Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

Të përdorura Porsche Të gjitha në Durrës

911 , 1
944 , 1
Boxster , 2
Cayenne , 188
Cayman , 4
Macan , 2
Panamera , 25

Ka shumë njoftime të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.al, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe,kategori Makina,ose lokacione Durrës,MerrJep.al është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë njoftime të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për reklamim, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha njoftimet bazuar në kërkimin tuaj Të gjitha | Makina | Porsche | Durrës ose regjistroni një njoftime tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.al.

Dje 19:23 Makina  ·  Porsche  ·  Cayenne  ·  Durrës

PORSCHE CAYENNE

39 800 EUR

Viti: 2016
Kilometrazha: 120 000 - 129 999
Shitësit të Besuar
Dje 18:57 Makina  ·  Porsche  ·  Panamera  ·  Durrës

Shitet Porsche Panamera S

18 000 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Dje 13:10 Auto sallon Makina  ·  Porsche  ·  Cayenne  ·  Durrës

Porsche Cayenne GTS

8 900 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2009
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Shitësit të Besuar
Dje 13:10 Auto sallon Makina  ·  Porsche  ·  Panamera  ·  Durrës

Porsche Panamera 4S

18 500 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Shitësit të Besuar
Dje 08:28 Auto sallon Makina  ·  Porsche  ·  Cayenne  ·  Durrës

Okaxion !!! Porsche Cayenne 3.0 Diesel 2014

20 999 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Shitësit të Besuar
12 Qer 16:30 Makina  ·  Porsche  ·  Cayenne  ·  Durrës

Porsche Cayenne•Viti 2011•3.0 Naft

Viti: 2011
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
11 Qer 13:37 Auto sallon Makina  ·  Porsche  ·  Cayenne  ·  Durrës

Porsche cayenne

21 500 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 120 000 - 129 999
Shitësit të Besuar
07 Qer 12:13 Auto sallon Makina  ·  Porsche  ·  Cayenne  ·  Durrës

AM MOTORS - SHITET PORSCHE CAYENNE COUPE 2021��

84 900 EUR

Viti: 2021
Kilometrazha: 40 000 - 44 999
Shitësit të Besuar
07 Qer 11:46 Auto sallon Makina  ·  Porsche  ·  Cayenne  ·  Durrës

AM MOTORS - SHITET PORSCHE CAYENNE COUPE 2018����

58 000 EUR

Viti: 2018
Kilometrazha: 90 000 - 94 999
Shitësit të Besuar
29 Maj 15:57 Makina  ·  Porsche  ·  Cayenne  ·  Durrës

Shitet Porsche Cayenne Turbo

Viti: 2009
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
27 Maj 22:26 Makina  ·  Porsche  ·  Cayenne  ·  Durrës

Porsche cayenne 3.0 nafte viti 2010

10 000 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
27 Maj 09:06 Auto sallon Makina  ·  Porsche  ·  Cayenne  ·  Durrës

AM MOTORS - SHITET PORSCHE CAYENNE 2014

22 900 EUR

Viti: 2019
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Shitësit të Besuar
26 Maj 09:44 Makina  ·  Porsche  ·  Cayenne  ·  Durrës

Porsche Cayenne GTS 2009 lool turbo - Gaz Prins

11 900 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
26 Maj 09:31 Makina  ·  Porsche  ·  Cayenne  ·  Durrës

Porsche Cayenne GTS fabrike 4.8 benzin - 2010

14 000 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
22 Maj 17:24 Makina  ·  Porsche  ·  Cayenne  ·  Durrës

ERDHI Porsche Cayenne 2015, Sport Utility 4D, Full Extra

22 900 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
21 Maj 13:19 Makina  ·  Porsche  ·  Cayenne  ·  Durrës

Porsche Cayene Platinum Edition

18 000 LEK

Viti: 2014
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
15 Maj 13:37 Makina  ·  Porsche  ·  Panamera  ·  Durrës

Porsche Panamera 4S hybrid elektrik

Viti: 2020
Kilometrazha: 0 - 4 999
11 Maj 18:57 Makina  ·  Porsche  ·  Cayenne  ·  Durrës

Porsche Cayenne

19 000 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
27 Pri 10:56 Makina  ·  Porsche  ·  Cayenne  ·  Durrës

Shitet ose nderrohet porsche cayenne

1 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2008
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
25 Shk 14:28 Makina  ·  Porsche  ·  Cayenne  ·  Durrës

Okazion per pak dite Shitet cayenne gts 4.8

10 000 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
25 Shk 04:27 Makina  ·  Porsche  ·  Panamera  ·  Durrës

Porsche panamera turbo

94 500 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2017
Kilometrazha: 100 000 - 109 999
12 Shk 16:15 Makina  ·  Porsche  ·  Cayenne  ·  Durrës

Porsche cayenne 3600-benzin -gaz

10 500 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 120 000 - 129 999
06 Shk 04:59 Makina  ·  Porsche  ·  Cayenne  ·  Durrës

Porche cayenne

1 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
23 Jan 19:24 Makina  ·  Porsche  ·  Cayenne  ·  Durrës

Porche 4.8 TurboS Ndrrrohet - Shitet

19 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
20 Jan 18:11 Makina  ·  Porsche  ·  Cayenne  ·  Durrës

Porche cayenne GTS 4.8

1 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
08 Jan 13:57 Makina  ·  Porsche  ·  Cayenne  ·  Durrës

Shitet

6 000 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
07 Jan 16:01 Makina  ·  Porsche  ·  Cayenne  ·  Durrës

Shitet cayyenne ne gjendje perfekte 500 kuaj

10 800 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
01 Jan 15:53 Makina  ·  Porsche  ·  Cayenne  ·  Durrës

❗️Porsche Cayenne 4.8 benzin/gaz Prins 2008❗️

10 900 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
25 Dhj 19:39 Makina  ·  Porsche  ·  Cayenne  ·  Durrës

Porsche Cayenne���� 3.0 nafte Facelift

12 000 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
24 Dhj 19:36 Makina  ·  Porsche  ·  Cayenne  ·  Durrës

Porsche Cayenne S

34 000 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 120 000 - 129 999
23 Dhj 23:32 Makina  ·  Porsche  ·  Cayenne  ·  Durrës

Porsche Cayenne 4.8 gts look turbo Prins

129 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2009
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
23 Dhj 23:31 Makina  ·  Porsche  ·  Cayenne  ·  Durrës

Okazion Porsche Cayenne gts look turbo Benzin gaz Prins

11 600 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
04 Dhj 17:26 Makina  ·  Porsche  ·  Cayenne  ·  Durrës

Porche Cayene S 4.8 benzin gas

7 700 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
04 Dhj 15:05 Makina  ·  Porsche  ·  Panamera  ·  Durrës

Porche Panamera 4

1 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
22 Nën 14:40 Makina  ·  Porsche  ·  Panamera  ·  Durrës

❗️SHITET PORCHE PANAMERA 4 2011❗️

18 000 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
20 Nën 09:58 Makina  ·  Porsche  ·  Cayenne  ·  Durrës

Porche GTS

11 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
18 Nën 09:44 Makina  ·  Porsche  ·  Panamera  ·  Durrës

Super gjendje nuk ka nevoj per asnje sherbim

17 900 EUR

31 Tet 14:56 Makina  ·  Porsche  ·  Panamera  ·  Durrës

Porsche Panamera 4s

24 500 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 120 000 - 129 999
23 Tet 10:38 Makina  ·  Porsche  ·  Cayenne  ·  Durrës

okazion

19 900 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
12 Tet 12:34 Makina  ·  Porsche  ·  Cayenne  ·  Durrës

Shitet Porsche Cayenne 3.0 Nafte

1 EUR Çmimi me zbritje

09 Tet 15:45 Makina  ·  Porsche  ·  Cayenne  ·  Durrës

Porsche Cayenne 2008 3.6 Benzine/Gaz

12 500 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
06 Tet 15:04 Makina  ·  Porsche  ·  Cayenne  ·  Durrës

Porsche Cayenne S Diesel 4.1 Panorama

20 000 EUR

Viti: 2017
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
20 Gush 23:32 Makina  ·  Porsche  ·  Cayenne  ·  Durrës

Porche cayenneS

6 000 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
14 Korr 13:32 Makina  ·  Porsche  ·  Cayenne  ·  Durrës

Super okazion 4.8 turbo expluzive

Viti: 2012
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
05 Korr 22:51 Makina  ·  Porsche  ·  Cayenne  ·  Durrës

shitet ose ndrohet super gjendje tel 0693039000

10 999 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
03 Korr 02:17 Makina  ·  Porsche  ·  Cayenne  ·  Durrës

!!OKAZION!! Porsche Cayenne 3.0

23 500 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
01 Korr 14:17 Makina  ·  Porsche  ·  Cayenne  ·  Durrës

okazion porsche

15 500 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
27 Qer 13:16 Makina  ·  Porsche  ·  Macan  ·  Durrës

Porsche Macan s 3.0 disel 2014 EU6

38 500 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
27 Qer 12:59 Makina  ·  Porsche  ·  Macan  ·  Durrës

PORSCHE MACAN S 3.0 DISEL 2014

38 500 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
25 Qer 18:06 Makina  ·  Porsche  ·  Cayenne  ·  Durrës

Gts

Viti: 2008
Kilometrazha: 25 000 - 29 999

MerrJep.al- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.al plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të reklamave në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.al.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi. Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Makina, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Apartamente, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Soba druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera reklamash.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.al janë Disqe Goma Spasi, DES Real Estate, Tirana Real Estate, R&R Computer Service, Alba-TECH, SOLE Travel, Lerei Music Shop dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.al. Më shumë se 800.000 njoftime janë duke u prezantuar në MerrJep.al! Këtu, ju mund të gjeni gjithçka! Shitja e makinave, marrja me qira e apartamenteve, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.al në baza ditore!


Shitja dhe Blerja Makina në MerrJep.al


Nëse, gjatë kërkimin tuaj | Të gjitha | Makina | Porsche | Durrës juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një njoftim me të cilin do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një njoftim me titull " Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë) ", ose hidhni një vështrim të gjitha njoftimeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një njoftim me titull "Për shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)" , dhe prisni që të kontaktoheni nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.al është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.al me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Web-faqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e web-faqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione