Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

Të përdorura Audi Të gjitha në Fier

RS-modele , 9
S-modele , 30
TT , 11
100 , 3
200 , 3
80 , 27
A1 , 10
A2 , 12
A3 , 424
A4 , 917
A5 , 62
A6 , 636
A7 , 48
A8 , 100
Allroad , 8
Cabriolet , 2
Q3 , 8
Q5 , 71
Q7 , 79
QUATTRO , 4
RS7 , 1
S7 , 3
SQ5 , 2
V8 , 1

Ka shumë njoftime të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.al, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe,kategori Makina,ose lokacione Fier,MerrJep.al është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë njoftime të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për reklamim, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha njoftimet bazuar në kërkimin tuaj Të gjitha | Makina | Audi | Fier ose regjistroni një njoftime tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.al.

Sot 21:48
Linku:
Makina , Fier

Audi Q5 3.0 nafte 2014 !! 3x sline

20 900 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Sot 14:50
Linku:
Makina , Fier

Audi Q5 FULL SLINE ‼️ Okazion

19 500 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 190 000 - 199 999

Sot 21:56 Makina , Fier

Audi A4 Avant

8 200 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 21:48 Makina , Fier

A8 L 3.0 DIESEL MATRIX SUPER MEGA FULL 2014 SHITETE+NDRROHET

23 700 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
Sot 21:48
Linku:
Makina , Fier

Audi Q5 3.0 nafte 2014 !! 3x sline

20 900 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Sot 21:35 Dyqani Makina , Fier

AUDI Q 5. 3.0 NAFTE. AUTOMATIK SUPER SUPER

12 900 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 0 - 4 999
Sot 21:19 Makina , Fier

Audi Q7 3.0 TDI 2014 Premium Plus Full Options!!

18 500 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 19:48 Dyqani Makina , Fier

Audi A3

4 200 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 19:16 Makina , Fier

Audi A7 Full Opsion...3.0 Nafte Sapo ardhur nga ����

Viti: 2011
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 19:16 Makina , Fier

OKAZION!!! Audi A6 model 2012 Automat, 3.0 Nafte

Viti: 2012
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 18:35 Makina , Fier

Audi A2 1.4 TDI ����Auto

3 550 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
Sot 18:35 Makina , Fier

Audi A2 1.4 Naftë Svizzera ����

3 550 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
Sot 18:22 Makina , Fier

!!Okazion!!Audi A4 S-line 2010

8 500 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Sot 18:11 Makina , Fier

Audi A8 4.2Tdi

5 500 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2006
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Sot 18:08 Makina , Fier

Audi A7 3.0 Naft Matrix Full Option

28 000 EUR

Viti: 2017
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
Sot 18:05 Makina , Fier

AUDI A 6 VITI 2007. AUTOMATIK

5 000 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 18:02 Makina , Fier

AUDI A 3 . VITI 2005. 2.0 NAFTE

3 800 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 17:32 Makina , Fier

Audi Q5. Urgent !!

17 500 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
Sot 17:24 Makina , Fier

AUDI A5 2.7 NAFT 2010 SUPER GJENDJE

6 990 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 17:24 Makina , Fier

AUDI A6 3.0 BENZIN 2013 SUPERCHARGER FULL OPSION

11 300 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 17:01 Dyqani Makina , Fier

AUDI Q7 3.0 BENZIN SUPERCHARGER FULLL OPSION

38 500 EUR

Viti: 2017
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
Sot 17:01 Dyqani Makina , Fier

Q7 2017 SUPER FULLL LED PANORAMIC 3.0 BENZIN

38 000 EUR

Viti: 2017
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
Sot 17:00 Dyqani Makina , Fier

A6 3.0 BENZIN LOOK RS6 50 MIJE KM SUPER FULL

23 500 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 45 000 - 49 999
Sot 16:45 Makina , Fier

AUDI A6 2.7 NAFT 2008 SUPER GJENDJE

4 690 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2008
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 16:40 Makina , Fier

AUDI A6 3.0 BENZIN 2013 SUPERCHARGER FULL OPSION

11 300 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2013
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 16:40 Makina , Fier

AUDI A5 2.7 NAFT 2010 SUPER GJENDJE

7 200 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2010
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 16:36 Makina , Fier

Shitet Audi A3

5 800 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Sot 16:18 Makina , Fier

Shitet Audi A4 2.5 TDIviti 2003,Kamio Automat,Letra te prera

3 300 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 14:50
Linku:
Makina , Fier

Audi Q5 FULL SLINE ‼️ Okazion

19 500 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 14:46 Dyqani Makina , Fier

OFERT OKAZION 2 MAKINA AUDI A4

11 500 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Sot 14:41 Dyqani Makina , Fier

AUDI A4

6 500 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Sot 14:38 Dyqani Makina , Fier

AUDI A4

4 900 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Sot 14:31 Makina , Fier

Audi Q5

12 500 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Sot 14:05 Makina , Fier

Audi A3 S Line Automat

8 500 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Sot 12:56 Dyqani Makina , Fier

Audi A3 s-line 2.0 TDI

4 900 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 12:54 Dyqani Makina , Fier

AUDI A3 S-LINEA diesel

5 200 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 12:53 Dyqani Makina , Fier

Audi A6 2.7 TDI

6 200 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 12:48 Makina , Fier

Audi A6 2.7TDi

4 200 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2007
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Sot 12:41 Makina , Fier

Audi A6

4 999 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 12:16 Makina , Fier

Audi Q7 Supercharger

33 700 EUR

Viti: 2017
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 12:15 Makina , Fier

a6 3.o tdi

17 900 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 120 000 - 129 999
Sot 12:07 Makina , Fier

Shitet audi A4 viti 2006

4 200 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 11:57 Dyqani Makina , Fier

Audi A3 S Line viti 2018 30 TDI SPB S Troni

Viti: 2018
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
Sot 11:56 Dyqani Makina , Fier

Audi Q7 S-Line 3.0 V6 TDI 240CV Quattro

10 900 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 11:41 Dyqani Makina , Fier

Audi A4 35 TDI Business Sport viti 2019 170cv S-troni

26 900 EUR

Viti: 2019
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
Sot 11:37 Dyqani Makina , Fier

Audi A4 S-LINE ▫️viti 2009 ▫️2.0 tdi 170 cv

7 900 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Sot 11:31 Dyqani Makina , Fier

Audi Q7 S-Line Tetto 3.0 V6 TDI 240CV Quattro

15 900 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 100 000 - 109 999
Sot 07:40 Dyqani Makina , Fier

AUDI A6 S-LINE, VITI 2015, FULL FULL OPSION.

18 900 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Sot 07:31 Dyqani Makina , Fier

AUDI Q5, NAFTE 2.0, KAMJO AUTOMAT ,FULL EXTRA.

13 400 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Dje 21:10 Makina , Fier

SHITET AUDI A4

8 700 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Dje 21:02 Makina , Fier

SHITET AUDI A4

4 500 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Dje 20:21 Makina , Fier

Audi a4 Sline shitet

8 300 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 200 000 - 249 999

MerrJep.al- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.al plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të reklamave në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.al.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi. Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Makina, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Apartamente, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Soba druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera reklamash.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.al janë Disqe Goma Spasi, DES Real Estate, Tirana Real Estate, R&R Computer Service, Alba-TECH, SOLE Travel, Lerei Music Shop dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.al. Më shumë se 800.000 njoftime janë duke u prezantuar në MerrJep.al! Këtu, ju mund të gjeni gjithçka! Shitja e makinave, marrja me qira e apartamenteve, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.al në baza ditore!


Shitja dhe Blerja Makina në MerrJep.al


Nëse, gjatë kërkimin tuaj | Të gjitha | Makina | Audi | Fier juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një njoftim me të cilin do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një njoftim me titull " Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë) ", ose hidhni një vështrim të gjitha njoftimeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një njoftim me titull "Për shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)" , dhe prisni që të kontaktoheni nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.al është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.al me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione