Njoftimet e kompanisë Publikuar: Sht 25 2022 12:02

ID.6 CROZZ 2022 PRIME

EUR

Publikuar: Sht 25 12:02
Shikime: 1
ID.6 CROZZ 2022 PRIME
Gjendje shanghai


model name:ID.6 CROZZ 2022 PRIME
Parameter
Class:SUV
Fuel type:BEV
Range (CLTC):550
Max power:230kW
Max torque:472N.m
Motor:313(Ps)
(mm)L*W*H:4891*1848*1679
Body type: 5-door6-seat SUV
Max speed: 160km/h
(mm)Wheelbase:2965
Weight(kg):2382
Motor
Motor type: permanent magnet synchronous motor
Total power(kW):230
Total torque(N.m):472
Motor qty:Dual motor
Motor position:Front + rear
Battery type: Lithium Phosphate Battery
Battery energy(kWh):84.8
Chassis steering
Drive type:Dual motor 4WD
4WD form:Electric 4WD
Front suspension type: McPherson independent suspension
Rear suspension type:Five link independent suspension
Power type: Electric
body structure: self-supporting
Braking
front brake: disc
Rear brake:Drum type
Parking brake: electronic
Front tire :235/45 R21
Rear tire:265/40 R21
Spare tire: N/A
Assistance
Front/rear parking radar: Front ● Rear ●
Driving assistance image:360 degree panoramic image
Reverse vehicle side warning system●
Cruise system●Full speed adaptive cruise
External / anti-theft configuration
Sunroof type●Do not open the panoramic sunroof
Rim material: aluminium alloy
Electric rear compartment●
Inductive rear compartment●
Electric rear compartment position memory●
Interior
Steering wheel material●genuine leather
Dashboard size:5.3-inch
HUD●
Seat
Seat material●Leather
Driver seat adjustment :Back-forth/backrest adjustment/up-down (4-direction); waist support (4-direction)
Front passenger seat adjustment :Back-forth/backrest adjustment/up-down (4-direction); waist support (4-direction)
Seat layout:2-2-2
Multimedia
Central screen : Touch LCD CHINESE/ENGLISH
Central screen size: 12-inch
Wing mirror:Electric adjustment / electric folding / rearview mirror memory / rearview mirror heating / reverse automatic roll down / lock automatic folding/Automatic anti glare
Internal rearview mirror: Automatic anti glare
Rear side privacy glass●


preferoj Kontaktin me whatsupp

JO telefonata BOSHE

JO TELEFONATA PER BLERES QE NUK JANE FAMILIAR ME TRANSFERTA JASHTE SHTETIT

JO TELEFONATA PER KLIENTA QE KERKOJNE GARANCIRA QESHARAKE(mjetet janeme garanci internacionale kush nuk e kupton te mos kontaktoje fare please!!!)

JO TELEFONATA per ata qe nuk jane gati te blejne fabrike

NE RAST SE JENI TEK NIVELI MENDIMIT <<e di une se ku i merr ky, me kaq i marr vete etj.etj. mendime qe vine nga jeta ne nje ekonomi jo reale)
JU LUTEM MOS ME KONTAKTONI FARE!!!!

Mjetet elektrike kane pesuar nje ndryshim Cilesor si pasoje e sasise se subvencioneve te shtetit Kinez.
Mund te themi shume cilesor dhe gjithashtu me nje cmim shume te pranueshem per ekonomine e nje pjese shume te madhe te globit
kujdo Individi qe ka kuriozitet per kete industri mund te informohet nepermjet internetit.
Individed e bindur ndryshe, nuk mund ti ndihmoje kjo oferte.

Mjetet jane Magazine doganore Shangai ose qytete te tjera varet nga modeli

Kemi (disponojme)edhe shume modele te tjera Ekonomike / Komerciale / Luksoze

Makinat e gjenerates se re te automobilizmit

Jo vaj
Jo karburant
jo marmite
Jo freksione
Jo graso
jo zhurme
jo mirembajtje
jo taksa
Jo dogane

VETEM KORENT

preferoj vetem kontaktin me whatsupp
Jo telefonata qe kerkojne ulje cmimi
Përshkrimi i linkut

Shitësit të Besuar Autoex

Mjete te reja 
te reja per subjekte me tvsh ose per individe 

ne rast se jenite lodhur duke paguar per vetratat e dyqaneve te makinave atehere ky kanal eshte per JU. 

Nuk shesim per individe 
ne rast se jeni individ dhe ju perqen ndonje mjet ne kete liste ju lutem na kontaktoni dhe ju bejme me dije dealerat qe furnizojme. 
Vizitoni faqen e dyqanit tonë
Siguro dërgesën me TNT
Pagesa pas kontrollit të mallrave
Dërgesë direkte
Blej tani
Dërgesa me “TNT”: nga ALL
nëse ky njoftim prish Rregullat e Njoftimeve ose Shkëmbim i sigurtë

Shitësi

Mjete te reja 
te reja per subjekte me tvsh ose per individe 

ne rast se jenite lodhur duke paguar per vetratat e dyqaneve te makinave atehere ky kanal eshte per JU. 

Nuk shesim per individe 
ne rast se jeni individ dhe ju perqen ndonje mjet ne kete liste ju lutem na kontaktoni dhe ju bejme me dije dealerat qe furnizojme. 
Laprake 672033591 https://www.autoex.lu
1
Blej tani

Dërgesa me “TNT”: nga 37630 ALL

Siguro dërgesën me TNT

Pagesa pas kontrollit të mallrave

Dërgesë direkte

Adresa:

Blini

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione