Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

Të përdorura VW Volkswagen Polo Të gjitha në Tiranë

Ka shumë njoftime të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.al, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe,kategori Makina,ose lokacione Tiranë,MerrJep.al është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë njoftime të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për reklamim, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha njoftimet bazuar në kërkimin tuaj Të gjitha | Makina | VW Volkswagen Polo | Tiranë ose regjistroni një njoftime tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.al.

Sot 01:45
Linku:
Auto sallon Makina  ·  VW Volkswagen  ·  Polo  ·  Tiranë

��2013 - Volkswagen Polo 1.6 TDI BMT

7 700 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Shitësit të Besuar

Sot 01:45
Linku:
Auto sallon Makina  ·  VW Volkswagen  ·  Polo  ·  Tiranë

��2013 - Volkswagen Polo 1.6 TDI BMT

7 700 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Shitësit të Besuar
Dje 23:13 Makina  ·  VW Volkswagen  ·  Polo  ·  Tiranë

VW POLO

1 500 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Dje 20:49 Makina  ·  VW Volkswagen  ·  Polo  ·  Tiranë

Volkswagen Polo 1.6 TDI 160.000 km origjinale!

4 700 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2010
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
Dje 20:31 Makina  ·  VW Volkswagen  ·  Polo  ·  Tiranë

Sapoardhur gati per targa “Polo viti 2014” automat

7 400 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Dje 15:28 Makina  ·  VW Volkswagen  ·  Polo  ·  Tiranë

Volkswagen polo 1.6 Diesel

4 800 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2010
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Dje 14:11 Auto sallon Makina  ·  VW Volkswagen  ·  Polo  ·  Tiranë

Germany Polo 1,6 TDI 2012

6 499 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 120 000 - 129 999
Shitësit të Besuar
Dje 13:19 Makina  ·  VW Volkswagen  ·  Polo  ·  Tiranë

VW POLO 1.6 TDI

4 000 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Dje 10:44 Auto sallon Makina  ·  VW Volkswagen  ·  Polo  ·  Tiranë

Autoveture

4 800 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Shitësit të Besuar
Dje 08:41 Auto sallon Makina  ·  VW Volkswagen  ·  Polo  ·  Tiranë

VW POLO VITI 2015 1.4 NAFTE AUTOMATIKE

8 900 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
Online Shitësit të Besuar
Dje 08:40 Auto sallon Makina  ·  VW Volkswagen  ·  Polo  ·  Tiranë

VW POLO VITI 2013 1.6 NAFTE AUTOMATIKE

8 400 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Online Shitësit të Besuar
Dje 08:36 Auto sallon Makina  ·  VW Volkswagen  ·  Polo  ·  Tiranë

VW POLO VITI 2015 1.4 NAFTE AUTOMATIKE

9 000 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Online Shitësit të Besuar
Dje 08:17 Auto sallon Makina  ·  VW Volkswagen  ·  Polo  ·  Tiranë

VW POLO VITI 2015 1.6 NAFTE AUTOMATIKE

9 000 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
Online Shitësit të Besuar
14 Qer 23:52 Auto sallon Makina  ·  VW Volkswagen  ·  Polo  ·  Tiranë

Polo 1.6 Benzin Gaz fabrike

6 900 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Shitësit të Besuar
14 Qer 16:31 Makina  ·  VW Volkswagen  ·  Polo  ·  Tiranë

VW polo 2015��1.4 nafte

9 500 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 70 000 - 74 999
13 Qer 21:52 Makina  ·  VW Volkswagen  ·  Polo  ·  Tiranë

POLO 2016

5 000 EUR

Viti: 2016
Kilometrazha: 120 000 - 129 999
13 Qer 17:21 Auto sallon Makina  ·  VW Volkswagen  ·  Polo  ·  Tiranë

Auto fortuzi

5 000 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Shitësit të Besuar
13 Qer 17:17 Auto sallon Makina  ·  VW Volkswagen  ·  Polo  ·  Tiranë

Auto fortuzi

7 800 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
Shitësit të Besuar
12 Qer 22:13 Makina  ·  VW Volkswagen  ·  Polo  ·  Tiranë

Volkswagen Polo 1.6 diesel 2011

5 432 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
12 Qer 16:13 Makina  ·  VW Volkswagen  ·  Polo  ·  Tiranë

MAKINA EKONOMIKE ME QERA

20 EUR / ditë

Viti: 2005
Kilometrazha: 0 - 4 999
12 Qer 13:09 Makina  ·  VW Volkswagen  ·  Polo  ·  Tiranë

OKAZION POLO 2012

4 500 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
12 Qer 09:31 Makina  ·  VW Volkswagen  ·  Polo  ·  Tiranë

Polo 2013

1 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
11 Qer 18:39 Makina  ·  VW Volkswagen  ·  Polo  ·  Tiranë

Shitet nderrohet vw polo me turan 7 vende

3 200 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
11 Qer 16:09 Makina  ·  VW Volkswagen  ·  Polo  ·  Tiranë

SHITET POLO R LINE OKAZION

Viti: 2015
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
11 Qer 12:43 Auto sallon Makina  ·  VW Volkswagen  ·  Polo  ·  Tiranë

Volkswagen Polo 2020

12 000 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2020
Kilometrazha: 75 000 - 79 999
Shitësit të Besuar
11 Qer 12:40 Makina  ·  VW Volkswagen  ·  Polo  ·  Tiranë

Polo 1.4 Benzin gaz

3 800 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
11 Qer 11:39 Makina  ·  VW Volkswagen  ·  Polo  ·  Tiranë

Shitet Polo 1.6 Nafte Automat 2013

Viti: 2013
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
11 Qer 11:39 Makina  ·  VW Volkswagen  ·  Polo  ·  Tiranë

Polo R-Line 1.6 Automat 2013

7 690 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
10 Qer 16:07 Auto sallon Makina  ·  VW Volkswagen  ·  Polo  ·  Tiranë

Vw polo

4 200 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Shitësit të Besuar
10 Qer 16:07 Auto sallon Makina  ·  VW Volkswagen  ·  Polo  ·  Tiranë

Vw polo

4 200 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Shitësit të Besuar
10 Qer 10:29 Auto sallon Makina  ·  VW Volkswagen  ·  Polo  ·  Tiranë

VW POLO

2 800 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2003
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Shitësit të Besuar
09 Qer 11:11 Makina  ·  VW Volkswagen  ·  Polo  ·  Tiranë

Polo 2013

1 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
09 Qer 01:41 Makina  ·  VW Volkswagen  ·  Polo  ·  Tiranë

Shitet VW Polo.

5 500 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
07 Qer 18:56 Makina  ·  VW Volkswagen  ·  Polo  ·  Tiranë

SHITET

2 300 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
06 Qer 19:01 Makina  ·  VW Volkswagen  ·  Polo  ·  Tiranë

Polo 1.2 Nafte Okazion

4 300 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
06 Qer 16:54 Makina  ·  VW Volkswagen  ·  Polo  ·  Tiranë

Polo 1.4 benzin gaz 2002

1 900 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
05 Qer 13:26 Makina  ·  VW Volkswagen  ·  Polo  ·  Tiranë

Polo 2013

1 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
04 Qer 17:04 Makina  ·  VW Volkswagen  ·  Polo  ·  Tiranë

Vw polo 1.4 tdi

3 500 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
03 Qer 11:04 Makina  ·  VW Volkswagen  ·  Polo  ·  Tiranë

Okazion

Viti: 2012
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
02 Qer 15:44 Makina  ·  VW Volkswagen  ·  Polo  ·  Tiranë

Polo

1 000 LEK

Viti: 2001
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
02 Qer 02:18 Makina  ·  VW Volkswagen  ·  Polo  ·  Tiranë

Shitet

2 250 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
01 Qer 16:59 Makina  ·  VW Volkswagen  ·  Polo  ·  Tiranë

Shitet

2 250 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
31 Maj 18:30 Makina  ·  VW Volkswagen  ·  Polo  ·  Tiranë

VW Polo 1.4 TDI

4 000 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
31 Maj 09:19 Makina  ·  VW Volkswagen  ·  Polo  ·  Tiranë

VW Polo 1.6 TDI

4 500 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
28 Maj 22:18 Makina  ·  VW Volkswagen  ·  Polo  ·  Tiranë

Shitet makine : Volkswagen Polo

6 000 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
28 Maj 15:36 Makina  ·  VW Volkswagen  ·  Polo  ·  Tiranë

!!SHITET!! Polo 2007 1.2

3 800 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
28 Maj 14:41 Makina  ·  VW Volkswagen  ·  Polo  ·  Tiranë

Polo Automat Benzin-Gaz

5 700 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
27 Maj 18:56 Auto sallon Makina  ·  VW Volkswagen  ·  Polo  ·  Tiranë

VW POLO 1.6 NAFTE AUTOMATIK KLIMA 2013

7 999 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
Shitësit të Besuar
27 Maj 17:06 Makina  ·  VW Volkswagen  ·  Polo  ·  Tiranë

Polo

1 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
27 Maj 11:54 Makina  ·  VW Volkswagen  ·  Polo  ·  Tiranë

Okazion- cmim i diskutueshem

Viti: 2015
Kilometrazha: 100 000 - 109 999
26 Maj 20:19 Makina  ·  VW Volkswagen  ·  Polo  ·  Tiranë

Shitet Makine Modeli : Volkswagen Polo

6 000 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 200 000 - 249 999

MerrJep.al- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.al plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të reklamave në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.al.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi. Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Makina, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Apartamente, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Soba druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera reklamash.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.al janë Disqe Goma Spasi, DES Real Estate, Tirana Real Estate, R&R Computer Service, Alba-TECH, SOLE Travel, Lerei Music Shop dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.al. Më shumë se 800.000 njoftime janë duke u prezantuar në MerrJep.al! Këtu, ju mund të gjeni gjithçka! Shitja e makinave, marrja me qira e apartamenteve, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.al në baza ditore!


Shitja dhe Blerja Makina në MerrJep.al


Nëse, gjatë kërkimin tuaj | Të gjitha | Makina | VW Volkswagen Polo | Tiranë juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një njoftim me të cilin do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një njoftim me titull " Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë) ", ose hidhni një vështrim të gjitha njoftimeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një njoftim me titull "Për shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)" , dhe prisni që të kontaktoheni nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.al është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.al me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Web-faqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e web-faqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione