Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

Makina Në shitje (Shitet, Shes) në Fier

Acura , 29
Aixam , 5
Alfa Romeo , 302
Alpina , 3
Artega , 5
Audi , 2734
BAIC , 3
Bentley , 4
BMW , 1564
Buick , 1
Cadillac , 16
Chevrolet , 85
Chrysler , 65
Citroën , 551
Dacia , 8
Daewoo , 38
Daihatsu , 17
Dodge , 27
Ferrari , 4
Fiat , 1460
Ford , 3422
GMC , 4
Grecav , 4
Honda , 119
Hummer , 1
Hyundai , 293
Infiniti , 5
Isuzu , 11
Jaguar , 82
Jeep , 128
Kia , 97
KTM , 1
Lada , 2
Lancia , 183
Land Rover , 380
Lexus , 2
Lincoln , 8
Maserati , 6
Maybach , 1
Mazda , 151
Mercedes-Benz , 11591
MG , 6
MINI , 108
Mitsubishi , 266
Morgan , 1
Nissan , 546
Opel , 2173
Peugeot , 744
Piaggio , 3
Pontiac , 3
Porsche , 135
Proton , 1
Renault , 952
Rover , 33
Saab , 22
Seat , 320
Škoda , 127
Smart , 312
Ssangyong , 28
Subaru , 10
Suzuki , 110
Tata , 7
Tesla , 1
Toyota , 1027
TVR , 3
VW Volkswagen , 4193
Volvo , 149
Wiesmann , 2
Zastava , 5

Ka shumë njoftime të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.al, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe,kategori Makina,ose lokacione Fier,MerrJep.al është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë njoftime të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për reklamim, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha njoftimet bazuar në kërkimin tuaj Në shitje (Shitet, Shes) | Makina | Fier ose regjistroni një njoftime tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.al.

Dje 11:54
Linku:
Makina , Fier

Hyundai 2.0 Gaz 2014

8 200 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 110 000 - 119 999
Dje 14:25
Linku:
Dyqani Makina , Fier

Mercees E350CDI AMG Line Distronic+ Full

Viti: 2010
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Shitësit të Besuar
01 Tet 21:18
Linku:
Makina , Fier

ML 350 Bluetec Mercedes-Benz

18 000 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Dje 14:25
Linku:
Dyqani Makina , Fier

okazion RENAULT ESPACE 2011 AUTOMATIKE 7vende

Viti: 2011
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Shitësit të Besuar
Dje 14:25
Linku:
Dyqani Makina , Fier

Mercedes C200 CDI Automatike PERFEKT 2009

Viti: 2009
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Shitësit të Besuar

Sot 04:33 Makina , Fier

✅��Nisan Qashqai Automatike 1.6 Nafte 2016 150.000 Km

14 800 EUR

Viti: 2016
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
Sot 04:02 Makina , Fier

Audi a3 2.0 Tdi Automatik

5 300 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 03:16 Makina , Fier

Super

2 900 LEK

Viti: 2005
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 02:15 Makina , Fier

Mercedes Benz E-Class E350 4MATIC AMG Panorama

13 500 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
Sot 00:29 Makina , Fier

Audi

1 EUR

Viti: 2016
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
Sot 00:10 Makina , Fier

OKAZIONNN !!MERCEDEZ GLK 220 !! MUNDESI NDRIMI !!!

Viti: 2011
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
Sot 00:09 Makina , Fier

OKAZIONNNN !!! TIGUAN 200 FULL PANORAMA !! MUNDESI NDRIMI !!

Viti: 2012
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
Sot 00:08 Makina , Fier

OKAZIONNNN !! TOYOTA YARIS 1.4 DIEZEL ! MUNDESI NDRIMI !!

Viti: 2012
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
Sot 00:07 Makina , Fier

SUPER OKAZION I 48 ORE ! JAGUAR X TYPE !! MUNDESI NDRIMI !!!

Viti: 2001
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
Dje 23:37 Makina , Fier

Toyota Auris 1.4 diesel 11/2009

5 600 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Dje 23:21 Makina , Fier

���� Mercedes Evo E320 Cdi Sport Packet

7 700 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Dje 23:21 Makina , Fier

���� Mercedes E350 CDI 2010 Super Gjendje

11 700 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Dje 23:13 Makina , Fier

Shitet mitsubishi Outlander viti 2009 sapo ardhur Zvicra

850 000 LEK

Viti: 2010
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Dje 23:12 Makina , Fier

PJES PER JEEP WRANGLER VITI 2007 - 2018

1 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Dje 23:12 Makina , Fier

TIRAN ASTIR TIGUAN VITI 2012 BENZIN 2.0 SAPO TARGUAR

9 200 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Dje 23:12 Makina , Fier

BMW X5 VITI 2016 NAFT 3.5 SAPO TARGUAR

28 900 EUR

Viti: 2016
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Dje 23:02 Makina , Fier

‼️Citroen C5 1.6 Nafte ‼️

4 900 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 23:01 Makina , Fier

‼️ML350 GRAND EDITION FULL ‼️

13 500 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Dje 23:00 Makina , Fier

‼️E550 FULL PANORAMIC ‼️

13 500 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Dje 22:47 Makina , Fier

E Class 550 2011

12 799 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Dje 22:44 Makina , Fier

MB ML 350 pa taks luksi diesel gjermanie ����

10 700 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
Dje 22:44 Makina , Fier

E350 Amg line diesel super full panorama

11 300 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Dje 22:41 Makina , Fier

SHITET FUGON 8+1 VENDE, BENZIN +GAS

15 999 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
Dje 22:31 Makina , Fier

Benz GLE 63s AMG 4matic FULL ��������������������

53 500 EUR

Viti: 2017
Kilometrazha: 120 000 - 129 999
Dje 22:09 Makina , Fier

�������� c class benz

10 500 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
Dje 22:08 Makina , Fier

C300 AMG line full panoram me dogan paguar super gjendje

11 300 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
Dje 22:08 Makina , Fier

A8 2014 3.0 DIESEL Full Matrix ftoheje ngroheje masazh +NDRR

21 500 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
Dje 22:07 Dyqani Makina , Fier

VOLKSWAGEN CADDY 1.6 ZVICRA CH

5 400 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Dje 22:06 Dyqani Makina , Fier

MERCEDES BENZ C220 BLUETEC 4MATIC FULL

21 900 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Dje 22:06 Dyqani Makina , Fier

TOYOTA AURIS 1.4 D4D AUTOMAT ZVICRA CH

6 800 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 110 000 - 119 999
Dje 22:06 Dyqani Makina , Fier

PEUGOT 207 1.4I 2011 ZVICRA CH

3 800 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
Dje 22:05 Dyqani Makina , Fier

VW TIGUAN 2.0 TDI 2016 FUL 4MOTION AUTOMATIKE

15 500 EUR

Viti: 2016
Kilometrazha: 110 000 - 119 999
Dje 22:05 Dyqani Makina , Fier

VOLKSWAGEN TIGUAN 2.0 TDI AUTOMATIKE ZVICRA

12 900 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Dje 22:05 Dyqani Makina , Fier

VOLKSWAGEN GOLF 2.0 TDI 2014 FULL

12 999 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
Dje 22:04 Dyqani Makina , Fier

FORD KUGA 2.0 TITANIUM

7 700 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Dje 22:04 Dyqani Makina , Fier

VOLVO XC60 2.4 R-DESINGFULL ZVICRA CH

11 200 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Dje 21:49 Makina , Fier

Mercedes C-300 250 kuaj 2016 tel.0694748896

23 500 EUR

Viti: 2016
Kilometrazha: 70 000 - 74 999
Dje 21:49 Makina , Fier

SHITET OSE NDRROHET E CLASS

8 500 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
Dje 21:37 Makina , Fier

�� Mercedes Benz E Class 200 Cdi Diesel Blueefficiency

12 500 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Dje 21:36 Makina , Fier

SHITET TOYOTA RAV4 2.2 DIESEL VITI 2008

6 000 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 21:35 Makina , Fier

Ford Fiesta 1.6 Diesel

4 500 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Dje 21:32 Makina , Fier

Vw Passat 2.0 Tdi 170 cv super Confortline Full Option

5 500 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Dje 21:31 Makina , Fier

Audi Q5 Tdi 2014

17 800 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
Dje 21:27 Makina , Fier

Alfa Romeo 147

2 000 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 21:24 Makina , Fier

BMW seria 1 okazion

4 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2008
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Dje 21:14 Makina , Fier

Opel Astra 2005. 1.7 Nafte

2 400 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 21:13 Makina , Fier

BMW SERIA 3 FULL 2.0 DIEZEL AUTO.AT VITI 2015

10 500 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
Dje 21:13 Makina , Fier

PORSCHE CAYENNE S 4.8 BENZIN

18 500 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2012
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Dje 21:11 Makina , Fier

Audi Q7 3.0 TDI Full Mundesi Nderrimi

14 200 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 200 000 - 249 999

MerrJep.al- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.al plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të reklamave në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.al.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi. Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Makina, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Apartamente, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Soba druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera reklamash.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.al janë Disqe Goma Spasi, DES Real Estate, Tirana Real Estate, R&R Computer Service, Alba-TECH, SOLE Travel, Lerei Music Shop dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.al. Më shumë se 800.000 njoftime janë duke u prezantuar në MerrJep.al! Këtu, ju mund të gjeni gjithçka! Shitja e makinave, marrja me qira e apartamenteve, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.al në baza ditore!


Shitja dhe Blerja Makina në MerrJep.al


Nëse, gjatë kërkimin tuaj | Në shitje (Shitet, Shes) | Makina | Fier juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një njoftim me të cilin do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një njoftim me titull " Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë) ", ose hidhni një vështrim të gjitha njoftimeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një njoftim me titull "Për shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)" , dhe prisni që të kontaktoheni nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.al është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.al me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione