999
Dje 21:20 Makina , Tiranë

Volkswagen ID4 Pro 2023 600km

35 000 EUR

Viti: 2023
Kilometrazha: 0 - 4 999
Dje 16:28
Linku:
Makina , Tiranë

GOLF 7 ELEKTRIK OKAZION!!!

21 500 EUR

Viti: 2021
Kilometrazha: 55 000 - 59 999
Dje 10:37 Makina , Durrës

SHITET MAKIN ELEKTRIK E RE

5 500 EUR

Viti: 2019
Kilometrazha: 0 - 4 999
23 Sht 15:24 Makina , Tiranë

Skoda superbì 2.0 manual

7 500 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
23 Sht 10:11
Linku:
Makina , Tiranë

Shitet VW ID3 2023 100% elektrik

29 500 EUR

Viti: 2023
Kilometrazha: 0 - 4 999
23 Sht 10:11
Linku:
Makina , Tiranë

Wv ID3 pure full 100 % electric

29 500 EUR

Viti: 2023
Kilometrazha: 0 - 4 999
23 Sht 08:37 Makina , Tiranë

Shitet Forthing S60

25 000 EUR

Viti: 2023
Kilometrazha: 0 - 4 999
22 Sht 22:09 Makina , Tiranë

Vw jetta hybrid

11 500 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
21 Sht 20:49 Dyqani Makina , Tiranë

MERCEDES EQS 400 - ELEKTRIKE - 2021

Viti: 2021
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
21 Sht 19:58 Makina , Tiranë

Tesla Model 3 Performance

65 000 EUR

Viti: 2022
Kilometrazha: 30 000 - 34 999
21 Sht 17:51 Makina , Tiranë

Renault twizy

6 700 EUR

Viti: 2020
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
21 Sht 11:19 Makina , Elbasan

Kamer origjinale per c klas

100 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2012
Kilometrazha: 0 - 4 999
21 Sht 11:15 Makina , Vlorë

Rolot

3 000 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 85 000 - 89 999
20 Sht 11:36 Makina , Tiranë

Shitet Volksvagen E-Lavida 100% Elektrik

21 000 EUR

Viti: 2021
Kilometrazha: 30 000 - 34 999
19 Sht 19:48 Makina , Tiranë

Benz B Class Automat Nafte Me Dogane

4 000 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
18 Sht 12:57 Makina , Tiranë

SHITET MAKINE ELEKTRIKE

9 800 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 95 000 - 99 999
18 Sht 12:52 Makina , Vlorë

Rolot

3 000 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 40 000 - 44 999
18 Sht 10:08 Makina , Tiranë

marim makina te perdorura

Viti: 1998
Kilometrazha: 50 000 - 54 999
Online
18 Sht 08:51 Dyqani Makina , Tiranë

ID4 okazion cmimi ne dollare dorezimi ne shtepi.

27 900 EUR

Viti: 2023
Kilometrazha: 0 - 4 999
Online
17 Sht 23:37 Makina , Tiranë

Id4 volkswagen id4 elektrik 607 km 2023

34 000 EUR

Viti: 2023
Kilometrazha: 0 - 4 999
17 Sht 15:39 Dyqani Makina , Tiranë

ID3 Medium Version 19800 USD Shanghai

19 800 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2023
Kilometrazha: 0 - 4 999
Online
15 Sht 20:16 Makina , Tiranë

Tesla

Viti: 2021
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
10 Sht 23:33 Dyqani Makina , Tiranë

BMW i3 eDrive 40L Night sports set 340 Kuaj Elektrik

48 900 EUR

Viti: 2023
Kilometrazha: 0 - 4 999
Online
10 Sht 23:33 Dyqani Makina , Tiranë

VOLVO XC40 529KM me nje karikim

44 980 EUR

Viti: 2023
Kilometrazha: 0 - 4 999
Online
10 Sht 23:33 Dyqani Makina , Tiranë

MG-ZS EV New VIN 2023 51.1kWh

27 500 EUR

Viti: 2023
Kilometrazha: 0 - 4 999
Online
10 Sht 23:33 Dyqani Makina , Tiranë

AUDI Q4 E-TRON 40 e-tron GENESIS Range 605KM

39 900 EUR

Viti: 2023
Kilometrazha: 0 - 4 999
Online
10 Sht 23:33 Dyqani Makina , Tiranë

ID3 Medium Version

28 500 EUR

Viti: 2023
Kilometrazha: 0 - 4 999
Online
10 Sht 23:33 Dyqani Makina , Tiranë

ID4 gjendje ne tirane

39 000 EUR

Viti: 2023
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
Online
10 Sht 23:33 Dyqani Makina , Tiranë

Wuling 4 vende elektrike 120 km Range USD

8 900 EUR

Viti: 2023
Kilometrazha: 0 - 4 999
Online
10 Sht 23:33 Dyqani Makina , Tiranë

ID4 X PRO super Luxury Ekzemplar i RRalle (Elektrike)

44 980 EUR

Viti: 2023
Kilometrazha: 0 - 4 999
Online
10 Sht 23:33 Dyqani Makina , Tiranë

Tesla Model Y 2023 Rear-drive. Cmimi ne USD

42 430 EUR

Viti: 2023
Kilometrazha: 0 - 4 999
Online
10 Sht 23:33 Dyqani Makina , Tiranë

BYD 405km me nje karikim 14500 usd shanghai

14 500 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2023
Kilometrazha: 0 - 4 999
Online
10 Sht 23:33 Dyqani Makina , Tiranë

BYD seagull freedom version 305 km

15 650 EUR

Viti: 2023
Kilometrazha: 0 - 4 999
Online
10 Sht 23:33 Dyqani Makina , Tiranë

Toyota bZ3 2023 Elite PRO-USD Cmim i grisur ne USD

23 900 EUR

Viti: 2023
Kilometrazha: 0 - 4 999
Online
10 Sht 23:33 Dyqani Makina , Tiranë

ID4 limited version PREMIUM BLACK / WHITE

38 500 EUR

Viti: 2022
Kilometrazha: 0 - 4 999
Online
10 Sht 23:33 Dyqani Makina , Tiranë

ID4 okazion cmimi ne dollare dorezimi ne shtepi.

27 500 EUR

Viti: 2023
Kilometrazha: 0 - 4 999
Online
10 Sht 23:33 Dyqani Makina , Tiranë

Geely Emgrand EV 412 KM me nje Karikim

18 500 EUR

Viti: 2022
Kilometrazha: 0 - 4 999
Online
10 Sht 23:33 Dyqani Makina , Tiranë

2024 RAM 1500 Full Electric

150 EUR

Viti: 2022
Kilometrazha: 0 - 4 999
Online
10 Sht 23:33 Dyqani Makina , Tiranë

2023 AUDI e-tron GT Quattro 350Kw

124 945 EUR

Viti: 2022
Kilometrazha: 0 - 4 999
Online
10 Sht 23:33 Dyqani Makina , Tiranë

2022 Porsche Taycan MY22-Por-Tay

133 900 EUR

Viti: 2022
Kilometrazha: 0 - 4 999
Online
10 Sht 23:33 Dyqani Makina , Tiranë

Nissan Ariya 2022 2WD 623km Top edition ELEKTRIKE

48 200 EUR

Viti: 2022
Kilometrazha: 0 - 4 999
Online
10 Sht 23:33 Dyqani Makina , Tiranë

TOYOTA -bZ4X 2022 Pro Range 615km 66.7kwh bateri

46 900 EUR

Viti: 2022
Kilometrazha: 0 - 4 999
Online
10 Sht 23:33 Dyqani Makina , Tiranë

Toyota BZ4X ELITE Elektrike

38 900 EUR

Viti: 2022
Kilometrazha: 0 - 4 999
Online
10 Sht 23:33 Dyqani Makina , Tiranë

Polestar 2 2021 Volvo 439 KM me nje karikim

59 000 EUR

Viti: 2021
Kilometrazha: 0 - 4 999
Online
10 Sht 23:33 Dyqani Makina , Tiranë

SAIAC v90 Furgon elektrik

75 000 EUR

Viti: 2022
Kilometrazha: 0 - 4 999
Online
10 Sht 23:33 Dyqani Makina , Tiranë

Tesla Model 3

48 900 EUR

Viti: 2022
Kilometrazha: 0 - 4 999
Online

Blej makina në shitje në MerrJep.al


Tani më lehtë se kurrë, ju mund të gjeni makinën, e cila i përshtatet më së miri nevojave tuaja. Gjej makina të përdorura apo të reja në shitje në gjithë Shqipërinë, me çmime konkuruese në treg. Mundësia e dhënë për ti shikuar njoftimet, si nga marka e tyre e veçantë ashtu dhe nga Çmimi, Viti, Karburanti, Kilometrazha dhe Targat e makinës, rrit mundësinë për gjetje të njoftimeve interesante dhe ofertës ideale. Ju mund të gjeni poashtu edhe Makina me qera ditore, Makina me keste mujore në të gjitha qytetet e Shqipërisë si Tiranë, Durrës, Elbasan, Fier, Lushnje etj.Nëse jeni në kërkim të një makine të përdorur apo të re, MerrJep.al është platforma e duhur për blerje. Me më shumë se 280.000 njoftime, MerrJep.al ju ofron një larishmëri të zgjedhjeve të ndryshme.


Bëhu pjesë e 280,000 njoftimeve për makina në shitje


Dëshironi ta shisni makinën tuaj shpejtë dhe sigurtë? Merrjep.al ju ofron mundësi për krijimin e njoftimeve në mënyrë efikase dhe të leht. Ju vetëm duhet të plotësoni formularin me të dhëna të nevojshme për blerësin potencial, që të marrë vendim a duhet të blejë makinë që ju shisni. Kështu krijohet një lidhje e blerësit me shitësin. Krijoni njoftime tani dhe gjeni blerës potencial të makinës në shitje.


Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione