Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

Të përdorura Honda Të gjitha në Tiranë

Accord , 45
Aerodeck , 2
CR-V , 112
CR-Z , 6
Civic , 168
FR-V , 25
HR-V , 29
Insight , 11
Jazz , 86
Legend , 1
Logo , 1
Odyssey , 12
Prelude , 4
S2000 , 3
Stream , 5

Ka shumë njoftime të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.al, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe,kategori Makina,ose lokacione Tiranë,MerrJep.al është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë njoftime të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për reklamim, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha njoftimet bazuar në kërkimin tuaj Të gjitha | Makina | Honda | Tiranë ose regjistroni një njoftime tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.al.

Sot 15:38 Makina , Tiranë

SHITET HONDA ACCORD VITI 2014 SUPER FULL.

11 700 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 13:40 Makina , Tiranë

HONDA JAZZ 1.4B SAPO ARDHUR(CH)

Viti: 2003
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 13:39 Makina , Tiranë

HONDA CIVIC 1.8i AUTOMATIK 2007

2 850 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 95 000 - 99 999
Sot 12:41 Makina , Tiranë

Honda Crv

7 900 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Sot 10:26 Makina , Tiranë

Honda jazz 3999€

3 599 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2005
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Sot 09:56 Makina , Tiranë

HONDA FR-V OKAZION

4 500 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Dje 12:51 Makina , Tiranë

Honda

5 500 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Dje 11:17 Makina , Tiranë

Honda CR-V B/G

7 500 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Dje 10:48 Dyqani Makina , Tiranë

U shit✅Honda Jazz ����

3 300 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
Dje 10:47 Dyqani Makina , Tiranë

U shit✅Honda Jazz ����

3 500 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
Dje 10:33 Makina , Tiranë

�� Honda Pilot super mjet��

11 500 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
26 Sht 09:23 Makina , Tiranë

⛔OKAZION HONDA BENZIN GAZ VITI 2006 ME KONDICIONER OKAZION⛔️

2 600 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
26 Sht 09:06 Dyqani Makina , Tiranë

HONDA CIVIC HYBRID

7 000 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
26 Sht 09:04 Dyqani Makina , Tiranë

HONDA INSIGHT HYBRID

7 500 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
25 Sht 20:50 Makina , Tiranë

HONDA CIVIC 1.3 BENZINE/BATERI

4 500 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
25 Sht 17:28 Makina , Tiranë

Shitet Honda FR-V

3 700 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
23 Sht 16:48 Makina , Tiranë

Shitet 4×4

3 100 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
22 Sht 16:03 Makina , Tiranë

HONDA FR-V

4 500 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
20 Sht 17:13 Makina , Tiranë

Honda CRV, 2011

9 200 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 110 000 - 119 999
20 Sht 17:08 Makina , Tiranë

honda civic

5 000 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2009
Kilometrazha: 100 000 - 109 999
20 Sht 17:03 Makina , Tiranë

Shitet Honda Pilot.

9 800 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
20 Sht 11:31 Makina , Tiranë

Honda CR-V

15 000 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
18 Sht 22:42 Makina , Tiranë

Honda Odyssey Touring OKAZION

11 000 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
17 Sht 15:54 Makina , Tiranë

Shitet 4×4

3 100 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
16 Sht 20:26 Makina , Tiranë

����SHITET HONDA ACCORD 2012.

Viti: 2012
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
16 Sht 12:23 Makina , Tiranë

Shitet 4×4

3 100 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
16 Sht 11:52 Dyqani Makina , Tiranë

HONDA JAZZ, VITI 2010, MANUALE, MOTORR 1.2 BENZINE+GAZ

4 400 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2010
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
14 Sht 02:57 Makina , Tiranë

Honda CR-V

840 000 LEK

Viti: 2007
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
11 Sht 23:03 Makina , Tiranë

Honda odyssey 3.5 benzine+gas..7+1 vende..automat

10 999 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
11 Sht 01:06 Makina , Tiranë

����shitet ����

1 900 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
10 Sht 23:33 Dyqani Makina , Tiranë

Honda civic 28900 usd

28 900 EUR

Viti: 2023
Kilometrazha: 0 - 4 999
10 Sht 23:33 Dyqani Makina , Tiranë

Honda M-NV Range 480km

27 600 EUR

Viti: 2021
Kilometrazha: 0 - 4 999
10 Sht 23:33 Dyqani Makina , Tiranë

NS1 2022 e-Jing version me i larti ne pajisje 510KM range

36 900 EUR

Viti: 2021
Kilometrazha: 0 - 4 999
10 Sht 23:33 Dyqani Makina , Tiranë

NS1 2022 e Mobile 510KM

34 800 EUR

Viti: 2021
Kilometrazha: 0 - 4 999
10 Sht 23:33 Dyqani Makina , Tiranë

NS1 2022 model e 420KM Mjet shume komod

20 500 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2021
Kilometrazha: 0 - 4 999
10 Sht 23:33 Dyqani Makina , Tiranë

Honda M-NV shang cheng Range 480km

27 400 EUR

Viti: 2021
Kilometrazha: 0 - 4 999
10 Sht 10:32 Makina , Tiranë

HONDA ODYSSEY..3.6 BENZINE+GAS..7+1 VENDE..AUTO

7 999 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
08 Sht 21:01 Makina , Tiranë

Honda accord Automat mundesi Nderrimi

4 600 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
05 Sht 13:36 Makina , Tiranë

Shitet 4×4

3 100 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
04 Sht 10:51 Makina , Tiranë

Shitet Honda Odyssey minivan

11 000 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
30 Gush 22:10 Makina , Tiranë

HONDA CIVIC 1.3L HYBRID

5 000 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 0 - 4 999
27 Gush 21:50 Makina , Tiranë

Shitet ose nderrohet

4 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
26 Gush 23:09 Makina , Tiranë

Honda

7 000 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
20 Gush 12:35 Makina , Tiranë

Honda CR-Z OKAZIONN

6 000 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
18 Gush 19:10 Makina , Tiranë

Shitet Honda Jazz

2 650 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
17 Gush 01:18 Makina , Tiranë

Honda CR-Z

6 300 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
15 Gush 11:20 Makina , Tiranë

Honda CR-Z OKAZIONN

6 000 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
10 Gush 11:40 Makina , Tiranë

Okazion Honda crv 2009

7 700 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
02 Gush 09:18 Makina , Tiranë

Motorr Honda .Super gjendje

2 900 EUR

Viti: 1995
Kilometrazha: 90 000 - 94 999
28 Korr 13:08 Makina , Tiranë

Honda e ns1

26 EUR

MerrJep.al- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.al plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të reklamave në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.al.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi. Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Makina, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Apartamente, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Soba druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera reklamash.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.al janë Disqe Goma Spasi, DES Real Estate, Tirana Real Estate, R&R Computer Service, Alba-TECH, SOLE Travel, Lerei Music Shop dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.al. Më shumë se 800.000 njoftime janë duke u prezantuar në MerrJep.al! Këtu, ju mund të gjeni gjithçka! Shitja e makinave, marrja me qira e apartamenteve, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.al në baza ditore!


Shitja dhe Blerja Makina në MerrJep.al


Nëse, gjatë kërkimin tuaj | Të gjitha | Makina | Honda | Tiranë juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një njoftim me të cilin do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një njoftim me titull " Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë) ", ose hidhni një vështrim të gjitha njoftimeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një njoftim me titull "Për shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)" , dhe prisni që të kontaktoheni nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.al është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.al me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione