Publikuar: Mar 20 2023 12:09

Audi A4 ne shitje

EUR

Publikuar: Mar 20 12:09
Shikime: 5
Shitet Audi A4
• Viti: 2005
• Trasmisioni: Manual 6+1 marsha
• Motorri: 1.9 Nafte
• Goma te reja
• Xhama te erret para dhe mbrapa te licensuar
• Dokumenta deri Dhjetor 2023
Makina eshte shume e shpejte dhe ekonomike.
Te gjitha sherbimet te bera ne kohen e duhur.
Gjithashtu makina eshte e gatshme per cdo lloj testi dhe mund ta kontrolloni tek mekaniku juaj i besuar.
Per me shum informacion telefononi 0692993562.
Siguro dërgesën me TNT
Pagesa pas kontrollit të mallrave
Dërgesë direkte
Blej tani
Dërgesa me “TNT”: nga ALL
nëse ky njoftim prish Rregullat e Njoftimeve ose Shkëmbim i sigurtë
5
Blej tani

Dërgesa me “TNT”: nga 37630 ALL

Siguro dërgesën me TNT

Pagesa pas kontrollit të mallrave

Dërgesë direkte

0692993562

Adresa:

Blini

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione