Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

Të përdorura Porsche Cayenne Të gjitha në Durrës

Ka shumë njoftime të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.al, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe,kategori Makina,ose lokacione Durrës,MerrJep.al është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë njoftime të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për reklamim, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha njoftimet bazuar në kërkimin tuaj Të gjitha | Makina | Porsche Cayenne | Durrës ose regjistroni një njoftime tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.al.

Dje 22:57 Makina , Durrës

Porsche Cayenne

1 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Dje 18:36 Makina , Durrës

PORSCHE CAYENNE 3.0 Nafte

1 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Dje 16:35 Makina , Durrës

Porsche cayenne 3.6

25 000 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
15 Mar 08:44 Makina , Durrës

SUPER OKAZION

9 990 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
07 Mar 23:13 Makina , Durrës

Porsche Cayenne 4.8 turbo look benzin LPG Prins, Matt saten

14 990 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
26 Shk 10:58 Makina , Durrës

shitet ndrohet

17 500 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
10 Jan 17:51 Makina , Durrës

Porsche Caynne GTS

9 000 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
05 Jan 08:47 Makina , Durrës

Porche Cayenne GTS!

12 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
05 Jan 08:38 Makina , Durrës

Porche Cayenne GTS

12 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
22 Dhj 11:32 Makina , Durrës

Porsche Cayenne 4.5 benzine

9 300 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
30 Nën 13:04 Makina , Durrës

Porsche Cayenne 3.0 Nafte

25 999 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
04 Nën 12:34 Makina , Durrës

Porche GtS

Viti: 2008
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
31 Tet 09:24 Makina , Durrës

Okaion gjendje te shkelqyer

19 500 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
31 Tet 06:44 Makina , Durrës

Porche cayenne

Viti: 2008
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
29 Tet 00:59 Makina , Durrës

Porsche cayenne 4.8 benzin/gaz tech-kamo

14 990 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
13 Tet 17:13 Makina , Durrës

Shitet

27 300 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
06 Tet 20:23 Makina , Durrës

Shitet Porsche me 156.000 km te garantuara

75 000 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
02 Tet 09:59 Makina , Durrës

Gts

Viti: 2007
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
17 Sht 15:14 Makina , Durrës

okazion

11 500 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
14 Sht 09:23 Makina , Durrës

Porche Cayenne GTS

13 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
06 Sht 11:50 Makina , Durrës

Porch Cayenne GTS

13 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
04 Sht 13:11 Makina , Durrës

Porch Cayenne GTS

13 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
28 Qer 07:06 Makina , Durrës

Porche GTS

13 000 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
15 Qer 08:58 Makina , Durrës

Super i paster gjendje prefekt me garaci

1 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
20 Maj 16:04 Makina , Durrës

Porsche Cayenne

22 000 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
14 Maj 23:04 Makina , Durrës

Porsche cayene 4.8

22 000 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 120 000 - 129 999
14 Maj 14:50 Makina , Durrës

Porsche cayenne okazion

6 500 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2007
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
13 Maj 13:22 Makina , Durrës

Porsche Cayenne

22 000 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
02 Maj 17:47 Makina , Durrës

Okazion porsche gaz benzin ��������

9 500 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
20 Pri 06:58 Makina , Durrës

Shitet ndrohet

Viti: 2008
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
12 Pri 11:15 Makina , Durrës

Porsche Cayenne S 4.2 V8 Naftë ( Facelift)

46 500 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
02 Pri 15:38 Makina , Durrës

Shitet ose Ndrrohet me porch panamera biturbo

Viti: 2008
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
26 Shk 00:11 Makina , Durrës

Automat gjendje perfekte

6 000 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
05 Shk 15:17 Makina , Durrës

SUPER OKAZION

Viti: 2004
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
28 Jan 01:06 Makina , Durrës

PORSCHE

22 800 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
02 Jan 16:00 Makina , Durrës

SUPER GJENDJE

Viti: 2005
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
05 Dhj 23:38 Makina , Durrës

��PORSCHE CAYENNE 3.6 LITER BENZIN FULL OPSION SAPO ARDHUR��

10 500 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
19 Nën 15:24 Makina , Durrës

OKAZION✅✅✅✅

Viti: 2011
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
27 Sht 02:04 Makina , Durrës

Porsche cayenne 4.5 (benzin+gaz)

4 500 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
24 Gush 13:14 Makina , Durrës

Porsche Cayenne 4.5 (benzin+gaz)

4 500 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
11 Gush 18:28 Makina , Durrës

Shitet Porsche

5 500 LEK

Viti: 2005
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
21 Korr 11:55 Makina , Durrës

Porsche Cayenne S OKAZION

8 200 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
11 Qer 16:25 Makina , Durrës

Porshe cayenne

8 000 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
03 Qer 19:35 Makina , Durrës

Porsche cayenne 4.8

12 800 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
03 Qer 14:23 Makina , Durrës

Porsche Cayenne 3.2 Benzin Gaz

Viti: 2004
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
30 Maj 13:18 Makina , Durrës

Shitet Porsche Cayenne S 4.5 ⚡ Benzin - Gaz ///

5 800 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
01 Maj 17:36 Makina , Durrës

Shitet

Viti: 2005
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
14 Pri 15:38 Makina , Durrës

Porche cayenne benzin + gaz

9 000 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
15 Mar 13:23 Makina , Durrës

Shitet Porsche Cayenne

11 000 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
25 Shk 13:29 Makina , Durrës

OKAZIN

4 700 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 20 000 - 24 999

MerrJep.al- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.al plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të reklamave në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.al.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi. Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Makina, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Apartamente, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Soba druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera reklamash.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.al janë Disqe Goma Spasi, DES Real Estate, Tirana Real Estate, R&R Computer Service, Alba-TECH, SOLE Travel, Lerei Music Shop dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.al. Më shumë se 800.000 njoftime janë duke u prezantuar në MerrJep.al! Këtu, ju mund të gjeni gjithçka! Shitja e makinave, marrja me qira e apartamenteve, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.al në baza ditore!


Shitja dhe Blerja Makina në MerrJep.al


Nëse, gjatë kërkimin tuaj | Të gjitha | Makina | Porsche Cayenne | Durrës juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një njoftim me të cilin do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një njoftim me titull " Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë) ", ose hidhni një vështrim të gjitha njoftimeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një njoftim me titull "Për shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)" , dhe prisni që të kontaktoheni nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.al është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.al me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione