VW Golf 4 -99

2 700 EUR

Shitet nga: tani 24 Mar 09:16 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Iute

Blej këtë makinë për 12 140 LEK / muaj

From
Store
Viti
Transmetuesi
Kilometrazha
Karburanti
Ngjyra
E zezë
Komuna
Shkodër
Struktura e veturës
Hatchback
Modeli
Golf
Shes golf 4 me dokumeta dhe sherbime te kryera full optional
Leaflet
Në fillim