Porshe cayenne

22 000 EUR

Shitet nga: Marsel 01 Nën 12:28 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Lloji i njoftimit
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Viti
Transmetuesi
Kilometrazha
Karburanti
Komuna
Durrës
Struktura e veturës
SUV
Prodhuesi
Porsche
Modeli
Cayenne
Porshi cayen makina ka 189000 kilometra makina esht ne gjendje te mir vetem duet dy kembet e motorrit dhe nje injatore na informon nga kandaja operatori jon shiptare ne kanada per shum info 0698544732.falimderit zyra tona jan te hapura nga ore 8:00. 19.00 nga e hena ne te premte
Leaflet
Në fillim