Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

Audi A4 ne Shitje | Njoftimet ne Gjithe Shqiperine


Njoftimet per Audi A4 ne Shitje. Gjej mijera oferta per Audi ne shitje ne Gjithe Shqiperine. Shiko njoftimet per Audi A4 ne shitje, apo modele tjera si: Audi A5, Audi A6, Audi Q3, Audi Q7, Audi RS3, Audi RS4, dhe shumë të tjera ne shitje. Filtro njoftimet apo kerko ne kutine e kerkimit dhe gjej oferten ideale per Audi A4 ne shitje ne Gjithe Shqiperine.23 Maj 16:25
Linku:
Makina , Durrës

Audi a 4

8 800 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 08:42
Linku:
Dyqani Makina , Tiranë

AUDI A4 (PREMIUM PLUS ), S-LINE ,2014 ,SHUME E PASTER!!

1 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
Dje 21:55
Linku:
Makina , Tiranë

⭕️⭕️⭕️SHITET URGJENT AUDI A4 2.0TFSI 2013⭕️⭕️⭕️

9 500 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2013
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Dje 20:38
Linku:
Dyqani Makina , Tiranë

Audi A4 quattro (4X4) benzine

Viti: 2018
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
04 Qer 05:20
Linku:
Makina , Tiranë

Audi A4 ne shitje

1 800 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 190 000 - 199 999

Sot 01:41 Makina , Tiranë

AUDI A4 AUTOMAT 1.8 BENZIN 2007 ZVICRA

3 900 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2007
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 01:30 Makina , Tiranë

Audi A4 . 2.0 nafte. Automat 2014

11 800 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
Sot 00:36 Makina , Tiranë

Audi A4 Quatrro S line 2014

13 900 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
Sot 00:32 Makina , Tiranë

Audi A4, Gjermane, Zhurm me pult, 261hp

8 200 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 00:29 Makina , Durrës

Audi A4 2.0i Benzine+Gaz Automat

5 499 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Dje 23:41 Makina , Tiranë

Audi A4

7 500 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 23:20 Dyqani Makina , Kukës

AUDI A4 2.0TDI AUTOMAT S-Line sapo ardhur

8 500 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 23:14 Makina , Tiranë

SHITET AUDI A4 S-line, Viti 2012 2.0TFSI.

9 000 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2012
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Dje 23:11 Dyqani Makina , Kukës

AUDI A4 2.0TDI AUTOMAT S-Line

7 500 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 22:54 Makina , Durrës

Makina me Qera me lire se kudo

15 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 70 000 - 74 999
Dje 22:41 Makina , Elbasan

⭕️⭕️⭕️AUDI A4 ⭕️⭕️⭕️

6 900 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Dje 22:23 Makina , Fier

Okazion

5 000 EUR

Dje 22:11 Makina , Lezhë

Audi A4 2.0TDI AUTOMAT 8G

8 300 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
Dje 21:56 Makina , Krujë

Audi A4 - 2011

8 000 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Dje 21:56 Makina , Tiranë

Shitet Audi A4 2.0 TDI 8G 123,000 km viti 2013.

11 800 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 120 000 - 129 999
Dje 21:56 Makina , Tiranë

AudiA4 1.9 suuuuper ekonomic

4 399 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Dje 21:55 Makina , Tiranë

AUDI A4 2.0 TDI S-Line LED INDIVIDUAL KEYLESS GO FULL -13

Viti: 2013
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Dje 21:55 Makina , Tiranë

Audi A4 2013 naft 2.0 Automat okazion 11500 euro

11 500 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 0 - 4 999
Dje 21:55 Makina , Tiranë

Audi A4 2017 naft 2.0 Manual KM 164 okazion 16500 euro okaz

16 500 EUR

Viti: 2017
Kilometrazha: 0 - 4 999
Dje 21:55 Makina , Elbasan

Audi A4 2.0 Nafte 2009 Automat

7 900 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 21:55 Makina , Tiranë

⭕️⭕️⭕️SHITET URGJENT AUDI A4 2.0TFSI 2013⭕️⭕️⭕️

9 500 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2013
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Dje 21:55 Makina , Tiranë

Shitet Audi A4, Benzine+Gaz - Okazion

9 500 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Dje 21:54 Makina , Tiranë

Audi a4 2.5 TDI AUTOMAT

3 200 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
Dje 21:54 Makina , Elbasan

Audi A4 2.0 nafte 2011 Automat

7 500 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Dje 21:54 Makina , Fier

Audi A4 2013

11 400 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
Dje 21:54 Dyqani Makina , Kavajë

OKAZION!AUDI A4 2.0TDI Quattro Dynamic FULL 14

Viti: 2014
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Dje 21:54 Dyqani Makina , Kavajë

OKAZION!AUDI A4 2.0TDI FULL OPTION 14

Viti: 2014
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Dje 21:54 Makina , Tiranë

Audi A4

8 300 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Dje 21:51 Makina , Tiranë

Audi A4, 1.9 tdi

2 200 EUR

Viti: 1999
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Dje 21:15 Makina , Vlorë

Audi A4 - 3.0 TFSI Viti 2013

14 849 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2013
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Dje 20:55 Makina , Durrës

BLEJ MAKINA

2 000 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 70 000 - 74 999
Dje 20:38
Linku:
Dyqani Makina , Tiranë

Audi A4 quattro (4X4) benzine

Viti: 2018
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 19:38 Makina , Tiranë

Audi A4 1.8 Benzn Automat Sport 0684733356

9 500 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 19:38 Makina , Tiranë

Audi A4 2.0 Naft

11 500 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Dje 19:30 Makina , Lushnjë

AUDI A4 ,ME NAFTE ,KAMBJO AUTOMAT

7 300 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Dje 19:11 Makina , Tiranë

Audi A4 2013 Super Full

12 500 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Dje 18:58 Makina , Durrës

Audi A4 Viti 2004 Motorr 2.0 Benzin Kamje Automat me dogan

3 700 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
Dje 18:49 Makina , Tiranë

Okazion Audi A4 Avant Quattro 2.0 benzine- super gjendje!!

6 210 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2009
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 18:45 Makina , Tiranë

Audi A4 s-line 3.0 Quattro

11 700 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 18:18 Makina , Fier

AUDI A4 2.0 BENZIN 2014 FULL OPSION

11 300 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2014
Kilometrazha: 120 000 - 129 999
Dje 18:11 Makina , Fier

Shitet Audi A4 2.5 TDIviti 2003,Kamio Automat,Letra te prera

Viti: 2004
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 18:04 Makina , Lushnjë

��Audi A4 ��

Viti: 2007
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Dje 17:39 Makina , Tiranë

AUDI A4 2.0 NAFT 2006 FULL OPSION

5 890 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2006
Kilometrazha: 0 - 4 999
Dje 17:39 Dyqani Makina , Fier

Audi A4 35 TDI Business Sport viti 2019 170cv S-troni

25 900 EUR

Viti: 2019
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
Dje 17:39 Dyqani Makina , Fier

Audi A4 S-LINE ▫️viti 2009 ▫️2.0 tdi 170 cv

7 900 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Dje 17:35 Makina , Fier

Shitet AUDI A4

1 LEK

Viti: 2000
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
Dje 17:26 Dyqani Makina , Elbasan

Audi A4 2.0 tfsi Quattro

8 900 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Dje 17:14 Makina , Tiranë

Shitet Audi s4

1 111 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 100 000 - 109 999
Dje 16:46 Makina , Lezhë

Audi A4 Benzine Ndrrohet

4 990 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 16:38 Dyqani Makina , Vlorë

AUDI A4 S-line �� AUTO PENTA ��

5 500 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 250 000 - 299 999

Kerkoni per Audi A4 ne Shitje? Gjej mijera njoftime ne MerrJep.al per Audi te ndryshme ne shitje. Blini apo shisni Audi ne tregun me te madhe online MerrJep.al.a


Gjej Audi A4 ne Shitje


Mijera oferta per Audi A4 ne shitje. Eksploro njoftimet ne MerrJep.al dhe gjej ofertn ideale per ju. Shiko njoftimet per Audi A4 ne shitje apo modele tjera te Audi si: Audi A5, Audi A6, Audi Q3, Audi Q7, Audi RS3, Audi RS4, Audi RS6, Audi A7, Audi S1, Audi S2, Audi S3, dhe shume modele te tjera ne shitje. Filtro njoftimet apo kerko ne kutine e kerkimit dhe gjej oferten ideale per Audi A4 ne shitje ne Gjithe Shqiperine.


Shit Audi A4 ne MerrJep.al


Keni Audi A4 te perdorur apo te re qe deshironi te shisni? Krijo njoftime shpejt dhe leht ne MerrJep.al dhe gjej bleresit e interesuar ne mesin e mijera vizitoreve. Shperndaj njoftime dhe behu pjese e mijera shitesve ne tregun me te madhe online.


Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione