Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

Të përdorura Ford Kuga Të gjitha në Shqipëria

Ka shumë njoftime të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.al, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe,kategori Makina,ose lokacione,MerrJep.al është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë njoftime të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për reklamim, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha njoftimet bazuar në kërkimin tuaj Të gjitha | Makina | Ford Kuga | ose regjistroni një njoftime tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.al.

Sot 19:49 Auto sallon Makina  ·  Ford  ·  Kuga  ·  Vlorë

������������Ford kuga 2,0Tdci Automat

1 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Online Shitësit të Besuar
Sot 19:39 Makina  ·  Ford  ·  Kuga  ·  Tiranë

FORD KUGA 2.0 BENZINE 2014

10 400 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Sot 19:19 Auto sallon Makina  ·  Ford  ·  Kuga  ·  Durrës

Ford Kuga Automat

11 900 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Shitësit të Besuar
Sot 19:17 Makina  ·  Ford  ·  Kuga  ·  Elbasan

FORD KUGA / 2.0 CRDI / 4MOTION OFF /RAUD /INDIVIDUAL ����

8 999 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Sot 19:17 Makina  ·  Ford  ·  Kuga  ·  Elbasan

FORT KUGA 2.0 TDCI / 4MOTION /INDIVIDUAL MODEL FULL ��������

12 299 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Sot 18:27 Auto sallon Makina  ·  Ford  ·  Kuga  ·  Tiranë

Ford Kuga ����

9 200 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Shitësit të Besuar
Sot 18:27 Auto sallon Makina  ·  Ford  ·  Kuga  ·  Tiranë

Ford Kuga ����

9 000 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Shitësit të Besuar
Sot 18:27 Auto sallon Makina  ·  Ford  ·  Kuga  ·  Tiranë

Ford Kuga ����

12 900 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
Shitësit të Besuar
Sot 18:18 Makina  ·  Ford  ·  Kuga  ·  Tiranë

Ford kuga �������� benzin gaz 2.5 2010

8 000 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2010
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 18:17 Auto sallon Makina  ·  Ford  ·  Kuga  ·  Tiranë

U shit✅Ford Kuga ����

9 300 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Shitësit të Besuar
Sot 18:05 Auto sallon Makina  ·  Ford  ·  Kuga  ·  Durrës

Kuga automat 2.0 nafte panorame full

9 900 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
Shitësit të Besuar
Sot 18:03 Auto sallon Makina  ·  Ford  ·  Kuga  ·  Tiranë

Ford KUGA shitet/nderrohet

10 500 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Shitësit të Besuar
Sot 17:57 Makina  ·  Ford  ·  Kuga  ·  Peqin

Okazion

5 900 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
Sot 16:55 Makina  ·  Ford  ·  Kuga  ·  Lushnjë

FORD KUGA 2.0 NAFTE, AUTOMAT, VITI 2011, PANORAM

8 700 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 16:36 Auto sallon Makina  ·  Ford  ·  Kuga  ·  Durrës

Ford Kuga 2.0 diesel Automatik

12 800 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
Shitësit të Besuar
Sot 16:25 Auto sallon Makina  ·  Ford  ·  Kuga  ·  Durrës

Ford kuga 2.0tdci automatik

9 500 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Shitësit të Besuar
Sot 16:15 Auto sallon Makina  ·  Ford  ·  Kuga  ·  Durrës

Ford Kuga 2.0 diesel Automatik

9 000 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Shitësit të Besuar
Sot 14:35 Makina  ·  Ford  ·  Kuga  ·  Tiranë

��shitet..Forde kuga viti 2010

Viti: 2010
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
Shitësit të Besuar
Sot 14:15 Makina  ·  Ford  ·  Kuga  ·  Tiranë

‼️shitet..forde kuga 2.0 Tdi

Viti: 2010
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
Shitësit të Besuar
Sot 14:14 Makina  ·  Ford  ·  Kuga  ·  Tiranë

SHITET ����FORD KUGA 2013���� AUTOMAT 4x4 AWD

11 700 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 13:25 Makina  ·  Ford  ·  Kuga  ·  Mallakastër

Shitet Ford Kuga

8 000 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 30 000 - 34 999
Sot 12:19 Makina  ·  Ford  ·  Kuga  ·  Tiranë

FORD KUGA 2.5 AUTOMAT 2011����

Viti: 2011
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 11:55 Auto sallon Makina  ·  Ford  ·  Kuga  ·  Durrës

Ford Kuga 2.0 CDTi

13 999 EUR

Viti: 2019
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Shitësit të Besuar
Sot 11:40 Makina  ·  Ford  ·  Kuga  ·  Durrës

����Ford Kuga Viti 2012 full opsone����

9 000 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 09:51 Makina  ·  Ford  ·  Kuga  ·  Tiranë

FORD KUGA 2.0 TDCi 4x4 -2017

16 200 EUR

Viti: 2017
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Sot 09:50 Makina  ·  Ford  ·  Kuga  ·  Vlorë

FORD KUGA FULL OPTON 2.0 NAFT

10 300 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 09:31 Makina  ·  Ford  ·  Kuga  ·  Tiranë

Ford kuga 4x4

7 500 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 09:23 Auto sallon Makina  ·  Ford  ·  Kuga  ·  Fier

Ford kuga Titanium 4WD viti 2017 1.5 Ecoboost 120cv

14 900 EUR

Viti: 2017
Kilometrazha: 110 000 - 119 999
Shitësit të Besuar
Sot 09:23 Auto sallon Makina  ·  Ford  ·  Kuga  ·  Fier

Ford kuga 4wD Titanium viti 2010 2.0 tdci 163 cv

8 400 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2010
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Shitësit të Besuar
Sot 09:23 Auto sallon Makina  ·  Ford  ·  Kuga  ·  Fier

▫️Ford Kuga Titanium 4WD ▫️viti 2014

12 700 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
Shitësit të Besuar
Sot 08:59 Makina  ·  Ford  ·  Kuga  ·  Tiranë

Ford kuga 2016 titanium

13 500 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Sot 03:20 Makina  ·  Ford  ·  Kuga  ·  Tiranë

Ford kuga 2.0 nafte Automat 2011

8 800 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Dje 22:54 Makina  ·  Ford  ·  Kuga  ·  Tiranë

Ford Kuga Titanium

9 700 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 22:17 Makina  ·  Ford  ·  Kuga  ·  Fier

Ford Kuga 2.0 Full Panoram

8 400 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 21:28 Makina  ·  Ford  ·  Kuga  ·  Tiranë

FORD KUGA TITANIUM 2.0 TDCI 4WD

11 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Dje 19:36 Makina  ·  Ford  ·  Kuga  ·  Elbasan

Shitet Ford Kuga <Escarpe> OKAZION

11 000 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
Dje 19:02 Makina  ·  Ford  ·  Kuga  ·  Elbasan

Ford Kuga 2010

6 900 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 18:53 Makina  ·  Ford  ·  Kuga  ·  Tiranë

OKAZION ZVICRA FORD KUGA

8 200 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Dje 18:29 Makina  ·  Ford  ·  Kuga  ·  Tiranë

SHITET FORD KUGA 2.0 TDCI 4X4 VITI 2012 FULL OPSION

9 500 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Dje 16:58 Auto sallon Makina  ·  Ford  ·  Kuga  ·  Tiranë

Ford KUGA 2.0 DIESEL FULL OPTION Viti 2012

Viti: 2012
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Shitësit të Besuar
Dje 12:52 Makina  ·  Ford  ·  Kuga  ·  Durrës

Ford Kuga 2.0 Diesel Automatik 2010 ���� Mundesi Nderrimi

9 200 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Dje 12:12 Makina  ·  Ford  ·  Kuga  ·  Durrës

Ford Kuga

16 500 EUR

Viti: 2017
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
Dje 11:31 Auto sallon Makina  ·  Ford  ·  Kuga  ·  Fier

FORD KUGA AUTOMAT

9 300 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Shitësit të Besuar
Dje 09:22 Makina  ·  Ford  ·  Kuga  ·  Tiranë

OKAZION Ford Escape ( Kuga) Benzine 2.5 Automat

6 900 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2013
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 07:09 Makina  ·  Ford  ·  Kuga  ·  Tiranë

FORD KUGA 2.0 TDCI INDIVIDUAL ST-line TITANIUM AUTOMAT FUL-

Viti: 2014
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Dje 07:09 Makina  ·  Ford  ·  Kuga  ·  Tiranë

FORD KUGA 2.0 TDCI INDIVIDUAL ST-line TITANIUM PANORAMA -18

Viti: 2018
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
Dje 06:24 Makina  ·  Ford  ·  Kuga  ·  Lushnjë

2️⃣��️��KUGA FORD AUTOMAT 2.0 NAFTE��

7 700 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2010
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
24 Maj 23:40 Makina  ·  Ford  ·  Kuga  ·  Lushnjë

OKAZION FORD KUGA

16 500 EUR

Viti: 2017
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
24 Maj 23:25 Makina  ·  Ford  ·  Kuga  ·  Tiranë

FORD KUGA OKAZION

16 500 EUR

Viti: 2017
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
24 Maj 23:25 Makina  ·  Ford  ·  Kuga  ·  Fier

SHITET FORD KUGA

16 500 EUR

Viti: 2017
Kilometrazha: 190 000 - 199 999

MerrJep.al- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.al plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të reklamave në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.al.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi. Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Makina, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Apartamente, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Soba druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera reklamash.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.al janë Disqe Goma Spasi, DES Real Estate, Tirana Real Estate, R&R Computer Service, Alba-TECH, SOLE Travel, Lerei Music Shop dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.al. Më shumë se 800.000 njoftime janë duke u prezantuar në MerrJep.al! Këtu, ju mund të gjeni gjithçka! Shitja e makinave, marrja me qira e apartamenteve, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.al në baza ditore!


Shitja dhe Blerja Makina në MerrJep.al


Nëse, gjatë kërkimin tuaj | Të gjitha | Makina | Ford Kuga | juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një njoftim me të cilin do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një njoftim me titull " Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë) ", ose hidhni një vështrim të gjitha njoftimeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një njoftim me titull "Për shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)" , dhe prisni që të kontaktoheni nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.al është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.al me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Web-faqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e web-faqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione