Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

Makina të përdorura dhe të reja në shitje | Njoftimet në Gjithë Shqipërinë

Acura , 50
Aixam , 15
Alfa Romeo , 18
Alpina , 5
Artega , 4
Audi , 99
BAIC , 1
Bentley , 4
BMW , 103
Bugatti , 1
Buick , 1
Cadillac , 5
Chevrolet , 7
Chrysler , 4
Citroën , 19
Corvette , 1
Daihatsu , 2
Dodge , 4
Ferrari , 1
Fiat , 38
Ford , 47
GMC , 4
Honda , 2
Hummer , 3
Hyundai , 14
Isuzu , 1
Jaguar , 3
Jeep , 15
Kia , 11
KTM , 2
Lada , 4
Lancia , 6
Land Rover , 33
Lexus , 4
Ligier , 1
Lincoln , 1
Maserati , 1
Mazda , 4
MINI , 5
Mitsubishi , 34
Nissan , 28
Opel , 52
Peugeot , 25
Piaggio , 1
Porsche , 2
Renault , 29
Rover , 5
Seat , 6
Škoda , 3
Smart , 5
Ssangyong , 2
Suzuki , 2
Tata , 1
Toyota , 48
Trabant , 1
TVR , 1
Volvo , 7
Wartburg , 1
Zastava , 3

Gjeni makina në shitje në mesin e mijëra njoftimeve në Merrjep.al. Shihni njoftime për makina në shitje që përmbajnë informata të vlefshme, për të gjetur ofertën e duhur. Filtroni njoftimet dhe gjeni pikërisht atë që ju nevojitet dhe të cilat ju interesojnë më shumë. Merrjep.al ju mundëson që në mënyrë efektive të shfletoni njoftimet dhe zbuloni informacione të rëndësishme në lidhje me makinat në shitje, dhe përfundimisht të kontaktoni shitësin e makinës.


Gjej makina në shitje, makina me qera, makina me këste në të gjitha qytetet e Shqipërisë si: Tiranë, Elbasan, Durrës, Fier etj.


Krijoni njoftime tani dhe shpërndani makinën tuaj për shitje në mesin e 70.000 vizitorëve ditor, që janë në kërkim për makina të përdorura dhe të reja.Sot 11:42 Dyqani Makina , Berat

volvo 30.08

Viti: 2022
Kilometrazha: 0 - 4 999
Sot 11:42 Dyqani Makina , Berat

Acura 03

3 000 LEK

Viti: 2021
Kilometrazha: 0 - 4 999
Sot 11:42 Dyqani Makina , Berat

Acura 04 23.08

4 000 LEK

Viti: 2021
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
Sot 00:39 Makina , Tiranë

Audi A3

4 000 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
Dje 11:33 Makina , Tiranë

Shitet Range Rover Sport

32 000 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Dje 11:10 Makina , Durrës

Glk 220 Nafte Full Panoramic

1 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 01:16 Makina , Tiranë

Parfum

70 EUR

Viti: 2023
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
21 Sht 11:55 Makina , Tiranë

Bmw e34 turbo !!!!OKAZION PER PAK DIT !!!!

3 000 EUR

Viti: 1990
Kilometrazha: 0 - 4 999
20 Sht 18:35 Dyqani Makina , Tiranë

10K FOLLOWERS 30€

30 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2019
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
20 Sht 18:34 Dyqani Makina , Tiranë

10K FOLLOWERS 30€

30 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2021
Kilometrazha: 40 000 - 44 999
20 Sht 15:53 Makina , Tiranë

OKAZION!!! Shitet opel astra

2 600 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
20 Sht 15:24 Makina , Berat

Shitet Mercedes

2 400 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 0 - 4 999
20 Sht 14:41 Makina , Elbasan

Mercedes 412 D

2 500 EUR

Viti: 1999
Kilometrazha: 0 - 4 999
20 Sht 08:44 Makina , Berat

Audi A3 sportback à vendre

3 000 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
20 Sht 08:32 Makina , Tiranë

Shes Opel Astra J 1.4 2014. benzin Automatik 2014

5 500 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
18 Sht 21:09 Makina , Tepelenë

Ofertë e përballueshme financimi

10 000 EUR

Viti: 2019
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
18 Sht 19:56 Makina , Kukës

BMW 520d 2018 Automatik me 82150km

Viti: 2018
Kilometrazha: 80 000 - 84 999
12 Sht 22:59 Makina , Tiranë

Mitsubishi pajero 2.8 tdi

700 EUR

Viti: 1999
Kilometrazha: 55 000 - 59 999
12 Sht 22:56 Makina , Fier

Suzuki vitara 1.6i

350 EUR

Viti: 1994
Kilometrazha: 35 000 - 39 999
12 Sht 10:43 Makina , Kukës

Bmw - 420D - Luxury Line

Viti: 2015
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
12 Sht 03:08 Makina , Berat

Shes bmw e60 530d automatik

7 100 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 30 000 - 34 999
09 Sht 15:48 Makina , Elbasan

Shitet kombi tip top

12 323 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 30 000 - 34 999
06 Sht 01:53 Makina , Tiranë

Vw LT 2.8 TDI

1 EUR

Viti: 1998
Kilometrazha: 400 000 - 449 999
05 Sht 13:38 Makina , Kukës

Hyundai H1 2006sh2.5disel 180mijkm

Viti: 2006
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
04 Sht 17:18 Makina , Tiranë

S 350

1 LEK

Viti: 2013
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
03 Sht 15:12 Makina , Vlorë

Shes golf 2

700 EUR

Viti: 1988
Kilometrazha: 30 000 - 34 999
01 Sht 00:56 Makina , Skrapar

Shitet

670 EUR

Viti: 1989
Kilometrazha: 350 000 - 399 999
31 Gush 09:58 Makina , Dibër

Ford fusion Benzin/Gaz

2 650 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
30 Gush 23:47 Makina , Kurbin

CLEAN USED 2016 TOYOTA LAND CRUISER PRADO TX

40 000 EUR

Viti: 2016
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
28 Gush 15:13 Makina , Berat

Bmw

3 000 LEK

Viti: 1992
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
26 Gush 13:47 Makina , Berat

Shitet polo2011

5 800 EUR

Viti: 2023
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
25 Gush 07:46 Makina , Tiranë

S55 2012

Viti: 2012
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
23 Gush 17:31 Makina , Tiranë

Makine ne Shitje

2 300 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
20 Gush 19:08 Makina , Kukës

mercedes w123 300d

4 900 EUR

Viti: 70-at
Kilometrazha: 40 000 - 44 999
19 Gush 19:59 Makina , Tiranë

Shitet MERCEDES BENZ w212 E200

1 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
18 Gush 23:17 Makina , Tiranë

DISQE te Modeleve 2023

1 EUR

Viti: 2023
Kilometrazha: 55 000 - 59 999
18 Gush 14:58 Makina , Kukës

Toyota hilux pjesë

2 600 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
18 Gush 13:36 Makina , Tiranë

SHitet Range Rover Sport 3.0 diesel

1 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
18 Gush 13:33 Makina , Tiranë

SHitet Mercedes-Benz Sprinter Automatik Diesel 2013

1 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 400 000 - 449 999
17 Gush 20:15 Makina , Gramsh

Shitet pjes land rover discover

1 EUR

Viti: 1997
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
17 Gush 17:40 Makina , Has

Golf V 1.4 Benzin

4 500 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
15 Gush 13:03 Makina , Has

Ford Taunus Oldtimer

5 000 EUR

Viti: 60-at
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
12 Gush 07:54 Makina , Has

Ford Taunus 17M P2 - Pa targa - Prizren/Kosove

5 000 EUR

Viti: 60-at
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
06 Gush 11:04 Makina , Vlorë

Shitet Opel signum 2.2

2 800 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
06 Gush 09:55 Makina , Durrës

Shiten pikap golf 3

850 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
03 Gush 13:49 Makina , Tiranë

SHitet Mercedes-Benz Sprinter Automatik Diesel 2013

10 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 400 000 - 449 999
01 Gush 14:32 Makina , Kukës

Shes Tiguanin 2.0 Tdi 4 motion Automatik, extra Kosove

Viti: 2013
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
31 Korr 20:33 Makina , Kukës

Shes Audi A6 3.0Tdi quattro 2008

8 400 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 350 000 - 399 999
28 Korr 16:25 Makina , Tiranë

Range Rover Sport Viti Prodhimit Fundi 2011 3.0 Diesel

12 700 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
24 Korr 00:38 Makina , Kukës

benz w123

1 EUR

Viti: 1982
Kilometrazha: 40 000 - 44 999

Blej makina në shitje në MerrJep.al


Tani më lehtë se kurrë, ju mund të gjeni makinën, e cila i përshtatet më së miri nevojave tuaja. Gjej makina të përdorura apo të reja në shitje në gjithë Shqipërinë, me çmime konkuruese në treg. Mundësia e dhënë për ti shikuar njoftimet, si nga marka e tyre e veçantë ashtu dhe nga Çmimi, Viti, Karburanti, Kilometrazha dhe Targat e makinës, rrit mundësinë për gjetje të njoftimeve interesante dhe ofertës ideale. Ju mund të gjeni poashtu edhe Makina me qera ditore, Makina me keste mujore në të gjitha qytetet e Shqipërisë si Tiranë, Durrës, Elbasan, Fier, Lushnje etj.Nëse jeni në kërkim të një makine të përdorur apo të re, MerrJep.al është platforma e duhur për blerje. Me më shumë se 280.000 njoftime, MerrJep.al ju ofron një larishmëri të zgjedhjeve të ndryshme.


Bëhu pjesë e 280,000 njoftimeve për makina në shitje


Dëshironi ta shisni makinën tuaj shpejtë dhe sigurtë? Merrjep.al ju ofron mundësi për krijimin e njoftimeve në mënyrë efikase dhe të leht. Ju vetëm duhet të plotësoni formularin me të dhëna të nevojshme për blerësin potencial, që të marrë vendim a duhet të blejë makinë që ju shisni. Kështu krijohet një lidhje e blerësit me shitësin. Krijoni njoftime tani dhe gjeni blerës potencial të makinës në shitje.


Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione