VW Golf 4 1.9 Naft tdi 2 te kuqe -03

2 890 EUR

3 300 EUR

Njoftimi i kompanisë Shitet nga: AUTO KRAKULLI 15 Korr 12:04 Kyçuni në kompani për të bërë ndryshime
Leaflet
AUTO KRAKULLI
Chrysler 300 -08 Benzinë + Gas 8 600 EUR
Mercedes C220 -03 Naftë 4 900 EUR
 Mercedes R280 CDI -09 Naftë 13 950 EUR
Lloji i njoftimit
Shitet
Reklamuar nga
Kompani
Viti
Transmetuesi
Kilometrazha
Karburanti
Komuna
Lushnjë
Struktura e veturës
Hatchback
Modeli
Golf
golf 4 , 2003. 1,9 naft. tdi 2 tkuqe , 6 marshe, meshin, disqe , goma te reja, letra te paguara + sherbime te kryera , ne gjendje perfekte , cmim i disk !!
AUTO KRAKULLI
SHITJE MAKINASH ME DOGAN + TVSH KRYESISHT TE SJELLA NGA GJERMANIA DHE ZVICRA KU KANE PAS PERDORIM FAMILJAR, MAKINA TE TARGUARA PER SHITJE, MAKINA ME QERA , MUNDSI KREDITIMI PER MAKINA , GARANCI MAKINA DHE DOKUMENTACIONI. ADRESA: AUTOSTRADA KAVAJE-LUSHNJE RRETH 100 METRA PARA ROTONDOS SE PLUGUT LUSHNJE , KRAHUI LEVIZJES PER JUG !
Vizitoni faqen e biznesit tonë
AUTSD/KAVAJE-LUSHNJE 100 M PARA ROTONDOS SE PLUGUT Tregoje në hartë
0696312639
http://autokrakulli.autobox.al

SHIKO TE GJITHA MAKINAT TONA KETU

AUTO KRAKULLI
0698275724
Leaflet
AUTO KRAKULLI
 Mercedes R280 CDI -09 Naftë 13 950 EUR
Chrysler 300 -08 Benzinë + Gas 8 600 EUR
Mercedes C220 -03 Naftë 4 900 EUR
Në fillim