Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

Porsche Cayenne ne Shitje | Njoftimet ne Gjithe Shqiperine


Gjej mijera njoftime per Porsche Cayenne ne Shitje te perdorur apo te ri. Blej Porsche Cayenne me oferta te ndryshme ne GJithe Shqiperine. Shiko njoftimet per Porsche nga modelet e ndryshme si Porsche Panamera, Cayenne, Carrera GT, Cayman, Macan, 911, 356 dhe shume te tjere. Blej apo shit makina te perdorura apo te reja ne MerrJep.al.Sot 01:45
Linku:
Auto sallon Makina  ·  Porsche  ·  Cayenne  ·  Elbasan

✅️ Porsche Cayenne ✅️

67 000 EUR

Viti: 2020
Kilometrazha: 120 000 - 129 999
Online Shitësit të Besuar

Sot 01:45
Linku:
Auto sallon Makina  ·  Porsche  ·  Cayenne  ·  Elbasan

✅️ Porsche Cayenne ✅️

67 000 EUR

Viti: 2020
Kilometrazha: 120 000 - 129 999
Online Shitësit të Besuar
Sot 00:43 Makina  ·  Porsche  ·  Cayenne  ·  Fier

OKAZION PORSCHE Cayenne 19.500 €uro

19 500 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Dje 23:56 Makina  ·  Porsche  ·  Cayenne  ·  Vlorë

Porsche Cayenne

6 500 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
Dje 22:54 Makina  ·  Porsche  ·  Cayenne  ·  Durrës

Porsche Cayenne

21 000 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
Online
Dje 22:36 Makina  ·  Porsche  ·  Cayenne  ·  Elbasan

Shitet

22 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2013
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
Dje 22:14 Makina  ·  Porsche  ·  Cayenne  ·  Vlorë

OKAZION! PORSCHE CAYENNE FULL����

11 000 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2008
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Dje 21:53 Auto sallon Makina  ·  Porsche  ·  Cayenne  ·  Tiranë

PORCHE CAYENNE /3.0

19 499 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
Online Shitësit të Besuar
Dje 21:28 Makina  ·  Porsche  ·  Cayenne  ·  Elbasan

Porsche cayenne 3.0 naft panoram 8g zvicer

22 500 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Dje 21:23 Makina  ·  Porsche  ·  Cayenne  ·  Lezhë

Porsche cayenne

23 000 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 20:52 Makina  ·  Porsche  ·  Cayenne  ·  Tiranë

Porsche Cayenne 3.0 Diesel OKAZION ������������

19 500 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
Online
Dje 20:52 Makina  ·  Porsche  ·  Cayenne  ·  Shkodër

Shitet Porsche Cayenne S 3.0 Nafte

23 000 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Online
Dje 19:55 Makina  ·  Porsche  ·  Cayenne  ·  Fier

Porche Cayenne

24 000 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Online
Dje 19:46 Makina  ·  Porsche  ·  Cayenne  ·  Korçë

Porsche Cayenne 4.8Turbo 520hp

24 000 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 19:04 Auto sallon Makina  ·  Porsche  ·  Cayenne  ·  Vlorë

������������Porsche Cayenne 3,0 Diesel

1 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Online Shitësit të Besuar
Dje 18:41 Auto sallon Makina  ·  Porsche  ·  Cayenne  ·  Durrës

Porsche cayenne

23 500 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 120 000 - 129 999
Online Shitësit të Besuar
Dje 17:10 Makina  ·  Porsche  ·  Cayenne  ·  Fier

SHITET PORSCHE CAYENNE 3.0DIESEL VITI 2016 SUPER FULL

34 000 EUR

Viti: 2016
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Dje 16:28 Auto sallon Makina  ·  Porsche  ·  Cayenne  ·  Durrës

Porsche Cayenne S benzin gaz me letra shqiptare

19 900 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
Online Shitësit të Besuar
Dje 16:28 Auto sallon Makina  ·  Porsche  ·  Cayenne  ·  Durrës

Porsche Cayenne GTS ����Zvicra����

24 000 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Online Shitësit të Besuar
Dje 16:27 Auto sallon Makina  ·  Porsche  ·  Cayenne  ·  Durrës

Porsche Cayenne Turbo Benzin Gas Prinse okazion

19 500 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Online Shitësit të Besuar
Dje 14:16 Makina  ·  Porsche  ·  Cayenne  ·  Tiranë

autoalbani

20 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
Dje 14:07 Makina  ·  Porsche  ·  Cayenne  ·  Tiranë

Porsche Cayenne 3.0 Nafte Full Opsion

12 800 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 13:20 Makina  ·  Porsche  ·  Cayenne  ·  Durrës

PORSCHE CAYENNE

39 800 EUR

Viti: 2016
Kilometrazha: 120 000 - 129 999
Shitësit të Besuar
Dje 12:40 Makina  ·  Porsche  ·  Cayenne  ·  Tiranë

Okazion !! 23500 Euro !!

23 500 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Dje 12:36 Auto sallon Makina  ·  Porsche  ·  Cayenne  ·  Tiranë

2019 PORSCHE CAYENNE 3.0 BENZINE

Viti: 2019
Kilometrazha: 120 000 - 129 999
Online Shitësit të Besuar
Dje 12:00 Auto sallon Makina  ·  Porsche  ·  Cayenne  ·  Tiranë

Auto City - Porsche Cayenne S, 3.0benzine,440HP ��������

80 000 EUR

Viti: 2019
Kilometrazha: 80 000 - 84 999
Online Shitësit të Besuar
Dje 11:45 Makina  ·  Porsche  ·  Cayenne  ·  Pogradec

Super Okazion! Porsche Cayenne 3.0nafte 2012

18 000 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 0 - 4 999
Dje 11:17 Makina  ·  Porsche  ·  Cayenne  ·  Durrës

Shitet ose nderrohet porsche cayenne

11 500 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Dje 11:08 Makina  ·  Porsche  ·  Cayenne  ·  Durrës

CAYENNE 4.8 S BENZIN 2012 FULL OPSION

16 900 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2012
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 10:46 Makina  ·  Porsche  ·  Cayenne  ·  Tiranë

PORSCHE CAYENNE 3.0 NAFT 2013 FULL OPSION

20 500 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2013
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 10:42 Makina  ·  Porsche  ·  Cayenne  ·  Tiranë

Okazion •Porsche Cayenne •Viti:2011 •250 mij km •3.0 naft •

16 000 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Online
Dje 10:27 Makina  ·  Porsche  ·  Cayenne  ·  Tiranë

shitet

21 900 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Dje 10:27 Makina  ·  Porsche  ·  Cayenne  ·  Tiranë

Porsche Cayenne GTS

45 EUR

Viti: 2017
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Dje 10:14 Makina  ·  Porsche  ·  Cayenne  ·  Tiranë

CAYENNE 4.8 BENZIN 2009 FULL OPSION

9 200 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2009
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 08:57 Makina  ·  Porsche  ·  Cayenne  ·  Tiranë

�� PORCHE CAYEN 2014 NAFTE 3.0 PA TAKS LUKSI��

20 900 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Dje 08:47 Makina  ·  Porsche  ·  Cayenne  ·  Durrës

Porsche cayenne 3.0 nafte viti 2010

11 000 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
Dje 08:47 Auto sallon Makina  ·  Porsche  ·  Cayenne  ·  Durrës

AM MOTORS - SHITET PORSCHE CAYENNE 2014

22 900 EUR

Viti: 2019
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Shitësit të Besuar
Dje 08:44 Auto sallon Makina  ·  Porsche  ·  Cayenne  ·  Durrës

AM MOTORS - SHITET PORSCHE CAYENNE COUPE 2021��

84 900 EUR

Viti: 2021
Kilometrazha: 40 000 - 44 999
Shitësit të Besuar
Dje 08:31 Auto sallon Makina  ·  Porsche  ·  Cayenne  ·  Tiranë

PORSCHE CAYENNE 3.0 NAFTE 2011

22 000 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Online Shitësit të Besuar
Dje 08:10 Makina  ·  Porsche  ·  Cayenne  ·  Tiranë

Super okazion Porsche Cayenne 3.0 Diesel - 2015 - automat

37 000 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
15 Pri 20:58 Makina  ·  Porsche  ·  Cayenne  ·  Tiranë

porche cayenn ����

21 000 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
15 Pri 19:22 Makina  ·  Porsche  ·  Cayenne  ·  Tiranë

Porsche cayenne

1 EUR

Viti: 2016
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Online
15 Pri 17:11 Makina  ·  Porsche  ·  Cayenne  ·  Tiranë

Shitet Porsche Cayenne 2013 3.0 Nafte

19 600 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
15 Pri 17:02 Makina  ·  Porsche  ·  Cayenne  ·  Tiranë

SHITET PORSCHE CAYENNE 3.0 NAFTE

21 000 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
15 Pri 15:47 Auto sallon Makina  ·  Porsche  ·  Cayenne  ·  Tiranë

PORCHE CAYENNE

21 999 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
Online Shitësit të Besuar
15 Pri 13:04 Makina  ·  Porsche  ·  Cayenne  ·  Shkodër

‼️ Porsche cayenne ‼️

17 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2011
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
15 Pri 12:56 Auto sallon Makina  ·  Porsche  ·  Cayenne  ·  Tiranë

��������Porsche Cayenne 3.0 Diesel

Viti: 2012
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Shitësit të Besuar
15 Pri 10:04 Auto sallon Makina  ·  Porsche  ·  Cayenne  ·  Durrës

Porsche Cayenne Turbo Benzin Gaz Prinse

19 500 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Online Shitësit të Besuar
15 Pri 09:23 Makina  ·  Porsche  ·  Cayenne  ·  Berat

Porsche Cayenne

21 999 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
15 Pri 08:53 Makina  ·  Porsche  ·  Cayenne  ·  Tiranë

Porsche - PER PJESE

100 LEK Çmimi me zbritje

Viti: 2005
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
15 Pri 08:30 Auto sallon Makina  ·  Porsche  ·  Cayenne  ·  Tiranë

shitet

21 999 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Shitësit të Besuar

Nese jeni duke kerkuar per Porsche Cayenne ne shitje, kjo eshte kategoria e duhur per ju. Shiko njoftimet dhe gjej ofertat me te mira ne MerrJep.al.


Njoftimet per Porsche Cayenne ne shitje


Eksploro njoftimet ne MerrJep.al dhe gjej Porsche Cayenne me çmimet me te volitshme. SHiko njoftimet per Porsche Cayenne nga modelet e ndryshme si:Porsche Panamera, Cayenne, Carrera GT, Cayman, Macan, 911, 356, Boxster, Macana, dhe shume te tjere. Filtro njoftimet apo kerko ne kutine e kerkimit dhe gjej oferten ideale per ju. Blej Porsche Cayenne ne shitje ne MerrJep.al.


Shit Porsche Cayenne ne MerrJep.al


Nese keni Porsche Cayenne qe deshironi te shisni, krijoni njoftime ne MerrJep.al shpejt dhe leht dhe gjej bleresit e interesuar ne mesin e mijera vizitoreve. Shperndaj njoftime dhe behu pjese e mijera shitesve.


Në fillim

Web-faqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e web-faqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione