Shkodër | Automjete | Makina | VW Volkswagen | Golf

Ka shumë shpallje të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.al, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe,kategori Makina,ose vendndodhje Shkodër,MerrJep.al është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë njoftime të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për reklamim, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha shpalljet bazuar në kërkimin tuaj Të gjitha | Makina | VW Volkswagen Golf | Shkodër ose regjistroni një shpallje tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.al.

Sot 11:44 ,

VW golf 6.bi ful. 1.6 benzin GAZ ekonomike 2011

Historiku i makinës

5 700 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
Sot 11:06 ,

Golf 3 1.9 nafte me dokomenta te rregullta

Historiku i makinës

1 150 LEK

Viti: 1994
Kilometrazha: 110 000 - 119 999
Sot 10:08 ,

Golf 1.9 Tdi Automat ��������

Historiku i makinës

Viti: 2004
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 10:08 ,

Golf 1.9 Automat ����

Historiku i makinës

Viti: 2005
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 09:35 ,

Golf 6 automat

Historiku i makinës

6 900 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Sot 09:25 ,

Golf 6 1.6 nafte me nderrim

Historiku i makinës

5 800 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2009
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 09:15 ,

Golf 6 viti 2011 Automatik 6300€

Historiku i makinës

6 300 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
Sot 08:19 ,

golf 3 benzine gaz

Historiku i makinës

1 600 EUR

Viti: 1997
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
Sot 07:36 ,

Golf 6 automatike

Historiku i makinës

6 300 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 07:16 ,

VW Golf 6

Historiku i makinës

1 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
Sot 07:15 ,

Golf1 1.6 naftë automat

Historiku i makinës

1 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 1981
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
Sot 07:07 ,

shitet

Historiku i makinës

3 600 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Dje 21:51 ,

OKAZION VW Golf 2010 Benzin+Gaz

Historiku i makinës

7 000 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Dje 18:35 ,

Shitet Golf 6

Historiku i makinës

5 800 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
Dje 14:11 ,

Shitet Golf 5 1.9TDI SPORT

Historiku i makinës

3 700 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 13:45 ,

Golf 6 okazion

Historiku i makinës

5 300 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 11:28 ,

Golf 6

Historiku i makinës

5 800 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
Dje 09:36 ,

Shitet

Historiku i makinës

3 500 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
14 Qer 20:27 ,

Golf 6 okazion

Historiku i makinës

5 300 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
14 Qer 13:18 ,

Golf 3

Historiku i makinës

Viti: 1998
Kilometrazha: 35 000 - 39 999
14 Qer 13:00 ,

Golf 5 1.9 diesel TDI Manuale!

Historiku i makinës

3 500 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
14 Qer 12:12 ,

Mercedes C200 -05 avangarde

Historiku i makinës

4 300 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
12 Qer 22:47 ,

Golf 5 1.9 naft

Historiku i makinës

37 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
12 Qer 11:08 Dyqani ,

Shitet Golf 6 Benzine 1.6 TSI, Manuale

Historiku i makinës

6 000 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2009
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
11 Qer 16:03 ,

Shitet golf 5

Historiku i makinës

3 400 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
11 Qer 09:11 ,

Volkswage Golf City

Historiku i makinës

3 600 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
09 Qer 20:56 ,

Shite super gjendje

Historiku i makinës

2 100 EUR

Viti: 1999
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
09 Qer 20:56 ,

Golf 6 / 1.6 Naft

Historiku i makinës

3 800 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
09 Qer 14:34 ,

Golf 3 1.4 benzine

Historiku i makinës

2 000 EUR

Viti: 1997
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
09 Qer 11:28 Dyqani ,

��VW GOLF 6 1.6 HIGHLINE

Historiku i makinës

Viti: 2010
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
08 Qer 12:39 ,

Golf Sport Van 2.0

Historiku i makinës

Viti: 2014
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
08 Qer 11:34 ,

Shitet

Historiku i makinës

3 600 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
08 Qer 11:34 ,

GOLF IV 2001

Historiku i makinës

1 200 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
07 Qer 20:22 ,

Shitet golf 5

Historiku i makinës

3 700 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
07 Qer 12:22 ,

Golf 5 viti 2006 AUTOMATIK

Historiku i makinës

4 000 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
07 Qer 10:01 ,

Golf 4 Okazion

Historiku i makinës

1 LEK

Viti: 2000
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
04 Qer 18:25 ,

Shitet Golf 5 2006 1.9

Historiku i makinës

4 200 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
04 Qer 15:52 ,

Golf 4

Historiku i makinës

2 500 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
04 Qer 15:04 ,

Golf4

Historiku i makinës

2 500 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
03 Qer 18:34 ,

Shitet golf4 ne gjendje super te mire 1.9 naft

Historiku i makinës

2 300 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
02 Qer 20:38 ,

Golf 5

Historiku i makinës

Viti: 2005
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
31 Maj 23:35 ,

Golf 5 okazionn

Historiku i makinës

3 590 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
30 Maj 16:31 ,

Golf 4 ne gjendje te mire motorrike dhe xhenerike

Historiku i makinës

2 300 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
29 Maj 16:57 ,

Shitet

Historiku i makinës

4 200 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
29 Maj 11:15 ,

Shitet Wv Golf 5 look gti

Historiku i makinës

4 000 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
29 Maj 07:51 ,

VW golf 5

Historiku i makinës

3 800 LEK

Viti: 2004
Kilometrazha: 15 000 - 19 999

MerrJep.al- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.al plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të reklamave në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.al.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi. Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Makina, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Apartamente, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Soba druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera reklamash.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.al janë Disqe Goma Spasi, DES Real Estate, Tirana Real Estate, R&R Computer Service, Alba-TECH, SOLE Travel, Lerei Music Shop dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.al. Më shumë se 800.000 njoftime janë duke u prezantuar në MerrJep.al! Këtu, ju mund të gjeni gjithçka! Shitja e makinave, marrja me qira e apartamenteve, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.al në baza ditore!


Shitja dhe Blerja Makina në MerrJep.al


Nëse, gjatë kërkimin tuaj | Të gjitha | Makina | VW Volkswagen Golf | Shkodër juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një njoftim me të cilin do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një njoftim me titull " Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë) ", ose hidhni një vështrim të gjitha njoftimeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një njoftim me titull "Për shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)" , dhe prisni që të kontaktoheni nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.al është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.al me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione