Publikuar: Qer 08 2023 04:53

Shitet BMW Seria 3

Publikuar: Qer 08 04:53
Shikime: 4
BMW Seria 3

Marka : Modeli: Bmw Seria 3
Viti i prodhimit: 2016
Kilometra: 60.000 (me të drejtë kontrolli).
Kambio : Automat
Motorr : 2.8 Benzin
Cmimi: € i diskutushem
Look M Fabrike
320 kuaj fuqi
Sedile lekure individuale me memorie.
Sensor parkimi
Kamera 360 grad
Navigator,Radio,CD,aux,usb
Feneret inteligjent full led
Baxha xhami
Goma te reja
Makina eshte full opsion dhe shume e vecant ne llojin e vet.
Ne gjendje perfekte me të drejt kontrolli te koncesionari përkatës.
Vetem telefonata serioze: 0688836990
Siguro dërgesën me TNT
Pagesa pas kontrollit të mallrave
Dërgesë direkte
Blej tani
Dërgesa me “TNT”: nga ALL
nëse ky njoftim prish Rregullat e Njoftimeve ose Shkëmbim i sigurtë
4
Blej tani

Dërgesa me “TNT”: nga 37630 ALL

Siguro dërgesën me TNT

Pagesa pas kontrollit të mallrave

Dërgesë direkte

0688836990

Adresa:

Blini

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione