Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

VW Volkswagen Polo ne Shitje | Njoftimet ne Gjithe Shqiperine


Mijera njoftime për VW Volkswagen Polo në Shitje me çmimet më të volitshme. Gjej VW Volkswagen Passat, Passat cc, Golf 5, Golf 6, Touran, Touareg dhe shumë të tjerë në shitje. Shiko njoftimet për VW Volkswagen Polo në shitje me ofertat me të mira në MerrJep.al. Filtro njoftimet apo kerko njoftime dhe gjej VW Volkswagen Polo ne shitje me ofertat me te mira. Blini dhe Shisni makina ne MerrJep.al shpejt dhe leht.Sot 08:55 Makina , Durrës

Shitet VW Polo 1.6 nafte viti 2010

5 200 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 08:42 Dyqani Makina , Durrës

Polo 1.6 Naft

6 400 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Online Shitësit të Besuar
Sot 08:42 Makina , Tiranë

POLO

4 800 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 110 000 - 119 999
Shitësit të Besuar
Sot 08:39 Dyqani Makina , Durrës

Polo 1.4 Benzin

5 400 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
Online Shitësit të Besuar
Sot 08:39 Makina , Durrës

Vw polo 1.6 TDI ( privat ) okaziooon pak dittt

5 499 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 08:37 Dyqani Makina , Durrës

����VW POLO LIFE 1.2 BENZIN MANUAL VITI 2014����

5 800 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 120 000 - 129 999
Shitësit të Besuar
Sot 08:37 Makina , Tiranë

VW POLO 1.4 TDI

3 500 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Online
Sot 08:37 Makina , Tiranë

Shitet polo 1.6 nafte viti 2009

4 500 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2009
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
Sot 08:34 Makina , Durrës

VW polo 1.2tdi

4 800 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2011
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
Sot 08:34 Makina , Tiranë

Makina me Qera "ORA"

Viti: 2009
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
Sot 07:39 Makina , Fier

VW POLO

4 900 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Dje 20:53 Makina , Tiranë

Shitet Polo 1.2 benzin/gaz super gjendje

2 150 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 20:14 Makina , Tiranë

Volzwagen polo 1.6 TDI 2014

8 000 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Dje 19:30 Makina , Tiranë

Ndrohet Polo 1.4 Benzin/Gaz Automat 2007 Euro4

5 299 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Dje 18:42 Makina , Tiranë

Shitet Volkswagen Vw Polo 1.6 TDI 2011

6 100 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Shitësit të Besuar
Dje 18:40 Makina , Tiranë

Polo 1.9

1 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2005
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
Shitësit të Besuar
Dje 18:38 Makina , Durrës

VW Polo 1.4Nafte Manuale , Highline

Viti: 2008
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 18:17 Dyqani Makina , Tiranë

VW,Polo 2010 1.6 nafte

6 800 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Shitësit të Besuar
Dje 18:18 Makina , Kavajë

Polo 1.2 nafte

Viti: 2012
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Dje 17:43 Makina , Tiranë

Vw polo 1.0 B Gaz viti 2000

1 999 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Dje 17:26 Makina , Tiranë

OKAZIONNN POLO 1.2 TDI

4 800 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2011
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
Dje 16:43 Makina , Durrës

Polo 1.4 TDI

2 899 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2008
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
Dje 15:24 Makina , Tiranë

Polo 1.6 Nafte

5 300 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Dje 14:30 Makina , Fier

Okazion polo automatike benzin gaz

4 300 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Dje 13:12 Makina , Tiranë

POLO 1.2 NAFT 2012 GTI SUPER GJENDJE

6 200 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2012
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 13:09 Makina , Tiranë

POLO 1.4 NAFT 2006 SUPER GJENDJE

3 490 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2006
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 12:47 Makina , Durrës

Polo gti

3 900 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
Dje 11:39 Dyqani Makina , Tiranë

VW Polo 1.4 Kamjo Automatike

3 999 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 120 000 - 129 999
Shitësit të Besuar
Dje 11:00 Makina , Tiranë

��VW POLO��

3 200 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
Dje 09:36 Makina , Berat

Polo me klima

3 000 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
Dje 08:30 Makina , Tiranë

Shiitet

3 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2008
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Dje 07:42 Makina , Kukës

WV POLO 2016

5 400 EUR

Viti: 2016
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Dje 03:53 Makina , Durrës

VOLKSWAGEN POLO OKAZION

3 600 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
Online
Dje 03:52 Makina , Elbasan

SHITET VW POLO

3 600 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
Online
Dje 03:52 Makina , Tiranë

OKAZION VW POLO

3 600 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
Online
28 Nën 21:13 Makina , Durrës

Polo Viti 2020 Motorr 1.6 Diesel Me Dogan

13 950 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2020
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
28 Nën 19:43 Makina , Vlorë

Polo R-Line

8 200 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
28 Nën 18:22 Makina , Fier

Vw Polo

2 600 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
28 Nën 18:15 Makina , Fier

Volkswagen Polo 1.6 TDI ⁣•Viti 2010 •Nafte

Viti: 2010
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
28 Nën 18:13 Makina , Fier

Volkswagen Polo 1.6 TDI ⁣•Viti 2010 •Nafte

Viti: 2010
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
28 Nën 17:48 Makina , Tiranë

VW POLO 1.4 naft MANUAL MUNDESI NDERRIMI

3 400 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
28 Nën 17:44 Makina , Tiranë

Polo - 1.2 nafte

5 000 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
28 Nën 17:41 Makina , Tiranë

Polo - 1.6 nafte

5 100 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
28 Nën 12:01 Makina , Korçë

Shitet polo

3 500 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
28 Nën 11:46 Makina , Vlorë

������OKAZION������

2 800 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
28 Nën 11:22 Makina , Shkodër

Okazion-polo 1.4 nafte

2 700 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
28 Nën 11:13 Makina , Durrës

Volkswagen Polo 1.4 Nafte

4 700 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
28 Nën 11:04 Dyqani Makina , Tiranë

VW Polo 1,6 Tdi 2012 Germany

6 999 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
Shitësit të Besuar
28 Nën 09:52 Makina , Shkodër

����VW POLO 1.2 NAFTE 2012

5 500 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
28 Nën 08:07 Makina , Tiranë

Polo 2002 1.9 naft

2 500 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 25 000 - 29 999

Jeni duke kërkuar për VW Volkswagen Polo në shitje? Shiko njoftimet për VW Volkswagen Polo në shitje me ofertat më të mira. Kerko njoftime dhe gjej Golf në shitje në Gjithë Shqipërinë. Blej apo shit makina në tregun me të madhë online - MerrJep.al.


Gjej VW Volkswagen Polo në Shitje


Eksploro njoftimet në MerrJep.al dhe gjej VW Volkswagen Polo në shitje në Gjithë Shqipërinë me ofertat më të mira. Shiko njoftimet për VW Volkswagen Polo,Volkswagen Passat, Passat cc, Golf 5, Golf 6, Touran, Touareg, Golf 4 dhe shumë të tjerë në shitje me çmimet më të volitshme. Kerko njoftime dhe gjej VW Volkswagen Polo që të përshtatet. Filtro njoftimet apo kerko ne kutine e kerkimit dhe gjej ofertat me te mira. Blej Polo ne Merrjep.al.


Shit VW Volkswagen Polo


Keni VW Volkswagen Polo që dëshironi te shisni? Krijo njoftime ne MerrJep.al dhe gjej bleresit e interesuar ne mesin e mijera vizitoreve. Shperndaj njoftime dhe shit Polo shpejt dhe lehte.


Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione