Njoftimet e kompanisë Publikuar: Sht 23 2022 10:21

BYD- yuan Plus 2022 430km me nje karikim

EUR

Publikuar: Sht 23 10:21
Shikime: 1
BYD- yuan Plus 2022 430km

Kemi gjendje Blu / Bardhe
honorable Parameter
Class:Compact SUV
Fuel type: BEV
Range (CLTC):430
Quick Charge:0.5(H)
Quick Charge capacity:80%
Slow Charge:8.64(H)
Max power:150kW
Max torque:310N.m
Motor:204(Ps)
L*W*H:4455*1875*1615(mm)
Body type:5-door 5-seat SUV
Max speed:160km/h
Wheelbase:2720(mm)
curb weight:1625
Motor
Motor type:permanent magnet synchronous motor
Total power(kW):150
Total torque(N.m):310
Motor qty: Single
Motor position:Front
Battery type:Lithium iron phosphate battery
Battery energy(kWh):49.92
Chassis steering
Drive type:FF
Front suspension type: McPherson independent suspension
Rear suspension type:Multi link independent suspension
Power type: Electric
body structure: self-supporting
Braking
front brake: disc
Rear brake: disc
Parking brake: electronic
Front tire 215/60 R17
Rear tire215/60 R17
Lane Departure Warning System●
Lane keeping assistance systems●
Road traffic sign recognition●
Active braking / active safety system●
(FCW)●
Assistance
Front / rear parking radar:●Front/●rear
Driving assistance image:360 degree panoramic image
Transparent chassis /540 degree image●
(RPA)●
Braking energy recovery system●
Auto hold●
HAC●
Hill Desce●
External / anti-theft configuration
Skylight type:Openable panoramic roof
Interior
Steering wheel material:cortex
Dashboard size:5-inch
Built in dash cam●
Wireless charging of mobile phone: front
Seat
Seat material:imitation leather
Driver seat adjustment :Back-forth/backrest adjustment/up-down (2-direction);
Front passenger seat adjustment :Back-forth/backrest adjustment
Multimedia
Central screen : Touch LCD(ENGLISH/CHINESE)
Central screen size: 12.8-inch
Wing mirror:Electric adjustment / electric folding / rearview mirror heating / lock automatic folding
Internal rearview mirror:Automatic anti glare
Rear wiper●
BYD yuan Plus 2022 430km honorable Battery energy 49.92kWh charging car left Hand-drive supplier

preferoj Kontaktin me whatsupp

JO telefonata BOSHE

JO TELEFONATA PER BLERES QE NUK JANE FAMILIAR ME TRANSFERTA JASHTE SHTETIT

JO TELEFONATA PER KLIENTA QE KERKOJNE GARANCIRA QESHARAKE(mjetet janeme garanci internacionale kush nuk e kupton te mos kontaktoje fare please!!!)

JO TELEFONATA per ata qe nuk jane gati te blejne fabrike

NE RAST SE JENI TEK NIVELI MENDIMIT <<e di une se ku i merr ky, me kaq i marr vete etj.etj. mendime qe vine nga jeta ne nje ekonomi jo reale)
JU LUTEM MOS ME KONTAKTONI FARE!!!!

Mjetet elektrike kane pesuar nje ndryshim Cilesor si pasoje e sasise se subvencioneve te shtetit Kinez.
Mund te themi shume cilesor dhe gjithashtu me nje cmim shume te pranueshem per ekonomine e nje pjese shume te madhe te globit
kujdo Individi qe ka kuriozitet per kete industri mund te informohet nepermjet internetit.
Individed e bindur ndryshe, nuk mund ti ndihmoje kjo oferte.

Mjetet jane Magazine doganore Shangai ose qytete te tjera varet nga modeli

Kemi (disponojme)edhe shume modele te tjera Ekonomike / Komerciale / Luksoze

Makinat e gjenerates se re te automobilizmit

Jo vaj
Jo karburant
jo marmite
Jo freksione
Jo graso
jo zhurme
jo mirembajtje
jo taksa
Jo dogane

VETEM KORENT

preferoj vetem kontaktin me whatsupp
Jo telefonata qe kerkojne ulje cmimi

ME respekt
Përshkrimi i linkut

Shitësit të Besuar Autoex

Mjete te reja 
te reja per subjekte me tvsh ose per individe 

ne rast se jenite lodhur duke paguar per vetratat e dyqaneve te makinave atehere ky kanal eshte per JU. 

Nuk shesim per individe 
ne rast se jeni individ dhe ju perqen ndonje mjet ne kete liste ju lutem na kontaktoni dhe ju bejme me dije dealerat qe furnizojme. 
Vizitoni faqen e dyqanit tonë
Siguro dërgesën me TNT
Pagesa pas kontrollit të mallrave
Dërgesë direkte
Blej tani
Dërgesa me “TNT”: nga ALL
nëse ky njoftim prish Rregullat e Njoftimeve ose Shkëmbim i sigurtë

Shitësi

Mjete te reja 
te reja per subjekte me tvsh ose per individe 

ne rast se jenite lodhur duke paguar per vetratat e dyqaneve te makinave atehere ky kanal eshte per JU. 

Nuk shesim per individe 
ne rast se jeni individ dhe ju perqen ndonje mjet ne kete liste ju lutem na kontaktoni dhe ju bejme me dije dealerat qe furnizojme. 
Laprake 672033591 https://www.autoex.lu
1
Blej tani

Dërgesa me “TNT”: nga 37630 ALL

Siguro dërgesën me TNT

Pagesa pas kontrollit të mallrave

Dërgesë direkte

Adresa:

Blini

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione