Njoftimet e kompanisë Publikuar: Sht 20 2022 02:22

2020 C-HR EV Leading Edition 400km Mjeti me i mire elektrik

EUR

Publikuar: Sht 20 02:22
Shikime: 8
Preferoj kontaktin me whatsupp
<<<<<kujdes>>>>
info shtese ne foto
jo telefonata qe kerkojne ulje cmimi


Ju lutem vetem profesioniste
Mos hezitoni te kontaktoni per me shume informacion
Kemi edhe shume modele te tjera me 0-KM dhe zbritje nga 30% deri 50%

Specifikimet Anglisht


Shenim:
Ne rast se jeni individ i cili ju pelqen ky mjet ju lutem me kontaktoni me emer mbiemer ne whatsapp tju bejme me dije emrat e koncesionareve qe furnizojme dhe mund te merrni kete mjet me financim tek concesionari qe deshironi nga lista.

Cdo individ apo kompani do te jete subjekt i nje
INTERNATIONAL LEGAL BACKGROUND CHECK
perpara se te marri informacion tekniko specifik apo proforma invoice per cfare do lloj mjeti.

Per konsultime teknike profesionale si ne rastin e administratoreve te flotave gjithashtu edhe per zgjedhjen e mjetit te pershtatshem per modelin e punes qe kryeni. Mos hezitoni te pyesni dhe te kerkoni keshilla.
Makina ndodhet Ne
Shanghai CHINA
Ne cmim nuk eshte perfshire transporti dhe tvsh.
Mjeti eshte i pershtatshem per Kompani qeraje
apo subjekte qe kane ne administrim Flota Automjetesh.

Per detajet e transportit dhe per sa i perket menyrave te levrimit
Ju lutem me kontaktoni me whatsapp

Nuk shesim per individe
ne rast se jeni individe dhe jeni te interesuar per te blere kete mjet, mund tju adresojme tek dealerat qe furnizojme. per me shume rreth kesaj, me kontaktoni.

per opsionet
info ne anglisht
na kontaktoni per opsionet e perkthyera shqip.

2020 C-HR EV Leading Class: Small SUV
Engine: 150kW (Motor)
Power type: pure electric
Comprehensive maximum power (kW): 150
Comprehensive maximum torque (Nm): 300
Transmission: 1st fixed gear ratio
Length×width×height (mm): 4405×1795×1575
Body structure: 5-door 5-seater SUV
Maximum speed (km/h): 160

Length (mm): 4405
Vehicle width (mm): 1795
Vehicle height (mm): 1575
Wheelbase (mm): 2640
Curb weight (kg): 1780Minimum ground clearance (mm):-
Front track (mm): 1550
Rear track (mm): 1550
Body structure: SUV
Number of doors: 5
Number of seats: 5

Motor type: Permanent magnet synchronous motor
Maximum motor power (kW): 150
Maximum torque of motor (Nm): 300
Maximum power of front motor (kW): 150
Maximum torque of front motor (Nm): 300
Maximum power of rear motor (kW):-
Maximum torque of rear motor (Nm):-
NEDC comprehensive cruising range (km): 400
Battery capacity: 54.3kWh
Power consumption per hundred kilometers (kWh/100km): 13.1
Battery type: Ternary lithium battery
Normal full charge time: 6.5h
Fast full charge time:-
Fast charging time to 80% power: 50min
Number of gears: 1
Gearbox type: fixed gear ratio
Gearbox name: Single-speed gearbox for electric vehicles
Drive mode: front front drive
Car body structure: load-bearing
Power type: electric power
Front suspension type: MacPherson independent suspension
Rear suspension type: E-type multi-link independent suspension
Front axle limited slip differential/differential lock:- Correction
Front brake type: ventilated disc
Rear brake type: disc
Parking brake type: electronic parking
Front tire specification: 215/60 R17
Rear tire specification: 215/60 R17
Përshkrimi i linkut

Autoex

Mjete te reja 
te reja per subjekte me tvsh ose per individe 

ne rast se jenite lodhur duke paguar per vetratat e dyqaneve te makinave atehere ky kanal eshte per JU. 

Nuk shesim per individe 
ne rast se jeni individ dhe ju perqen ndonje mjet ne kete liste ju lutem na kontaktoni dhe ju bejme me dije dealerat qe furnizojme. 
Vizitoni faqen e dyqanit tonë
Siguro dërgesën me TNT
Pagesa pas kontrollit të mallrave
Dërgesë direkte
Blej tani
Dërgesa me “TNT”: nga ALL
nëse ky njoftim prish Rregullat e Njoftimeve ose Shkëmbim i sigurtë

Shitësi

Mjete te reja 
te reja per subjekte me tvsh ose per individe 

ne rast se jenite lodhur duke paguar per vetratat e dyqaneve te makinave atehere ky kanal eshte per JU. 

Nuk shesim per individe 
ne rast se jeni individ dhe ju perqen ndonje mjet ne kete liste ju lutem na kontaktoni dhe ju bejme me dije dealerat qe furnizojme. 
Laprake 672033591 https://www.autoex.lu
8
Blej tani

Dërgesa me “TNT”: nga 37630 ALL

Siguro dërgesën me TNT

Pagesa pas kontrollit të mallrave

Dërgesë direkte

672033591

Adresa:

Blini

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione