Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

Të përdorura VW Volkswagen Të gjitha në Shkodër

Golf , 1837
Passat , 697
T3 , 6
T4 , 4
T5 , 16
T6 , 8
181 , 4
Amarok , 2
Beetle , 14
Bora , 35
Caddy , 143
CC , 35
Crafter , 18
e-Golf , 6
Eos , 5
Fox , 2
ID.4 , 1
Jetta , 34
Käfer , 3
LT , 29
Lupo , 30
Phaeton , 26
Polo , 226
Scirocco , 3
Sharan , 162
T1 , 1
T2 , 4
Taro , 1
Tiguan , 52
Touareg , 80
Touran , 407
up! , 4
Vento , 4

Ka shumë njoftime të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.al, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe,kategori Makina,ose lokacione Shkodër,MerrJep.al është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë njoftime të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për reklamim, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha njoftimet bazuar në kërkimin tuaj Të gjitha | Makina | VW Volkswagen | Shkodër ose regjistroni një njoftime tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.al.

02 Qer 14:07
Linku:
Makina , Shkodër

Caddy 1.6 Nafte

10 900 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
01 Qer 22:02
Linku:
Makina , Shkodër

Tiguan 2.0 TDI 2013

12 000 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 18:02
Linku:
Makina , Shkodër

Golf 6 2.0 TDI Higline Full Option Automat ��OKAZION��

7 300 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 200 000 - 249 999

Sot 00:11 Makina , Shkodër

Golf 5

3 850 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 30 000 - 34 999
Dje 22:26 Makina , Shkodër

Touran 2.0 TDI automat

9 700 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Dje 22:13 Makina , Shkodër

Shitet

6 000 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 19:09 Makina , Shkodër

Golf Automat

5 200 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 18:48 Makina , Shkodër

Golf 5 // 1.9 Naft

3 800 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 0 - 4 999
Dje 18:34 Makina , Shkodër

Shitet vw passat cc 2.0 tdi 4x4 '15

13 500 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
Dje 18:12 Makina , Shkodër

Shitet OKAZION VW TIGUAN 2.0 TDI SPORT 4x4 Manual v 2012

10 490 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 18:02
Linku:
Makina , Shkodër

Golf 6 2.0 TDI Higline Full Option Automat ��OKAZION��

7 300 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 17:02 Makina , Shkodër

Volkswagen Touran

10 300 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 16:59 Makina , Shkodër

GOLF PLUS

4 500 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Dje 16:55 Makina , Shkodër

PASAT

4 500 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Dje 15:32 Makina , Shkodër

SHITET

8 500 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 110 000 - 119 999
Dje 13:20 Makina , Shkodër

SHITET ✅

1 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
Dje 13:20 Makina , Shkodër

SHITET

6 700 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Dje 13:08 Makina , Shkodër

Golf 6 GTD

9 300 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 12:19 Makina , Shkodër

Shitet vw touran '07 automat

6 000 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Dje 12:02 Makina , Shkodër

SHITET GOLF5

4 500 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Dje 11:58 Makina , Shkodër

GOLF4 AUTOMAT

2 600 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Dje 11:45 Makina , Shkodër

VW GOLF 1.9 TDI VITI 2005 AUTOMAT

4 900 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 11:39 Makina , Shkodër

����VW GOLF 2.0 TDI GTD VITI 2007 AUTOMAT

5 700 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 10:51 Makina , Shkodër

Golf 5 “GT” fabrike

6 900 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
Dje 10:23 Makina , Shkodër

caddy 1.9 naft

4 500 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 10:06 Makina , Shkodër

Golf 7

Viti: 2014
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Dje 09:55 Makina , Shkodër

Vw touran 2012 AUTOMAT

11 000 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 09:55 Makina , Shkodër

Vw tiguan 2012 AUTOMAT

13 500 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 08:32 Makina , Shkodër

GOLF 6 AUTOMATIK 2.5

6 300 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 08:32 Makina , Shkodër

Golf 7 1.8 tsi 2015

8 800 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 120 000 - 129 999
02 Qer 22:26 Makina , Shkodër

TIGUAN 2.0T 2011

7 300 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
02 Qer 17:10 Makina , Shkodër

VW GOLF V 1.9 TDI

3 800 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
02 Qer 14:07
Linku:
Makina , Shkodër

Caddy 1.6 Nafte

10 900 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
02 Qer 10:48 Makina , Shkodër

Volkswagen passat

Viti: 2014
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
02 Qer 09:40 Makina , Shkodër

Golf 6 2.0 TDI 6 + R

7 100 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
02 Qer 09:40 Makina , Shkodër

❌❌ Golf 6 2.0 TDI ❌❌

7 100 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
02 Qer 09:40 Makina , Shkodër

❌❌ Golf 6 2.5 benxin ❌❌

7 200 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 80 000 - 84 999
02 Qer 09:40 Makina , Shkodër

❌❌ Golf 6 2.5 benxin motorr me zingjir ❌❌

6 800 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
02 Qer 09:40 Makina , Shkodër

❌❌ Golf 6 2.5 motorr me zingjir ❌❌

6 800 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
02 Qer 05:13 Makina , Shkodër

Touareg super full option

7 700 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
01 Qer 22:02
Linku:
Makina , Shkodër

Tiguan 2.0 TDI 2013

12 000 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
01 Qer 17:15 Makina , Shkodër

Tiguan 2012 full opsion

8 500 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
01 Qer 17:15 Makina , Shkodër

Golf 6 Automatik

6 200 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
01 Qer 14:53 Makina , Shkodër

Tiguan 2.0 TDI 2013

12 000 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
01 Qer 14:53 Makina , Shkodër

Tiguan 2.0 TDI 2013

12 000 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
01 Qer 14:52 Makina , Shkodër

VW Passat 2.0TDI 2011

9 100 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
01 Qer 14:47 Makina , Shkodër

TIGUAN 2.0 benzin+Gaz 2012

9 800 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
01 Qer 13:11 Makina , Shkodër

Passat...Automat

3 900 EUR

31 Maj 10:01 Makina , Shkodër

Shitet

4 000 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
30 Maj 19:29 Makina , Shkodër

Shitet Wolcvagen Sharon

4 500 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
30 Maj 12:16 Makina , Shkodër

⚡️GOLF 7 2015 Automatik 2.0nafte

Viti: 2015
Kilometrazha: 0 - 4 999
30 Maj 12:16 Makina , Shkodër

��GOLF 7 2.0TDI 2015 ��

13 500 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
30 Maj 10:12 Makina , Shkodër

VW passat cc

8 400 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 190 000 - 199 999

MerrJep.al- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.al plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të reklamave në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.al.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi. Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Makina, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Apartamente, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Soba druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera reklamash.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.al janë Disqe Goma Spasi, DES Real Estate, Tirana Real Estate, R&R Computer Service, Alba-TECH, SOLE Travel, Lerei Music Shop dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.al. Më shumë se 800.000 njoftime janë duke u prezantuar në MerrJep.al! Këtu, ju mund të gjeni gjithçka! Shitja e makinave, marrja me qira e apartamenteve, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.al në baza ditore!


Shitja dhe Blerja Makina në MerrJep.al


Nëse, gjatë kërkimin tuaj | Të gjitha | Makina | VW Volkswagen | Shkodër juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një njoftim me të cilin do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një njoftim me titull " Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë) ", ose hidhni një vështrim të gjitha njoftimeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një njoftim me titull "Për shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)" , dhe prisni që të kontaktoheni nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.al është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.al me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione