Njoftimet e kompanisë Publikuar: Pri 29 2023 11:23

Aeon-Hyper SSR

EUR

Publikuar: Pri 29 11:23
Shikime: 12
Marrim Porosi
Dorezimi duke filluar Janar 2024


Can Hyper SSR be called China's first supercar?
Driving control performance exceeds Tesla generation, revealing the AICS intelligent chassis system
Breaking 100 in 1.9 seconds, Tesla is no match? Aeon AEP 3.0 Platform Released


preferoj Kontaktin me whatsupp

Mjetet elektrike kane pesuar nje ndryshim Cilesor si pasoje e sasise se subvencioneve te shtetit Kinez.
Mund te themi shume cilesor dhe gjithashtu me nje cmim shume te pranueshem per ekonomine e nje pjese shume te madhe te globit
kujdo Individi qe ka kuriozitet per kete industri mund te informohet nepermjet internetit.
Individed e bindur ndryshe, nuk mund ti ndihmoje kjo oferte.

Mjetet jane Magazine doganore Shangai ose qytete te tjera varet nga modeli

Kemi (disponojme)edhe shume modele te tjera Ekonomike / Komerciale / Luksoze

Makinat e gjenerates se re te automobilizmit

Jo vaj
Jo karburant
jo marmite
Jo freksione
Jo graso
jo zhurme
jo mirembajtje
jo taksa
Jo dogane

VETEM KORENT
[Pacific Automobile Shopping Guide Channel ] Looking back at the "sports cars" manufactured by independent brands in the early 21st century , it may really be necessary to add double quotation marks, because in the initial stage of independent brands still imitating overseas designs, these so-called sports cars , has a strong sense of patchwork in both design and performance, and soon disappeared into the long river of history. However, it was also because of the warriors who developed sports cars that more ordinary people could afford sports cars - even if it was just a shell, it was enough to remember the excitement of that year.

  Twenty years later, the strength of independent brands has been enough to impress the global car industry, but for reasons of profitability and consumer tastes, in today's smart electric vehicle world, SUVs and four-door coupes dominate the trend, and two-door sports cars are even more popular. There are very few supercars at their peak. But on September 15, this situation may be rewritten by Aian, because Aian, who has just completed the share reform, officially changed his name from " Guangqi Aian " to "Aian", and completed this series of major actions, including Released its new high-end brand Hyper, the first model is the super sports car Hyper SSR .

  This Hyper SSR, known as "China's first supercar", has 1225 horsepower, a peak torque of 12000N m and the ability to break 100 in 1.9s. Therefore, its pre-sale price directly starts at 1.286 million yuan. When Hyper SSR stepped off the stage and made its offline appearance, the editor immediately took everyone to appreciate it.
Përshkrimi i linkut

Autoex

Mjete te reja 
te reja per subjekte me tvsh ose per individe 

ne rast se jenite lodhur duke paguar per vetratat e dyqaneve te makinave atehere ky kanal eshte per JU. 

Nuk shesim per individe 
ne rast se jeni individ dhe ju perqen ndonje mjet ne kete liste ju lutem na kontaktoni dhe ju bejme me dije dealerat qe furnizojme. 
Vizitoni faqen e dyqanit tonë
Siguro dërgesën me TNT
Pagesa pas kontrollit të mallrave
Dërgesë direkte
Blej tani
Dërgesa me “TNT”: nga ALL
nëse ky njoftim prish Rregullat e Njoftimeve ose Shkëmbim i sigurtë

Shitësi

Mjete te reja 
te reja per subjekte me tvsh ose per individe 

ne rast se jenite lodhur duke paguar per vetratat e dyqaneve te makinave atehere ky kanal eshte per JU. 

Nuk shesim per individe 
ne rast se jeni individ dhe ju perqen ndonje mjet ne kete liste ju lutem na kontaktoni dhe ju bejme me dije dealerat qe furnizojme. 
Laprake 672033591 https://www.autoex.lu
12
Blej tani

Dërgesa me “TNT”: nga 37630 ALL

Siguro dërgesën me TNT

Pagesa pas kontrollit të mallrave

Dërgesë direkte

Adresa:

Blini

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione