OKAZION

2 500 EUR

Shitet nga: Polo 09 Sht 08:00 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Lloji i njoftimit
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Viti
Transmetuesi
Kilometrazha
Karburanti
Ngjyra
E hirit
Komuna
Tiranë
Struktura e veturës
Veturë e vogël
Prodhuesi
VW Volkswagen
Modeli
Polo
Shitet Wolsvagen Polo Viti 2003 Nafte 1.4 e targuar me letra te prera, ne gjendje shum te mire motorrike si dhe xhenerike, 4- Goma te reja te sapo vena si dhe konvergjence, Cmimi OKAZION 2.500 Euro...
Leaflet
Në fillim